“Sucker Punch” Painter treileris: videoklips Zeka Snaidera gaumē

February 23, 2011  |  Treileri

Tuvojoties filmas pirmizrādei (Marts), mums atkal rāda visu filmu pa gabaliņiem, un hronoloģiski pēdējais “Sucker Punch” treileris vairs pat neizliekas, ka būtu kas cits, kā enerģisks videoklips – jo tāds arī ir, kaut gan to pašu var teikt par visiem Zeka Snaidera filmu treileriem, un, ja godīgi, arī pašām filmām.

Tas nav ne labi, ne slikti – tas vienkārši tā ir, un jāpriecājas par to pašu, jo vismaz audiovizuālais orgasms ir garantēts:

Pats noteikti esmu Snaidera fans, nevis nīdējs, tomēr nevaru ignorēt faktu, ka atsauksmes no testa seansiem ir, maigi izsakoties, dažādas – pārsvarā slavējot vizuālo daļu (kuru mēs paši varam novērtēt pēc tiem pašiem treileriem), taču zākājot saturu. Kas nav labi – stresā pirms gaidāmās pirmizrādes, studija Warner Bros. pumpē medijus pilnus ar filmas promo materiāliem (dēļ tā arī lavīna ar filmas treileriem pēdējos mēnešos), kā arī, profilakses pēc, atņēma Snaideram projektu “Xerxes” (“300” idejiskais turpinājums), piedāvājot to jaunajam Warner Bros. galma favorītam Gajam Ričijam (“Sherlock Holmes”).

Šobrīd galvenais, lai no filmas neiznāk vēl viens “Scott Pilgrim” vai “Kick-Ass” – atmetot patika/nepatika, abas bija krietni, bet riskanti projekti, un abi slikti performēja kases panākumu ziņā. Turam īkšķus par “Sucker Punch”, jo veiksmes gadījumā mūs gaida līdzīgi nestandarta projekti, bet neveiksmes gadījumā to kļūs vēl mazāk.

ps. Ne mazākās nojausmas, kapēc treileris saucas “Painter”. Anyone?