“Sucker Punch” konkurss (ir noslēdzies)!

March 25, 2011  |  Dažādi

UPDATE 25.03.2011:
Paldies visiem dalībniekiem, konkurss ir noslēdzies. Kopā piedalījās 45 cilvēki, no kuriem 41 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem – tendence skaidra, nākamreiz tomēr mazliet vairāk pacentīšos ar jautājumiem. Lai gan bija 1 dalībnieks, kas atbildēja nepareizi uz visiem (!) jautājumiem, kas iedzina mani dziļās pārdomās (ak, vai…) par cilvēci kopumā. “Āķīgais” jautājums bija tikai viens – trešais (tajā izkrita trīs dalībnieki), un tas pats nosacīti, bet atbildes uz pirmajiem diviem varēja atrast pat necenšoties. Visas pareizās atbildes ir zemāk atzīmētas ar boldu.

Rezultātā sanāk sekojoši:
Ielūgumu uz k/t Kino Citadele saņem Girts Orols un Dzintars Rudzītis
Ielūgumu uz k/t Cinamon saņem Sintija Ābola un re-raksta
Ar uzvarētājiem, kā ierasts, sazināšos personīgi, visiem pārējiem – paldies par dalību, un līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Bez liekiem vārdiem – filmai “Sucker Punch” veltīts konkurss! Par pašu filmu nedaudz vēlāk, bet, ja īsumā, tad “You will be unprepared”, un tādā nozīmē, ka filma ir (manuprāt, protams) kas cits, nekā varbūt no tās tiek gaidīts. Un 4 laimīgajiem būs iespēja par to pārliecināties, jo šoreiz balvās nebūs suvenīri, bet gan ielūgumi uz filmu – 2 gab. uz Kino Citadele, un 2 gab. uz Cinamon (viens ielūgums vienās rokās), kurus laipni sarūpēja filmas izplatītājs Acme Film.

Sucker Punch konkurss

Jautājumi šoreiz vēl vieglāki, kā iepriekš, arī shēma tāda pati – pareizās atbildes uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (darbojas premoderācija). Izlozēšu šo Piektdien 00:00, pie atbildes pierakstiet arī sev vēlamo k/t – lai uzvaras gadījumā ir vieglāk!

1. Filmas “Sucker Punch” kastings ir atsevišķa stāsta vērts – tik daudz tas ir mainījies filmas sagatavošanas laikā. Bet kura mūsdienās populāra aktrise sākotnēji tika paredzēta Babydoll lomai?
a) Amanda Seifrīda
b) Natālija Portmane
c) Emīlija Blanta

2. Baudot studijas Warner Bros. uzticību, režisors Zeks Snaiders drīzumā ķersies klāt DC Comics leģendai. Kurai?
a) Aquaman
b) Superman
c) Wonder Woman

3. Filmas “Sucker Punch” scenārijs ir balstīts uz:
a) anime seriālu
b) tāda paša nosaukuma komiksu
c) Zeka Snaidera ideju

Tas šai reizei arī viss – good luck, un tiekamies kino!