“Django Unchained” tīzeris ir klāt!

June 6, 2012  |  Treileri

Reti ap kuru treileri pēdējā laikā bija sacelta tik liela ažiotāža, kā ap “Django Unchained”. Un pelnīti, goda vārds!

Treileris, vai pat, drīzāk, vēl tikai tīzeris, beidzot ir klāt, un, par spīti filmas smagajai tēmai (dienvidi, vergturi, plantācijas – Oskara kalibra materiāls), tā daudz vairāk izskatās pēc “Inglourious Basterds” idejiskā turpinājuma, vai, drīzāk, prīkvela – jautri, ar jokiem un funk dziesmām, filmas varoņi darbojas Tarantino raksturīgajā stilā, bet Dikaprio valda pār ekrānu spilgtā raksturlomā. Pārliecība par to, ka Ziemassvētkos (Latvijā – Janvāra sākumā) mūs gaida fantastiska dāvana no onkuļa Kventina, tikai apstiprinās. Savādāk vienkārši nevar būt:

The “D” is silent!

Uz sajūsmas spārniem – nedaudz darvas piles. Filmēšanas procesa laikā no filmas izkrita ārā vairāki ievērojami aktieri, kurus dikti gribējās redzēt Tarantino filmā – Saša Barons Koens netika, jo bija jāpiedalās “Diktatora” promo pasākumos (attaisnojoši), Džozefs Gordons-Levits arī netika, jo ir jāfilmē pašam sava filma (saprotami), bet Kurta Rassela lomu vienkārši saīsināja, pēdējam pat neko nejautājot (vienkārši, bļin, žēl). Atlikušajiem aktieriem gan dota komanda kā minimums kompensēt aizgājējus!

Visbeidzot, pats Kventins ir pārdzēries Red Bull, un sarkanām acīm mums visiem dod uzdevumu pārsteigt viņu ar kādu darbu “pēc motīviem” – citiem vārdiem sakot, oficiālais Sarkanā Buļļa / Django Unchained konkurss ir pasludināts par atvērtu. Kino Kulta konkurss tas nav, bet nešaubos, ka arī tur Jūs rādīsiet klasi – visas detaļas šeit.

“Django Unchained” pirmizrāde paredzēta šī gada 25. Decembrī (ASV)!