“S.W.A.T.: Firefight” treileris

January 16, 2011  |  Treileri

Nepārgāja vēl šoks no “Death Race 2″ (filma izrādījās skatāma, un pat vairāk), kā klāt vēl viens negaidīts viesis – 2003. gada filmas “S.W.A.T.” (ja ticam šim podkāstam, to sākotnēji gribēja filmēt Zeks Snaiders, bet nesanāca) oficiālais direct-to-video sīkvels, “S.W.A.T.: Firefight”. No iepriekšējās daļas aktieriem te, protams, nav ne smakas – ne Kolins Farels, ne Džeremijs Renners šādos pasākumos vēl, par laimi, nepiedalās, tapēc galvenajā lomā redzēsim gandrīz-zvaigzni Gabrielu Mahtu (The Spirit no “The Spirit”), kā arī šim žanram neiztrūkstošo Robertu Patriku:

Treileris ir standartizēts līdz nemaņai, bet ko var zināt – ja nu izdodas? Turklāt režisora vārds ir Benijs Būms (Benny Boom), cerams, ka uzvārdu atstrādās godam.

Filmas pirmizrāde uz dažādiem datu nesējiem ir paredzēta šī gada Martā.

 
 • madis

  vairs nav treilera :)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Fixed

 • Brock

  Izskatās slikti. Death Race 2 vismaz treileris izskatijās labi, te pat treilers jau izskatās slikti, tā ka nedomāju, ka šis būs anything worth.
  Damn, Robert Patrick jeb kā es ar brāli iesaucām viņu par Dogits pēc x-failiem jau ir b klases mega stārs. Tā ka the best opcija no aktieriem, kam tēlot inteliģentāku ļauno tēlu :D