“The Adventures of Tintin” starptautiskais treileris

July 11, 2011  |  Treileri

No diezgan neskaidra avota (skatamies, kamēr var) pie mums atceļoja “The Adventures of Tintin” pilnais starptautiskais treileris – būtībā pagarināta tīzera versija, lai gan jaunu ainu ir pietiekoši daudz:

Ko lai saka – visu cieņu Spīlberga/Džeksona ilggadējai mīlestībai pret Tintiņu un tam, cik daudz katrs to lasīja bērnībā zem segas ar lukturīti, bet no daudzsološa pieteikuma ilgtermiņa frančīzei projekts nelāgā kārtā ir pārgājis uz vienu no gada riskantākajām un neparedzamākajām filmām. Riskantākajām tādā ziņā, ka ar animāciju, acīmredzot, mūs pārsteigt neviens netaisās (to atstās “Avatariem”), zīmols ir, maigi izsakoties, mazpazīstams, bet to tik ļoti vēlamo piedzīvojumu, avantūras un “Raiders of the Lost Ark” sajūtu treileris, diemžēl, nepiedāvā. Vismaz ne šis.

Ja filmā tā būs – satraukumam nav pamata, mūs gaida lieliska vecmodīga piedzīvojumu filma no žanra lietpratējiem. Bet ja nav… tad mūs gaida daudz un dažādas diskusijas par to, ka vairs pat Spīlbergs kopā ar Pīteru Džeksonu nevar izvilkt filmu.

Filmas pirmizrāde Latvijā uz doto brīdi paredzēta šī gada 28. Oktobrī!

 
 • Fxp

  Latviski ir iznākušas 2 grāmatas. Abas nopirku un izlasīju, labs old school detektīvs/piedzīvojumu gabals.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Iedod man palasīt tad, redzēju grāmatnīcas skatlogā bet šos laikam pats nepirkšu :)

 • kinom

  Kā jau iepriekš rakstīju, ceru uz izcilu motion capture. Citādi pilnībā piekrītu KK. Ņemot vērā budžetu, ārkārtīgi riskants pasākums un drīzāk būšu pārsteigts, ja tam veiksies tiešām labi.

 • rick’james

  pēc ilga laika tiešām gribās to old familiar feeling, kas bija skatoties “raiders of the lost arc” ar atkārtu žokli un nemitīgu vēl,vēl,vēl!