“Django Unchained” tīzeris ir klāt!

June 6, 2012  |  Treileri

Reti ap kuru treileri pēdējā laikā bija sacelta tik liela ažiotāža, kā ap “Django Unchained”. Un pelnīti, goda vārds!

Treileris, vai pat, drīzāk, vēl tikai tīzeris, beidzot ir klāt, un, par spīti filmas smagajai tēmai (dienvidi, vergturi, plantācijas – Oskara kalibra materiāls), tā daudz vairāk izskatās pēc “Inglourious Basterds” idejiskā turpinājuma, vai, drīzāk, prīkvela – jautri, ar jokiem un funk dziesmām, filmas varoņi darbojas Tarantino raksturīgajā stilā, bet Dikaprio valda pār ekrānu spilgtā raksturlomā. Pārliecība par to, ka Ziemassvētkos (Latvijā – Janvāra sākumā) mūs gaida fantastiska dāvana no onkuļa Kventina, tikai apstiprinās. Savādāk vienkārši nevar būt:

The “D” is silent!

Uz sajūsmas spārniem – nedaudz darvas piles. Filmēšanas procesa laikā no filmas izkrita ārā vairāki ievērojami aktieri, kurus dikti gribējās redzēt Tarantino filmā – Saša Barons Koens netika, jo bija jāpiedalās “Diktatora” promo pasākumos (attaisnojoši), Džozefs Gordons-Levits arī netika, jo ir jāfilmē pašam sava filma (saprotami), bet Kurta Rassela lomu vienkārši saīsināja, pēdējam pat neko nejautājot (vienkārši, bļin, žēl). Atlikušajiem aktieriem gan dota komanda kā minimums kompensēt aizgājējus!

Visbeidzot, pats Kventins ir pārdzēries Red Bull, un sarkanām acīm mums visiem dod uzdevumu pārsteigt viņu ar kādu darbu “pēc motīviem” – citiem vārdiem sakot, oficiālais Sarkanā Buļļa / Django Unchained konkurss ir pasludināts par atvērtu. Kino Kulta konkurss tas nav, bet nešaubos, ka arī tur Jūs rādīsiet klasi – visas detaļas šeit.

“Django Unchained” pirmizrāde paredzēta šī gada 25. Decembrī (ASV)!

 
 • http://kinocast.lv/ Kinocast.lv
 • Pingback: Treileru stāvvieta: nav Django, bet ir Pulp Fiction / Kinocast.lv: podkāsts par kino()

 • http://onkulis.com Miks Latvis

  Nevaru, nevaru, nevaru, nevaru sagaidīt, bet ar šo treileri laikam arī jābeidz interesēties par filmu, jo gribas, lai līdz kinoteātrim saglabājas kāds pārsteigums.

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Pat nezinu ko teikt pēc tīzera noskatīšanās. Laikam kaut kad būs jāuztaisa Kventina maratons. Filma būs lieliska lai neteiktu vairāk.

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Jāpiekrīt, ļoti jestri, drusku no pirmā Ošeina filmas sajūta, nepiespiests fun, un De Kaprio izskatās reāli atbrīvojies.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Domāju, ka, tāpat kā ar Basterdiem (un citām QT filmām), visu asiņaino treileros īsti nerādīs :)

   • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

    Nē nu es nojaušu asiņainu atriebi/cīņu (kā vienmēr iekš Tarantīno), bet vienalga :)