“Dirty Laundry”: Tomass Džeins ir atpakaļ kā Soģis!

July 17, 2012  |  Dažādi, Raksti

No visiem Marvel varoņiem tieši Soģim izkrita pati dramatiskākā kino-vēsture (laikam atbilstoši paša varoņa vēsturei). Ja atceramies, tad tieši Toms Džeins atveidoja Soģi Marvel filmu “jaunākajos laikos” (Dolfa versija tomēr bija kaut kas nedaudz cits), bet pameta turpinājumu “kreatīvu domstarpību” dēļ – scenārijs neesot bijis gana “hardcore”, kas īpaši ironiski izklausās salīdzinājumā ar rezultējošo “The Punisher: War Zone” (savā ziņā ģeniāla, taču nesaprasta filma).

Tomēr kaut kāda sāpe Tomasam ir palikusi, jo Soģis neliek to mierā – līdz tādam līmenim, kad kino un komiksu gīks Džeins filmē pats savas “The Punisher” fan-filmas. Un, kā jau šajos gadījumos pienākas, īpaši neierobežo sevi radošās izpausmes ziņā:

Īsfilmas pirmizrāde notika nesen notikušā Comic-Con 2012 laikā, un izraisīja vētrainas ovācijas, bet ko Jūs domājiet par to? Vai tas ir publisks signāls no Džeina Marvel virzienā, nerealizētas radošās ambīcijas vai lēta vēlme pēc popularitātes (paša Džeina filmas un komiksus neviens īpaši neskatās un nelasa)? Vai alkstat atkalredzēšanos ar Džeinu Soģa lomā, vai tīkamāks likās Titus Pullo Rejs Stīvensons, vai varbūt vispār Dolfs?

Jebkurā gadījumā, ir skaidrs, ka mūsu draugi no Marvel arī šo ir redzējuši, un tagad ir viņu gājiens (“Punisher” tiesības jau kādu laiku ir atpakaļ pie Marvel)…