“Sucker Punch” Painter treileris: videoklips Zeka Snaidera gaumē

February 23, 2011  |  Treileri

Tuvojoties filmas pirmizrādei (Marts), mums atkal rāda visu filmu pa gabaliņiem, un hronoloģiski pēdējais “Sucker Punch” treileris vairs pat neizliekas, ka būtu kas cits, kā enerģisks videoklips – jo tāds arī ir, kaut gan to pašu var teikt par visiem Zeka Snaidera filmu treileriem, un, ja godīgi, arī pašām filmām.

Tas nav ne labi, ne slikti – tas vienkārši tā ir, un jāpriecājas par to pašu, jo vismaz audiovizuālais orgasms ir garantēts:

Pats noteikti esmu Snaidera fans, nevis nīdējs, tomēr nevaru ignorēt faktu, ka atsauksmes no testa seansiem ir, maigi izsakoties, dažādas – pārsvarā slavējot vizuālo daļu (kuru mēs paši varam novērtēt pēc tiem pašiem treileriem), taču zākājot saturu. Kas nav labi – stresā pirms gaidāmās pirmizrādes, studija Warner Bros. pumpē medijus pilnus ar filmas promo materiāliem (dēļ tā arī lavīna ar filmas treileriem pēdējos mēnešos), kā arī, profilakses pēc, atņēma Snaideram projektu “Xerxes” (“300″ idejiskais turpinājums), piedāvājot to jaunajam Warner Bros. galma favorītam Gajam Ričijam (“Sherlock Holmes”).

Šobrīd galvenais, lai no filmas neiznāk vēl viens “Scott Pilgrim” vai “Kick-Ass” – atmetot patika/nepatika, abas bija krietni, bet riskanti projekti, un abi slikti performēja kases panākumu ziņā. Turam īkšķus par “Sucker Punch”, jo veiksmes gadījumā mūs gaida līdzīgi nestandarta projekti, bet neveiksmes gadījumā to kļūs vēl mazāk.

ps. Ne mazākās nojausmas, kapēc treileris saucas “Painter”. Anyone?

 
 • Brock

  Kāpēc tiek pieminēti “Scott Pilgrim” un “Kick-Ass”? Tak Snaideram ar šitiem nav nekāda sakara vai ir tomēr?

  Man jau vispār Snaidera filmas patīk. Watchmen gan man ja neskaita vizuālo utt, tīri tā likās tāds 7-8. Protams, neapšaubāms favorīts ir man 300 (Man theatrical trailer joprojām ir best trailers kāds uztaisīts) un protams Dawn of the Dead (nu tas man subjektīvi, kā jau zombie filmu cienītājam). Sucker Punch tiek gaidīts ar interesi.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   “Scott Pilgrim” un “Kick-Ass” pieminēti tādēļ, ka dikti līdzīgas filmas – kaut kas stilīgs, kičīgs, bet īstenībā ne priekš visiem, attiecīgi, lai cik labas arī tās nebūtu, negribas, lai “Sucker Punch” atkārto to finansiālo likteni.

   • Brock

    heh es neesmu pētījis kā tur finansiāli bija, bet nu abas divas bija pagājušā gada top filmas man. Katrā ziņā top 10 (ja ne pat Top5 noteikti manā :) jo liekas 2010 īpaši nemaz nebija daudz tādu filmu pēc kurām būtu bijis 100% apmierināts. Tai skaitā abām es nebiju lasījis ne komiksus ne kā tur savādāk sekojis līdzi ārpus filmas storijiem utt, so man nebija tā sajūta kā citiem, ka filma nedavelk savam oriģinālmateriālam vai kā savādāk kā daudziem citiem bija.

 • http://www.n3n0.lv ugisb

  Bēdīgi, ka filmas mūsdienās mēra pēc kases. Scott Pilgrim un Kick Ass bija vienkārši fantastiskas filmas, kuras bja tuvu pirmavotam. Protams, nebija pieslānītas ar mega zvaigznēm, bet idejiski man patika labāk, ka dažs labs /klepus, klepus Avatar klepus/ kases grāvējs.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Pilnībā piekrītu – un pat nevajag “Avatar” (fantastiska filma) saukt par piemēru, pietiek uzlūkot šo (http://boxofficemojo.com/yearly/chart/?view2=worldwide&yr=2010&p=.htm), kur no Top20 var mierīgi izķeksēt ārā pusi, un nekas ļauns ar pasauli nenotiks.

   No otras puses – neviens jau mums “Kick-Ass” un “Scott Pilgrim” neatņems, vienīgi parasti gribas arī turpinājumu (ar retiem izņēmumiem), kas finans. neveiksmes gadījumā parasti izpaliek.

 • jānis

  Tagad skaidrs, kāpēc “Painter” – viņi uzrīkojuši akciju, kur ikviens fans var piedalīties treilera pārkrāsošanā, kadru pa kadram.
  http://suckerpunchmovie.warnerbros.com/painter/