Filmu jaunumi: Auto-moto, Luks un Bobs, nākamā gada “Prometejs”

May 26, 2012  |  Jaunumi

Pa pēdējām nedēļām atkal sakrājās pāris jaunumi, kurus grūti ielikt tvītā, bet kuriem arī nemaz negribas veltīt atsevišķus ierakstus – risinājums, kā jau vienmēr, ir sadaļa “Filmu jaunumi”, kur tas viss tiek samests vienuviet:

Filmu jaunumi

“Fast & Furious” panākumi šoreiz neļauj gulēt studijai Dreamworks, kura ir iegādājusies tiesības ekranizēt videospēli “Need for Speed”. Jau tapis scenārijs (kurš aizdomīgi atgādina pēdējo spēles daļu, “The Run” – sacensības bez noteikumiem pāri visai Amerikānijai) un pat norīkots režisors – “Act of Valor” dueta dalībnieks Skots Vons. Kombinācija ir daudzsološa – kā es uzskatu jau kopš bērnības, jebkas par sacīkstēm kļūst tikai labāks, ja spēkratiem ir pieskrūvēti ložmetēji! (Deadline)

Savu karjeru norietā kopā pastrādāt nolēmuši Luks Besons un Roberts DeNiro, apvienojot spēkus pie gangsterkomēdijas “Malavita” (skan kā slimība). Kādreiz par šo teiktu – “dream team”, bet tagad sanāk labi, ja “dream B-team” (kāds cits nosauks vēl skarbāk). Filmā Bobs atveidos Ņūdžersijas mafiozo, kurš liecinieku aizsardzības programmas ietvaros apmetas uz dzīvi Normandijā (lai Besonam nekur tālu nav jābrauc), bet nemaina ierastās paražas – loma acīmredzami bija paredzēta Džeimsam Gandolfinī, bet, ja par to pašu honorāru šodien sanāk DeNiro, kapēc gan ne? (FirstShowing)

Kamēr viņa “Fast Five” kolēģis to triumfāli pamet, Vins Dīzels pa kluso iezogas atpakaļ bērnu filmās – jau piemirstais projekts “The Machine” saņēma adrenalīna injekciju režisora Pītera Sīgala (“Get Smart”) personā. Topošajā filmā Dīzels tēlos kiborgu-iznīcinātāju, kurš aizbēg no slepenas valdības laboratorijas un sadraudzējas ar mazu zēnu (viņš bija radīts, lai nogalinātu, bet vēlējās tikai draudzēties…). Filmas nosaukums Krievijā jau ir zināms – “Bērnudārza Terminators”. (ComingSoon)

Turpinās kaislības ap “Mad Max: Fury Road” (šeit) – kamēr Kannās satiktais Toms Hārdijs apgalvo, ka vispār nekas neesot skaidrs, bet viņš pacietīgi gaida un cer uz to labāko, tikmēr “Sniegbaltītas un Mednieka” promo-tūres laikā noķertā Šarlīze Terona apgalvo, ka filmēšana sākas jau 6. Jūnijā! Vai nu Tomam ir baigi daudz neatbildētu zvanu, vai arī šobrīd kāds cits cītīgi studē “Mad Max” dialogus… (ScreenRant)

Nobeigsim ar filmu, kurai paredzu nākamā gada “Prometheus” titulu – tādā ziņā, ka pagaidām Jūs par to neko nezinat un neliekaties zinis, bet līdz ar pirmo treileri atkal būs visas malas nočurātas krustām-šķērsām. Es domāju, protams, “Pacific Rim”, jo sastāvdaļas ir gandrīz tās pašas – režisors-vizionārs (Giljermo DelToro), sci-fi action, labi, bet ne superpopulāri aktieri galvenajās lomās. Izlasiet oficiālo synopsis, salieciet kopā visas šīs sastāvdaļas, aizveriet acis… kickass! (Slashfilm)

Un ko jūs domājat par šiem projektiem?