Filmu jaunumi: atdodiet Bruņurupučus, 3D Metallica, Čakam – nē!

March 21, 2012  |  Jaunumi

Šoreiz tāds dusmīgāks raksts, bet melnas lietas notiek, nav spēka klusēt:

1) Drīz jau pastāvīgais šīs sadaļas varonis Maikls Bejs neliekas mierā – ar Transformeriem nebūs gana, ir jāpavelk zem sevis svētākais nu jau manas bērnības mantojums, “Teenage Mutant Ninja Turtles”! Lieta tāda, ka Bejs ir jaunās versijas/rīmeika/reboot’a producents, un nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka jaunajā versijā bruņurupuči nebūs vairs mutanti, bet gan citplanētiešu rases pārstāvji!

Turtles
(jaunā filma, protams, būs tumšāka un realistiskāka)

Kas tad sanāk, “Teenage Alien Ninja Turtles”? Ko viņš vispār ir iedomājies? Nogaidījis fanu (to vidū arī visai cienījamie “Variety”, “The Hollywood Reporter” un “New York Times”) dusmu vētru, viņš savā blogā atbild – “Chill!”, bet baumotāji čukst, ka jaunās filmas galvenais ļaundaris būs Krengs (beidzot!), dēļ kā tas viss arī iecerēts. Režisē Džonatans Lībesmans (“Battle L.A.”, “Wrath of the Titans”), pirmizrāde – 2013. gada 25. Decembrī!

2) Ienācās piecas minūtes no Gaja Pīrsa grāvēja “Lockout”, par kuru tik daudz vēl pavisam nesen. Eu, bet taču būs labā kickass grāvējfilma, tieši tas, kas šobrīd vajadzīgs:

3) Manuprāt, nelaimīgākais no pēdējā laika Holivudas eiro-importa, ungārs Nimrods Antāls (“Vacancy” un “Armored” bija labas, taču kurš tās vispār ir redzējis?), negaidīti apstiprināts kā, saturaties, grupas “Metallica” 3D-koncertfilmas-ar-spēļfilmas-elementiem režisors! Pagaidām nekas vairāk nav zināms, bet spēļfilmas elementi reizē biedē un intriģē. Cita lieta, ja filma sauktos “Alcoholica”… (Collider)

Metallica 3D filmu
(nedaudz garākus zobus, bālākas sejas – un var doties iekarot Patisona auditoriju!)

4) Draud episka kulta režisoru apvienošanās – Ričards Kellijs, kuram vēl jāpierāda pasaulei, ka “Donnie Darko” nebija nejaušība (“Southland Tales” un “The Box” to paveikt nespēja), apvienos spēkus ar Īlaju Rotu (“Hostel”) un Robertu Rodrigezu (paši zinat) pie savas nākamās filmas, “Corpus Christi”.

Galvenajā lomā redzēsim Edgaru Ramirezu, kurš tēlos Irākas kara veterānu, kurš satraumēts atgriežas dzimtajā Teksasā un nodibina bīstamas partnerattiecības ar bagātu, bet korumpētu uzņēmēju – kā jau visās Kellija filmās, sižets ir tikai iemesls kvalitatīvam mind-fuck, deļ kura, būtībā, arī ir vērts gaidīt katru viņa filmu. Bet tikmēr noskatieties “Southland Tales”, iesaku (tikai pēc tam nesitiet) (FirstShowing)

5) Nogaidījis fanu dusmu vētru, Silvestrs Stallone bezbailīgi paziņo, ka, par spīti Čakam Norisam, “The Expendables 2” tomēr būs ar R-Reitingu – lūk, patiesā drošsirdība! (TotalFilm)