“Death Race 3: Inferno” treileris

August 31, 2012  |  Treileri

Ja atceramies, tad iepriekšējā šī negaidītā “seriāla” daļa bija viens no patīkamākajiem pārsteigumiem direct-to-video arēnā pēdējos n-padsmit gados – pēc ilgām pārdomām nolēmu, ka tā bija pat labāka par pirmo daļu, lai piedod man Stethems.

Bet te, kā solīts, klāt nākamā daļa – vai arī iepriekšējā, ja sekojam filmas kanonam, jo ar katru nākamo daļu mēs aizvien tālāk un tālāk virzamies atpakaļ laikā (šis tad būtu prīkvela prīkvels), tai skaitā tapēc, lai turpinātu izmantot nākotnē bojā gājušos varoņus. Nedomāju, ka šāda tipa filmā tas ir principiāli svarīgi:

Kas IR principiāli svarīgi – filmas autori manāmi ir iespaidojušies no pareizajām filmām, jo šoreiz mūs gaida “Death Race” / “Mad Max” krustojums, kas ir tikai apsveicami! Ja saglabās otrās daļas līmeni (un nav iemeslu šaubīties, ka nesaglabās), mūs gaida laba vakara izklaide bez pretenzijām, kas atkal varētu ielikt kloķi vienam-otram lielbudžeta kino!

“Death Race 3: Inferno” pirmizrāde Jūsu datoros/televizoros paredzēta nākamā gada sākumā!

 
 • r00m

  Muļķīgākā filma ever. Nesaprotu kas tur interesants.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Baidos, ka nekādi nevarēšu palīdzēt (un man šis komentārs arī neko nedod), bet, ja šī (?) liekas muļķīgākā filma ever, tad iesaku vienkārši skatīties vairāk filmu – visādu, ir iespējami daudzi interesanti atklājumi…

   • r00m

    Bez naida, es vienkārši brīnījos kā tāda filma nonāca šī bloga redzeslokā. Esmu viņu redzējis (1. un 2. daļu) un tur nebija nekā no tām filmām, kuras šeit parasti apraksta (lasīt spriedzīte un tas ka filma “paķer”).

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Liek padomāt, kā no malas šis blogs izskatās :) Bet nē, b-movies te ir retums, bet man ir īpašs fetišs uz “apbruņotas mašīnas” žanru, līdz ar ko…