“Super 8” konkurss (ir noslēdzies)!

June 8, 2011  |  Dažādi

UPDATE 15.06.2011:
Liels paldies visiem dalībniekiem – cīņa ir galā, un rezultāti, man par lielu prieku, ir spīdoši! Mazliet statistikas – konkursā piedalījās kopumā 53 dalībnieki, uz visiem jautājumiem pareizi atbildēja 35 dalībnieki! Arī no atlikušajiem 18 nepareizi atbildējušajiem 12 dalībnieki kļūdījās tikai vienā jautājumā (par J.J. Abrams un “Lost” režiju – protams, tikai pirmās divas sērijas, jeb pilotu). Kā var saprast, tad nebija grūti sameklēt, ka “Super 8” ir 100% J.J. izdoma, bet Bad Robot darbus var atrast kaut vai Wikipēdijā, bija tikai jāsaskaita kino un TV kopā.

Bet nu, pie galvenā – neuzpērkamais dators noteica, ka “Super 8” pleca somas saņem Māris Sējāns un Ervīns Smiltēns, apsveicu! Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināšos personīgi, bet visiem pārējiem liels paldies par dalību! Nākamā konkursa tēma jau ir zināma, kā arī pa visiem konkursiem jau ir iekrājusies normāla datubāze ar tiem, kas piedalās regulāri un atbild pareizi – padomāšu, ko tādu interesantu ar to varētu iesākt… :)

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
“Super 8” noteikti ir šīsvasaras noslēpumainākā un reizē arī intriģējošākā filma – Stīvena Spīlberga un J.J. Abrams kopdarbs, neskaitāmas atsauces uz agrajām Spīlberga un vispār 70-80to gadu filmām, un mošķis, kuru, pretstatā specefektu un spoileru pārpildītajiem konkurentu treileriem, tik spītīgi nerāda nevienā no filmas promo materiāliem!

Super 8 Konkurss!

Sekojoši, gaidot “Super 8” drīzo iznākšanu (filma kinoteātros jau nākampiektdien), piedāvāju uzrīkot filmai veltītu konkursu! Turklāt konkursam man ir divas lieliskas balvas no ForumDistribution – autentiskas pleca somas ar filmas simboliku, kurās var glabāt Super8 kameru, HD kameru, foto kameru un daudz ko citu (varbūt vienīgi alkoholu ne). Lūdzu jautājumi:

1. No kurienes tad īsti radās “Super 8” stāsts?
a) Scenārijs ir veidots pēc “Twilight Zone” sērijas motīviem
b) Scenārijs ir 100% J.J. Abrams izdoma
c) Scenārijs ir tāda paša nosaukuma noveles adaptācija

2. Mēs visi pazīstam J.J. Abrams kā seriāla “Lost” veidotāju, bet cik šī seriāla sērijas viņš ir režisējis?
a) 2
b) 17
c) 121

3. Cik projektus kopsummā (ieskaitot vēl neiznākušos) uz doto brīdī ir veidojusi J.J. Abrams kompānija Bad Robot (kuras logo Jūs noteikti lieliski zinat):
a) 15
b) 17
c) 19

Nosacījumi paliek iepriekšējie – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (darbojas premoderācija nedarbojas, bet slēpšu manuāli), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies divus veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Otrdienas 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam!

Un – iedvesmai filmas treileris no nesenās MTV Movie Awards ceremonijas, kurš lieliski atspoguļo filmas atmosfēru: