“The Walking Dead” 2. sezonas treileris

July 23, 2011  |  Treileri

Pa tiešo no Comic-Con, viena no daudzsološākajiem jaunajiem seriāliem “The Walking Dead” 2. sezonas treileris! Diezgan pagarš, veselas 4 minūtes, un es ceru, ka tas viss ir no pirmās epizodes (savādāk esam smagi nospoiloti):

Globāli, esmu dzirdējis dažādas atsauksmes par seriāla pirmo sezonu – īsa, lēna, atkārto jau citur redzēto utml., bet, manuprāt, seriālu ir vērts mīlēt kaut vai tapēc, ka nekas cits pat attāli līdzīgs TV nav un līdz šim nav bijis. Padomājiet – vēl pirms pāris gadiem ideja par seriālu Romero zombijfilmu garā likās diezgan crazy ideja, bet šobrīd tā ir realitāte.

Pieņemu, ka arī seriāla veidotāji lasa un ņem vērā fanu atsauksmes, tā kā tas kļūs tikai labāks. “The Walking Dead” 2. sezona sākas šī gada Oktobrī!

 
 • Brock

  Vispār attāli līdzīgs bija britiem – Dead Set. Tur gan vairāk pa vienu lokāciju bija visa darbība, bet nu beigas bija tādas, ka saproti ka pasaulei psc ir.

 • 30 mārciņas

  Pirmās sezonas pirmās sērijas, kādas trīs laikam bij ļoti skatāmas! Cik atceros bij laikam divas kuras sastāvēja no vieniem dialogiem… bet kopumā viss tas seriāls man ļoti iepatikās! Ar nepacietību jāgaida 2. sezona!

 • Fxp

  S01 bija viens liels clusterfcuk un nekas neliecina, ka S02 būs savādāka :(

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Nepiekrītu, bet viedokli respektēju

  • Brock

   varbūt varētu bik plašāk kāpēc tā domā? Manuprāt S01 bija klasisks Zombie apokalispes mūvijs (kā jau Sergejs izsteicās, Romero filmu garā) izstiepts pa vairākām sezonām.