“The Thing” R-Rated treileris

September 20, 2011  |  Treileri

Tiem, kas nav redzējuši oriģinālu (viss var gadīties, tomēr 1982. gada filma), vai arī joprojām uzskata, ka “The Thing” ir par to brīvi staigājošo roku no Adamsu ģimenes, Universal sagatavoja īsu, bet ļoti niknu R-Rated treileri, kurā tiek:
a) uzskatāmi nodemonstrēts, par ko būs filma
b) uzskatāmi pierādīts, ka filmas autori svēti pieturējās pie Roba Bottina mošķa dizainiem
c) nospoilots viss, ko vien var nospoilot

Ja pēdējais Jūs nebiedē – laipni lūdzu:

Filma pie mums jau pavisam drīz – 28. Oktobrī!

 
 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  hehe par to spoilošanu jau nu ir kā ir. Ja esi redzējis original, tad nospoilot vairs jau nav ko, jo zini kas ir kas un kā tas beigsies. Prieks par R- rating un prieks, ka pieturas pie tā paša citplanētiešu mošķa dizaina. iCE2 vai attieksme par sīkvela (prikvelu) radīšanu šai filmai tev ir mainījusies vai joprojām negatīva?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Noskatīšos un tad spriedīšu, bet neko negaidu – varbūt šādi filma liksies labāka

 • http://twitter.com/_madis Kārlis Pētersons

  Izskatās pat pārsteidzoši ok… un ar OK es domāju – cik nu vispār kaut kas var izskatīties bez Raselsōna :)
  Enīvej nespēju nevienu ziņu par Thing tagad izlasīt neuzliekot Zombie Zombie :)

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  ok, vakar noskatījos jauno The Thing un jāsaka, ka ne par mata tiesu sliktāka par veco. Tas pats līmenis un pie tam R-Rated. Nedaudz varbūt žēl, ka ja esi redzējis original, tu jau zini iznākumu un plus mīnus ir zināms “ko kas kur” tūlīt būs. Īsāk sakot ļoti labs prīkvels oriģinālam un patika pieeja pie detalizācijas, kur tu redzi visus tos momentus, kas būs redzami pēc tam 82. gada filmā. Kā piemēram cirvis sienā :) Cik lasīju viņi speciāli ņēmuši fočenes no vecās filmas un mēģinājuši maksimāli visas telpas un to iekārtojumu atkārtot šai filmā.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Ko lai saka – pilnīgi nepiekrītu, jo, manuprāt, jaunā filma ir pilnīgs mēsls. Tik liels, ka pat neko neuzrakstīju, lai nevairotu pasaulē negācijas.

   Jaunais “The Thing” ne tikai nestāv pat šāviena attālumā vecajam (speciāli pēc jaunā uzreiz noskatījos 1/3 no vecā), bet ir dzīvs paraugs tam, kapēc prīkveli vispār ir reti kad vajadzīgi. Pasaki man godīgi, vai tiešām gribēji zināt, kā tieši notika visas tās sīkās detaļas oriģinālā? Vai tas ir tik svarīgi, uztvert “The Thing” (1982) kā kaut kādu svēto grālu, kur katra mazākā detaļa ir skaidrošanas vērta? Jo tas gan izjauca visu noslēpumainības auru, gan vienkārši tikai pievilkts aiz ausīm – minētais cirvis laikam ir sliktākais piemērs, jo visu filmu gaidīju kaut kādu mega-momentu, “KĀ tad tas viss bija”, un atrisinājums lika smagi vilties.

   Karoče – ne vienmēr vajag zināt, “kā viss sākās”, būtu labāk turpinājumu vai tiešu rīmeiku taisījuši.

   • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    Pasaki man cik daudz no jaunās paaudzes vispār ir redzējis oriģinālu? Tas tev labā atmiņā iesēdies un man tas ir bez maz vai best of the best kā jau visu space alien shit mīlētājam, bet te jau neko jaunu neatklāja. Tas pats viss bija tikai no pirmo, kam nepaveicās satikt The Thing, acu skatu puntka. Tā ka no harm done un tie kam nav ne jausmas par oriģinālu, šis kā reiz būs labs iesākums tam, lai pēc tam paņemtu un noskatītos to.
    Pie tam paliek vēl daudzas neatbildētas atbildes. Kas notika ar beibi, vai viņa nosala vai tomēr nokļuva līdz krievu bāzei. Jo oriģināla laikā viņa līdz tai krievu bāzei varēja nokļūt kā reiz tad, kad oriģināls beidzās. Ja skatamies pa time line. Tāpat jautājums ir vai viņa ir inficēta (pēc tā, ka The Thing viņu saķēra aiz kājas tai kuģī), kas principā paver nu jau sīkvelu oriģinālam ar notikumiem krievu bāzē. Vai to vajadzēja uzņemt un vai ir vērts uzzināt kas tur bija? Redzot visu to sūdu, kas iznāk no Holivudas (kur es nespēju noskatīties bez iepauzēšanas un aiziešanas pēc alus, lai atmērdētu smadzenes un spētu turpināt skatīties) sūdu iznākšanas, es teiktu, ka šis bija vienkārši perfect movie iekš scifi žanra, kur sen jau šādus mūvikus netaisa vai arī ja uztaisa, tad kaut kādu bezjēdzīgu specefektu kokteili, kas bez “rozā brillēm” nav skatāms, jo parasti zem tā FX kokteiļa story ir vēl sliktāks nekā 80to gadu B klases filmām.
    Īsāk sakot tas ir mans viedoklis un cik šodien vēl palasīju citu viedokli, tad daudzi ir kā reiz mainījuši domas no sliktā uz labo pēc filmas noskatīšanās. Bet varbūt mans viedoklis ir krietni pozitīvs arī tāpēc, ka es domāju, ka būs totāls sūds, jo Holivuda vairs necenšas veidot proper r-rated scifi. Šī it viena no retajām filmām, kuru noskatījos no a-z bez nevienas pauzes.
    Vai prīkveli vispār ir vajadzīgi? Ja labs materiāls un ja to nesabojā, tad kāpēc gan ne. Es esmu labāk par labu prīkvelu/sīkvelu nekā par “brain damaged” oriģināla materiāla radīšanu, kuru skatoties man būs jāfeispalmo bez apstājas.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Daudz burtu… bet tāpat nepiekrītu, jo filmu skatījos, gaidot pozitīvu pārsteigumu (nevis jau iepriekš kritiski kā sūdu), bet saņēmu ļoti vāju un facepalm cienīgu kino. Sākot jau ar galveno varoni-Skota Pilgrima draudzeni, un turpinot ar… ai, vēl nedaudz, un no komentāriem recenzija sarakstīsies, bet no tās kā reizi gribēju izvairīties.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     1 lietu respektēju – šķīvis bija labs, būtu vairāk ap to visu lietu grozījuši, būtu labāk. Un vēl Ennio Morricone mūzika-bīts no pirmās daļas beigu titros – kickass (bet tapēc, ka no 1. daļas)