“Thor 2″ un Marvel Studios 2012-2014

September 19, 2011  |  Jaunumi

Cik ātri skrien laiks – likās, ka vēl nesen rakstīju par Marvel Studios plāniem attiecībā uz 2011-2012 gadu, bet jau viss ir noticis, un jāraksta par 2012. gadu un vēlāk. Tad lai jau iet – Marvel Studios nākamās filmas, jeb 2012-2014 gadu plāni!

Tuvākais, un šobrīd mazāk interesantākais, ir 2012. gada 4. Maijā iznākošais mega-crossover un vispār viens no zīmīgākajiem notikumiem komiksu ekranizācijās, “The Avengers”! Bet par to jau gana (viss internets ir pilns ar bildēm no uzņemšanas laukuma, kurās visa filma A-Z), un vēl daudz atsevišķos ierakstos, tapēc pievērsīsimies Marvel projektiem pēc Atriebējiem:

“Iron Man 3″, 2013. gada 3. Maijs
Šeit daudz maz viss ir skaidrs – Šeins Bleks režisē, piedalās Roberts Daunijs, Dons Čīdls un, visdrīzāk, arī Semjuēls L. Džeksons, par pārējo ziņu nav, un šobrīd varbūt arī nevajag. Lai cilvēki mierīgi strādā (varbūt beidzot pieslēgs darbībai Mandarīnu);

“Thor 2″, 2013. gada 26. Jūlijs.
Šis jau ir daudz interesantāk – daudz nedomājot, Marvel turpina Tora piedzīvojumus, un, visdrīzāk, atgriezīsies viss vadošais aktieru sastāvs, vai vismaz lielākā tā daļa, ja domājam Asgardas iemītniekus. Īpaši jau tādēļ, ka darbam pie filmas pieaicināts viens no “Game of Thrones” režisoriem, Brajenu Kirku – ne jau nu tādēļ, lai filmas darbība norisinātos uz Zemes;

Doctor Strange
(Doktors Strendžs visā savā godībā)

2014. gads
Un te sākas interesantākais – Marvel īpašnieki, Disney, nesen paziņoja par veseliem diviem Marvel projektiem 2014. gadā – viens no tiem iznāks 16. Maijā, bet otrs 27. Jūnijā. Kas tie varētu būt – pagaidām ziņu nav, bet ir liela iespēja, ka vismaz viens no tiem būs “Captain America 2″, par cik pirmā filma bija vairāk kā veiksmīga, un “Thor” piemērs te ir vietā.

Taču nav izslēgts, ka mūs gaida iepazīšanās ar jaunu Marvel varoni (bedzot), un iespējamākais kandidāts ir Doctor Strange (Wikipedia palīdzēs) – Marvel Studios izpildproducenta Kevina Feidžī mīļākais supervaronis, viņš jau sen ir studijas plānos. Kā viens no kandidātiem tiek izskatīts Patriks Dempsijs – ņemot vērā varoņa biogrāfiju, ne tas sliktākais. Kā citi varianti tiek izskatīti “Runaways” komiksa ekranizācija, un Edgara Raita ilgi stagnējošais “Ant-man”, bet, manuprāt, tie ir mazāk ticami.

No citām ziņām – Marvel joprojām apdomā “Luke Cage” un “Iron Fist” filmas, iespējams, ka pat vienu filmu ar abiem varoņiem. Lai atbalstītu savu kandidatūru Luke Cage lomai, The Man Your Man Could Smell Like jeb aktieris Isaija Mustafa nesen uztaisīja pats savu video pieteikumu – manuprāt, diezgan līku, bet ievērtējiet:

Labāk tomēr Idriss Elba, lai arī viņš jau tēlo divus varoņus Marvel filmās (Heimdeilu iekš “Thor” un kaut kādu keksi otrajā “Ghost Rider”). Un, bez “The Punisher”, kurš kādu laiku atpakaļ nonāca atpakaļ Marvel īpašumā, tas pats notika arī ar “Blade”, bet pagaidām nekāda aktīva darbība ar šo varoņu atgriešanu uz kino ekrāniem nenotiek. Gaidam.

Un, visbeidzot, atsvaidzināsim arī pārējo studiju piedāvājumu attiecībā uz Marvel varoņiem, lai kopējais (iespaidīgākais) saraksts izskatītos sekojoši, hronoloģiskā secībā:

“Ghost Rider: Spirit of Vengeance” – 17. Februāris, 2012 (Sony)
“The Avengers” – 4. Maijs, 2012 (Disney)
“The Amazing Spider-Man” – 3. Jūlijs, 2012 (Sony)

“Iron Man 3″ – 3. Maijs, 2013 (Disney)
“Thor 2″ – 26. Jūlijs, 2013 (Disney)

“Unannounced Marvel Studios project #1″ – 16. Maijs, 2014 (Disney)
“Unannounced Marvel Studios project #2″ – 27. Jūnijs, 2014 (Disney)
“The Amazing Spider-Man 2″ – 2. Maijs, 2014 (Sony)
“The Wolverine” – 2014. gads, visdrīzāk (Fox)

Tas pagaidām viss par tekošajām un iespējamajām Marvel kino aktivitātēm (vēl jau paliek Fox anonsētie “Daredevil” un “Fantastic Four” reboot’i), līdz nākamajam apdeitam!

 
 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Katru reizi, kad lasu par jaunu [komiks-] filmu anonsiem, mani pārņem neglābjamas ilgas redzēt starp nosaukumiem “AKIRA”. Nu kā var negribēt kaut ko tādu taisīt :D ?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Bet taču taisa – jau cik gadus mokās, nevar saprast vai 1 filmu vai 2, vai jaunus varoņus vai Dikaprio/Tobiju Magvairu utt. Nesen no viņiem režisors aizgāja atkal. Apskaties, šeit ir visa vēsture – http://en.wikipedia.org/wiki/Akira_(live_action_film)#Live_action_film

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   Cyberpunk nav topā. Pārāk mazs fan base :) Ja uztaisītu kādu cool cyberpunk filmu, kas žanru tā kārtīgi atdzīvinātu, domāju ne tikai Akira uzreiz tiktu uzfilmēta, bet vēl 10 filmas par tēmu :)

   • rick’james

    vai tik AKIRA arī nav tā īstākā filma ar ko Cyberpunk atdzīvināt? ja vien pie horizonta atkal neparādās kāds ūberpārsteigums ala Matrix (no nekurienes)

    par tēmu – nav tā, ka marvel arī kino vidē tagad sāk realizēt savas nesaprotamās peripētijas ar daudzajiem varoņiem un varoņu kopfilmām umtl, kā ir ar komiksiem? kur vairs īsti neredz ne sākuma ne gala dēļ daudzajiem paralēlajiem visumiem, sižetu pārrakstīšanām utml? respektīvi ka tūlīt uzfilmēs visus avenger un tad vēlreiz visu no 0 akal filmēs?

    Betmenam jau tas nemaisīja no otras puses, sanāca smagi labs gabals. Bet kaut kā nosekot visām 30-50 Marvel filmām kas kulminējas 1-3 lielajās… tur jābūt fanam lai to visu izskatītu un saprastu.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Domāju, ka Marvel kino-universe tomēr nebūs tik hardcore, kā visas n-tās komikssērijas, un plašākais, uz ko varam cerēt, ir varoņu ceļošana (vai, drīzāk, cameo) no vienas filmas uz otru, pie “draudzīgajiem” personāžiem, jo tomēr katra filma tiek veidota tā, lai uzrunātu maksimālo auditoriju (budžeti neļauj domāt savādāk)

    • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

     Nedomāju, ka Akira būtu tas īstais title, lai atdzīvinātu žanru. Tas es (jo esmu liels Cyberpunk fans), tu un vēl žanra fani zina Akiru, bet vidējais skatītājs ir clueless par to, kas tas tāds ir. Tur vajag kaut kā zināma remake (piemēram Robocop :)) vai kā pats teici, kaut ko kā Matrix, kas pēkšņi visus pievērš kaut kādai noteiktai idejai, ko izspēlēt filmā.

     • http://kinokults.lv Kino Kults

      Nu nu, tādam jaunam The Matrix būtu daudz grūtāk izsisties – AKIRA joprojām ir liels kults pasaulē, ar ikonisko sarkano moci utt. Pie tam viens no retajiem anime, kas rādīts ASV (un citur) kinoteātros. Ne jau par velti tieši šim grib veidot ekranizāciju