“Django Unchained”: jauns treileris, plakāti, OST… the whole shebang!

November 30, 2012  |  Jaunumi, Raksti

Tik daudz dažādu jaunumu par “Django Unchained” pēdējā laikā, ka nolēmu tos visus salikt vienā ierakstā, savam un Jūsu priekam! Un, kamēr Tarantino haotiski griež filmu (Hārvijs Veinšteins draudīgi rāda ar pirkstu – ne sekundes virs trim stundām!), lai pasniegtu mums to kā Ziemassvētku Jaunā Gada dāvanu, mēs apskatīsim to, kas mums tika dots līdz šim.

Sākot ar pašu svaigāko filmas treileri, kurā – pats skaitīju – ir astoņpadsmit šāvieni, jeb pa šāvienam reizi 4 sekundēs. Un tas ir neskaitot sitienus, grūdienus un dūrienus. Most action packed Tarantino movie yet:

Ar Kinocast.lv iekš Facebook sacenšamies, kurš saliks visvairāk plakātu no filmas – tas tā kā būtu zināms. Taču man ir fora, jo beidzot esmu sagaidījis arī bloga ekskluzīvu (vismaz Latvijā), un no filmas izplatītājiem man ir ticis lielisks filmas plakāts ar pašu Kristofu Valcu! Bet pārējos plakātus es vienkārši (kā Tarantino) sazagu no interneta dzīlēm – tie visi smuki salikti Kino Kulta Pinterest kanālā, aicinu ievērtēt un arī sekot!

Par plakātiem man ir vēl viena forša ziņa – mēs varam ietekmēt to, kurš kļūs par lokalizēto filmas plakātu Latvijā! Kura būtu Jūsu izvēle – klasiskais variants pa kreisi, vai badass variants pa labi?

Django Unchained plakāti Latvijai
Balsot varam divejādi – vai nu izmantojot TwitPoll, vai nu Facebook ar “Like” (drīz).

Visbeidzot, filmas skaņu celiņš – īpaša tēma Tarantino filmām! Pirmoreiz to vēsturē filmai tiek ierakstītas vairākas pilnīgi jaunas kompozīcijas (ieskaitot jaunu melodiju no leģendārā Ennio Morricone), bet pārējās, kā parasti, Kventins aizguva no citām filmām un to skaņu celiņiem – galu galā, ja tās iedvesmoja viņu šīs filmas radīšanai, tad tikpat labi var padalīties arī ar mūziku.

Bet, kolīdz pilns OST saturs tika pieejams internetā, tā visiem bija iespējams salikt savu “Django Unchained” daļēju-OST – arī es nestāvēju malā, un saliku šo YouTube Playlisti, droši klausāmies klasiskās vesternu melodijas (atkal Luis Bakalov tiek ekspluatēts) un, šodienas dziesmas pavadījumā, gaidam filmu!

ps.
Kā jau daudzkārt tika dots caur dažādiem tiešiem un netiešiem mājieniem, arī šai filmai tiek plānots vienkārši graujošs #kinoblogeri seanss! Veiksmīga iznākuma rezultātā sīkāk ziņosim blogos!

pps.
Bet te ir atrodama filmas oficiālā iOS/Android aplikācija!