Pie Zeva bārdas – “Wrath of the Titans” pirmais treileris

December 19, 2011  |  Treileri

Klāt vēl viens, manuprāt, maz gaidīta sīkvela paraugs – “Wrath of the Titans” treileris, jeb pērnā gada “Clash of the Titans” rīmeika sīkvels (ko nu, sāksim jau pierast pie šādiem apzīmējumiem, ja jau reiz tie ir kļuvuši par normu). Pat neskatoties uz to, ka oriģināls bija komerciāli vairāk kā veiksmīgs, par to grūti atrast patiešām labas atsauksmes (bet drīkst vainot neciešamo 3D-konversiju). Lai gan kā nepretencioza izklaide bija vairāk kā “ok”.

Bet te sīkvels, ar gandrīz tiem pašiem darboņiem – Sems Vortingtons, Laiems Nīsons un Denijs Hjūstons ir savās vietās (pēdējie divi pat vairāk, kā oriģinālā), bet Ralfs Fainss atkal tēlo spēcīgi nogrimētu nelieti (lūk, ko Voldemorts ar cilvēku ir nodarījis). Trūkst tikai Džemmas Artertones un rīmeika režisora Luī Leterjēra, bet viņu vietā ir Rozamunda Paika un “Battle: Los Angeles” autors Džonatans Lībesmans. Pēdējais ir saņēmis striktus norādījumus neatkāpties no oriģināla formulas ne par soli, tapēc treileris izskatās kā īstens pirmās daļas kompanjons (vai B-Side, vai “Jackass 3.5” – domāju, ka saprotat), un pat visuvarenā Krakena vietā ir… pareizi, LAVAS KRAKENS:

Nākamais fantasy filmas treileris ar smagā roka/metāla pavadījumu tiks… vienkārši netiks publicēts, un miers, jo cik var! Bet šonedēļ taču “The Hobbit” treileris – visa ticība Pīteram Džeksonam, viņš toč’ nepievils.

“Wrath of the Titans” ir plānots kā “agrais” blokbasters, un pie mums ieradīsies jau nākamā gada 30. Martā (ASV).