“The Expendables 2” – piedalās pilnīgi, pilnīgi visi!

September 15, 2011  |  Jaunumi

Par cik “The Expendables 2” uzņemšana sāksies burtiski pēc pāris nedēļām, ir pienācis laiks apskatīties, ko tad Stallone ir savācis kopā šoreiz.

Saraksts ir patiesi iespaidīgs – īpaši filmai ar nosaukumu “The Expendables” (lai gan latviski bija “Neiznīcināmie”, tātad viss ok), jo atgriezīsies visi vai gandrīz visi pirmās daļas varoņi – filmas pamatsastāvā ir Stallone, Stethems, Terry Crews, Rendijs “Kaut kāds” Kutjūrs un Dolfs Lungrēns. Džets Lī un Mikijs Rurks arī piedalīsies, bet tikai epizodēs – tāpat kā Arnolds Švarcenegers un Brūss Villiss, kuriem solītas lielākas lomas, kā iepriekš, bet tomēr tās būs otrā plāna lomas. Paldies par to pašu, protams.

The Expendables 2
(arī šoreiz ar mocīšiem izlaidīs, kur gan bez tā)

Bet, tā kā filma jau sen ir kļuvusi par kas-ir-kas-grāvējfilmās, kur svarīgāk ir sapulcēt pēc iespējas vairāk seju, nevis ko tās darīs (kvantitāte > kvalitāte), pie tā arī pievērsīsimies. Stallone ir pierunājis filmēties veco-labo Žanu Klodu VanDammi, kurš atveidos filmas galveno ļaundari, no galvas līdz pēdām notetovētu “ļauno” algotņu vadoni, un kuram ar Stalloni ir paredzēta episka cīņa. Kompānijas pēc VanDamme līdzi atveda uzlecošo grāvējfilmu jākli Skotu Adkinsu (“Undisputed 2/3”, “The Tournament”), kuram izkrita VanDammes palīga loma – iepriekšējā filmā šo vietu ieņēma Gerijs Danielss, un mēs zinam, kā tas beidzās.

Bet spēcīgākā ziņa ir paša Čaka Norisa piedalīšanās – šī būs viņa pirmā filma kopš 2005. gada! Protams, nekas vairāk, kā viedā pulkveža loma (kurš sazinās caur monitoru – lai taču nekur nebūtu jābrauc) netiek gaidīts, bet svarīgs ir pats fakts!

The Expendables 2
(Stallone cieši turas pie jumta, kurš no kastinga ziņām strauji brauc prom!)

Vēl vesels saraksts ar vārdiem (Džons Travolta, Nikolass Keidžs, Kristians Sleiters, Donijs Jens) ir uz jautājuma zīmes, bet tur jau burtiski kā sanāks ar laikiem – filmēšana norisināsies primāri Bulgārijā, Nu Boyana studijā (pieder NU Image/Millenium Films), ja sanāks iebraukt uz dienu-divām, kādēļ gan ne.

“The Expendables 2”, par kuras sižetu pagaidām nav droši zināms absolūti nekas, pirmizrāde paredzēta 2012. gada 17. Augustā!