“The Thing” rīmeiks vārdā “The Thing”, treileris

July 14, 2011  |  Treileri

Atcerieties, kad rakstīju par leģendārā “The Thing” ne ta rīmeiku, ne ta prīkvelu? Jamajam ir beidzot iznācis pilntiesīgs treileris, un var ievērtet to darbībā:

Iespējams, šajā blogā par daudz tiek kritizēts, un man brīžiem vajadzētu atvainoties par toni, bet tikai ne šoreiz – sauksim lietas īstajos vārdos, un kā liels oriģinālā “The Thing” fans UN vienlaikus cilvēks, kas akli nenoliedz rīmeikus, saku, ka nav labi. Respektīvi, man redzētais atgādina sliktākos variantus, ko Holivudas rīmeiku fabrika ir producējusi – kā tuvākais analogs būtu paša Kārpentera “The Fog” rīmeiks, kāds vispār vēl tādu atceras? Respektīvi, ne smakas no oriģināla biedējošā vienkāršuma, stila, atmosfēras, bet toties ir CGI buldozers, un brālis Olsens, kura klātbūtne, būtībā, arī visu izsaka par filmas kvalitāti. Tfū!

Bet, lai nobeigtu uz pozitīvas nots, wanna see something cool? Tiem, kas neseko Kino Kultam Twitter un Facebook (velti!), piedāvāju noskatīties “The Thing” inspirēto video no franču elektroniķiem Zombie Zombie. Lūk, īsts meistardarbs:

“The Thing” nožēlojamais rīmeik-prīkvels dienasgaismu ieraudzīs šī gada 14. Oktobrī (ASV).

 
 • mrfsl

  piekrītu. nesaprotu, kā the thing var uztaisīt remake. sevišķi, ja tāds aktieris vēl bija galvenajā lomā.

 • Brock

  “The producers convinced Universal Studios to allow them to create a prequel to John Carpenter’s The Thing instead of a remake, as they felt Carpenter’s film was already perfect, so making a remake would be like “painting a mustache on the Mona Lisa”. However, the prequel still has the title of the original film, because they couldn’t think of a subtitle (for example, “The Thing: Begins”) that sounded good.”

  Tā ka satraukumam nav pamata :D Prīkvels nevis rīmeiks, jo es arī uzskatu, ka oriģināls jau bija perfekts un joprojām labi izskatās mūsdienās bez visiem uber CGI. Es gan neesmu tik negatīvi noskaņots uz šo prīkvelu, jo bieži vien tie veco filmu prīkveli vai rimeiki patiesībā sanāk daudz labāki nekā tie oriģināldarbi, kas tagad tiek veidoti un kurus es pat nespēju bez apstājas noskatīties, jo mani garlaiko.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   1) Tu maldies
   2) The Thing noskaties vēlreiz
   3) Tu maldies
   4) Treileri noskaties vēlreiz – kāds prequel, 1:1 viss nospiests + CGI Ekskavators un Olsens :)

   Ironisks, bet patiess komentārs.

   • Brock

    nu tak es ļoti labi atceros pirmā sižetu un jau tepat treilerī redzams, ka sākums jau ir pavisam cits. Tehniski, jā tas nav gluži prīkvels, bet arī rīmeiks tas nav. Te ir tie paši čari, kas pirmajā filmā, tikai tiek ielikti itkā tās norvēģu bāzes vietā un parāda tās notikumus.

 • Roberts Krēķis

  Awww, how cute – ir pat uzradusies meitene-zinātniece, ar kuru Edžertonam finālā traukties ar sniega moci pretim saulrietam.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Cik saprotu, tad viņi visi nomirs (?)

   • Roberts Krēķis

    Sauc mani par pārlieku lielu skeptiķi, bet pieļauju, ka Holivuda spēs atrast veidu kā kādam no tiem norvēģiem brīnumainā kārtā nenolikt karoti. Pēc prīkvela sīkvels taču arī jāuzņem (diezgan jēdzīgā datorspēle viņiem kanonā neskaitās, I presume).

 • rick’james

  ar FX holivudā laikam ir tā pati skāde kas ar fotošopu torentos – kad pārāk daudzi to apgūst, tas kļūst lēts un pieejamas visiem, gan tiem, kam vajag, gan tiem kam nevajag un samācās visādi talanti. Ja FX saglabātu monstrālu dārdzību, gan jau ka arī to izmantotu tikai tad kad patiešām vajag, nevis pa kreisi un pa labi. Protams programmatūras un apmācības pieejamība ir radījusi izcilus šedevrus, bet tomēr nomācošais vairākums tomēr ir mega atkritumi.

 • Pingback: Empire presents BIG SCREEN: Pirmā diena | Kino Kults()