“TRONS: Mantojums” konkurss (ar balvām) ir noslēdzies!

January 20, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

PAPILDINĀTS 20.01.2011.
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par piedalīšanos! Sākumā nedaudz statistikas – kopā konkursā ar saviem atbilžu variantiem piedalījās 45 cilvēki, no tiem 15 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem, kas nozīmē, ka nemaz tik āķīgi tie nebija (jeb arī man ir ļoti erudīti lasītāji, kas noteikti ir svarīgāk).

Vismazākās grūtības sagādāja 1. jautājums, kurš tiešām bija diezgan elementārs, vislielākās grūtības – 3. jautājums (par Daft Punk), to tas bija nedaudz āķīgs. Respektīvi, jautājums bija – “cik skaņdarbus kopā filmas OST vajadzībām sacerēja”, kas nozīmē, ka ar vienkāršu filmas OST vāciņa izpēti nepietiks, jo tam bija daudzas variācijas, atkarībā no valsts un platformas. Vēl grūtības sagādāja 4. jautājums, bet tur talkā nāca režisora mājaslapa – jo, ja tajā nav absolūtā taisnība, tad grūti pateikt, kur ir. Visas pareizās atbildes ir zemāk atzīmētas ar boldu.

Bet, savelkot visu kopā, un ņemot palīgos neuzpērkamo datoru, uzvarētāji tika noskaidroti:
1) “TRONS: Mantojums” T-kreklu saņem – Aigars Broks
2) “TRONS: Mantojums” keponu saņem – Liene Bērziņa
3) “TRONS: Mantojums” cimdu pāri saņem – Jānis (janisojers)
Ar uzvarētājiem sazināšos personīgi!

Visiem liels paldies par piedalīšanos, un – līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Saistībā ar to, ka “TRON: Legacy” jau no šīs Piektdienas ir oficiāli skatāms kinoteātros, piedāvāju piedalīties nelielā, bet interesantā konkursā par filmu, kur balvās (pateicoties ForumCinemas dāsnumam) ir pavisam oficiāls filmas gear – T-krekls, cimdu pāris un cepure!

TRON: Mantojums konkurss

Jautājumi nav grūti, tikai pāris ir nedaudz āķīgi (bet normas robežās), atbildes uz tiem diezgan vienkārši atrodamas internetā, jo šobrīd man ir vienkārši gribas uzzināt, vai šāda veida aktivitātes ir interesantas, vai nē. Kopā balvas ir 3 (trīs), tās tiks izspēlētas starp visiem pareizo atbilžu autoriem (talkā nāks neuzpērkamais dators) pēc nedēļas, 20. Janvārī. Katram jautājumam ir tikai 1 pareiza atbilde, atbildes var dot gan komentāros zem šī ieraksta, gan arī sūtīt uz kino.kults(at)gmail.com, ja tā ir ērtāk. Lai gaismas disks stāv Jums klāt

1. Kurā gadā parādījās pirmais “TRON: Legacy” reklāmas rullītis?
a) 2006
b) 2007
c) 2008

2) Vairāki aktieri ir redzami abās filmās, “TRON” un “TRON: Legacy”. Kuri tie ir?
a) Jeff Bridges, Bruce Boxleitner
b) Jeff Bridges, Steven Lisberger
c) Jeff Bridges, Bruce Boxleitner, Cindy Morgan

3. Cik ekskluzīvus skaņdarbus (t.i. tracks) filmas OST vajadzībām kopumā sacerēja duets Daft Punk?
a) 22
b) 31
c) 64

4. Ar kādiem klientiem, būdams reklāmas rullīšu veidotājs, iepriekš strādāja filmas režisors Džozefs Kosinskis?
a) Chevrolet, Microsoft, SAAB
b) Bank of America, DELL, Mezzo
c) Burger King, Nike, SAAB

5. Līdz šim par “TRON” oficiālo sīkvelu tika uzskatīta 2003. gada videospēle, kura turpināja pirmās filmas sižetu. Bet kāds bija tās nosaukums?
a) “Tron: The Arcade Game”
b) “Tron: Evolution”
c) “Tron 2.0”

Kopā balvas ir 3 (trīs), tās tiks izspēlētas starp visiem pareizo atbilžu autoriem (talkā nāks neuzpērkamais dators) pēc nedēļas, 20. Janvārī. Katram jautājumam ir tikai 1 pareiza atbilde, atbildes var dot gan komentāros zem šī ieraksta, gan arī sūtīt uz kino.kults(at)gmail.com, ja tā ir ērtāk.