“The Thing” rīmeiks vārdā “The Thing”, treileris

July 14, 2011  |  Treileri

Atcerieties, kad rakstīju par leģendārā “The Thing” ne ta rīmeiku, ne ta prīkvelu? Jamajam ir beidzot iznācis pilntiesīgs treileris, un var ievērtet to darbībā:

Iespējams, šajā blogā par daudz tiek kritizēts, un man brīžiem vajadzētu atvainoties par toni, bet tikai ne šoreiz – sauksim lietas īstajos vārdos, un kā liels oriģinālā “The Thing” fans UN vienlaikus cilvēks, kas akli nenoliedz rīmeikus, saku, ka nav labi. Respektīvi, man redzētais atgādina sliktākos variantus, ko Holivudas rīmeiku fabrika ir producējusi – kā tuvākais analogs būtu paša Kārpentera “The Fog” rīmeiks, kāds vispār vēl tādu atceras? Respektīvi, ne smakas no oriģināla biedējošā vienkāršuma, stila, atmosfēras, bet toties ir CGI buldozers, un brālis Olsens, kura klātbūtne, būtībā, arī visu izsaka par filmas kvalitāti. Tfū!

Bet, lai nobeigtu uz pozitīvas nots, wanna see something cool? Tiem, kas neseko Kino Kultam Twitter un Facebook (velti!), piedāvāju noskatīties “The Thing” inspirēto video no franču elektroniķiem Zombie Zombie. Lūk, īsts meistardarbs:

“The Thing” nožēlojamais rīmeik-prīkvels dienasgaismu ieraudzīs šī gada 14. Oktobrī (ASV).