“The Transporter” seriāls iedarbina dzinēju

May 23, 2011  |  Džeisons Stethems, Seriāli

Būdams ļoti, ļoti (ļoti) apķērīgs zellis, Luks Besons izdomāja, ka “The Transporter” sāgai ir lemts turpināties – tāda paša nosaukuma TV-seriālā, jo kas gan var būt vienkāršāks – viena sērija, viens Frenka Mārtina “darbiņš”!

Protams, gaidīt, ka Džeisons Stethems turpinās savu zināmāko lomu arī TV seriālā, bija naivi – pa to laiku Stethems labāk nofilmēsies seriāla sērijām ekvivalentā skaitā pilnmetrāžas filmu! Tapēc bija jāmeklē jaunas sejas – kuras arī tika atrastas, jo seriāla Kurjeru tēlos Kriss Venss, kuru atceramies pēc seriāliem “Prison Break” (3. sezona, Džeimss Vistlers), “Dexter” (5. sezona, Džonija Lī Millera varoņa miesassargs), “Burn Notice” un “Mental”. Viņam kompāniju sastādīs Andrea Osvart, kura tēlos CIP aģenti un reizē personu, kas nodrošinās Frenku ar misijām (citādi to saukt vairs nevar, jo katra sērija būs kā videospēles līmenis).

Chris Vance

Par laimi, vismaz nebūs jāsauc džekus no seriāla “Kobra” – pie auto trikiem strādās tā pati komanda, kas pilnmetrāžas filmās, kas laikam ir labi. Vienīgais ilgi jāgaida – seriāla uzņemšana paredzēta vasarā, ar pirmizrādi 2012. gadā, kanālā Cinemax (HBO apakšvienība).