“The Hunger Games” treileris

November 14, 2011  |  Treileri

Atzīšos, ka par “The Hunger Games” literāro oriģinālu man ir tikpat lielas zināšanas, kā par “Twilight” grāmatu saturu – precīzāk sakot, pilnīga nulle. Taču manu entuziasmu par gaidāmo ekranizāciju spēcina fakts, ka šoreiz par jauniešu kulta objektu nav kļuvusi vampīržanru iznīcinošā “sāga”, bet gan 21. gadsimta “Running Man” un “Battle Royale” analogs – tātad viss vēl nav zaudēts ar mūsdienu jaunatni.

Kas attiecas uz filmu, tad ilgi gaidītais treileris beidzot ir klāt:

“The Hunger Games” pirmizrāde paredzēta 2012. gada 23. Martā (ASV), bet triloģijas otrās daļas “Catching Fire” pirmizrāde jau tagad noteikta 2013. gada 22. Novembrī (ASV).

 
 • Anonymous

  Manuprāt, fantastika paliek fantastika neatkarīgi no tā, vai stāsts ir par spīdīgiem vampīriem, iznīcinošiem citplanētiešiem vai cilvēku sagrauto pasauli. Lai nu kā, filma izskatās tīri labi. Grāmatu gan neesmu lasījis, bet atsauces ir dzirdētas tikai labas.

 • Armandse

  Kādā sakarā tu vispār tos tvailaitus piesauci??? :)

  pagaidām izskatās garšīgi. Gaidīsim.

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   Man liekas tas tai sakarā, ka filma ir pēc kārtējā tīņu auditorijai domātas best seller grāmatas veidota. Nu gluži tāpat kā Twillight. Pie tam zinot, ka tā ir daļa no triloģijas un ka grāmatas autore ir kārtējā sieviete (kaut kā nav man nācies lasīt sievietes sarakstītu sci-fi, kas man ietu pie sirds), var uzreiz teikt, ka būs kārtējais brauciens uz jūtām, kuras imo liela daļa ne-tīņu auditorijas nesapratīs, kāpēc tas ir tik populārs tīņiem. Tie tik mani minējumi.
   Es gan ceru, ka tas nebūs Twillight lauciņa gadījums, bet izvērtīsies kaut kas baudāms.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Šis tak skaitās Twilight ja ne analogs, tad vismaz tai pašai auditorijai – pat Krēslas autore rekomendē šo kā ļoti labu esam. Bet tai pat laikā Stīvens Kings arī rekomendē, lai gan jamais publiski nosauca Krēslas autori par beztalantu. Karoče – jālasa un jāskatās :)

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Cik zinu “Bada spēles” daudzu lasītājfanātu (arī manas meitenes) acīs tiek augstāk vērtētas nekā “Krēsla” – ja pēdējā tiek ierindota tīņu lubeņu kategorijā (lai arī labā, tomēr lubeņu), tad HG jau ir pavisam cits līmenis – sižets ir krietni sarežģītāks (antiutopija tomēr nav diezko pateicīga tēma jauniešu vidū), tēli – izstrādāti daudz kvalitatīvāk, turklāt es tomēr vampīrus neuzskatu par sci-fi, bet fantasy. HG tomēr ir izteiktā sci-fi mērcēts.

 • http://twitter.com/kinomMareks Mareks Smilga

  Man domāt, ka Twilight variants. Vismaz daļēji. Daudzi teica, ka arī Twilight grāmata ir laba, bet… Viņi vairs nav mani draugi, teiksim tā.

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   damn šis ir spēcīgi un diezgan patiesi. Pamēģināju vienu twillight grāmatu palasīt un man likās grāmata vēl lielāks mēsls nekā pirmā filmas daļa.

 • http://www.facebook.com/people/Oskars-Apsa/100000177877643 Oskars Apsa

  Vasarā noklausījos audio grāmatu ceļot sētu laukos. Tīri labs gabals.
  Lai arī visai tīniska, tomēr tas tādēļ, ka galveinie varoņi paši ir tīņi, bet pasaule ap tiem ir skarba un grafiska, “izklausījās” ļoti asiņaina un savā ziņā reālistiska.
  Saprotams neizpaliek pirmās mīlas mokas un to sekas…

 • Pingback: 12 filmas, kas jāredz 2012. gadā! « Kino Kults()

 • Emlilija

  Grāmata ir tik tiešām laba un spēcīga,nekādā veidā nav saistīta ar krēslu.tiem ,kas nav lasījuši ieteiktu nesalīdzināt viņu ar ”Twilight” grāmatas daļām ,jo sižets un varoņi ir pavisam atšķirīgi. Un jā,protams,ka to visu arī caurvij jūtas un mīlestība,bet bez mazākās salkanības.

 • zita

  Izlasīju grāmatu, visas 3 daļas! Aizraujoša – tas tiesa! Nežēlīga un ļoti skarba. Galveno varoni asociētu ar Žannu Darku nākotnē… Ieteiktu 16+ auditorijai. Vai iešu uz filmu – nez, negribās vēlreiz pārdzīvot tās šausmas :(