Filmu jaunumi: drīzumā TV un citos ekrānos!

March 22, 2012  |  Jaunumi, Seriāli

Tā kā šis tomēr ir filmu blogs, nejauksim virsrakstiem gaisu, bet lai iet vieni jaunumi tīri par TV lietam:

1) Sāksim ar nekrologu – pagarinājusi “Luck” uz otro sezonu, studija HBO steidz atsaukt šīs ziņas un atceļ seriālu pavisam. Šoreiz iemesls ir pavisam banāls, bet traģisks – pēc trešā zirga bojāejas tika pieņemts lēmums bodi slēgt. Kas traucēja izmantot filmēšanai veselus zirgus vai, vēl labāk, izmantot stock footage, paliek mistērija. Paraudājuši viens otram uz pleca, Maikls Manns, Deivids Milčs un Dastins Hoffmans solās noteikti atkal pastrādāt kopā. Kaut kad nākotnē. Droši vien.

2) Kamēr Holivudā “Heavy Metal” zīmolu mētā no Deivida Finčera līdz Robertam Rodrigezam, frančiem tas apriebās un tie jau aktīvi veido seriālu, kas balstīts uz komiksu žurnālu “Metal Hurlant”, kas bija visa pamatā (lūk arī atradām loophole Finčera/Rodrigeza līgumos).
Filmē uzreiz divas sezonas, kopā 12 sižetiski nesaistītas sērijas pa 26 minūtēm katra, pirmo sezonu sola jau Aprīlī, otro – Decembrī. Galvenajās lomās labākie B-kino dūži, piemēram Rutgers Hauers, Maikls Džejs Vaits, Skots Adkinss un pat parkūrists Deivids Bells. Ir arī treileris, kurš izskatās tā, it kā “Game of Thrones” dekorācijās starpsezonu laikā ielīda kaut kādi cilvēki un sāka filmēt “savu kino”:

3) “Kas bedri rok, tas to bedri arī izrok” – ir arī šāds teiciens, un to labi zin Warner Bros, kas ar apskaužamu centību mēģina atrast pielietojumu tās rīcībā esošajai DC Comics varoņu bibliotēkai. Jo kamēr Betmens un Supermens plosās pa lielajiem ekrāniem, pārējiem nav jāstāv dīkstāvē – jo ir taču TV:

Šoreiz kārtis uzkrita iepriekš vēl kino/TV nerealizētam varonim, Green Arrow (Wiki) – tieši ap viņu kanālā The CW (kas jau ir zināmā mērā spriedums) taps seriāls “Arrow” par izlutinātu jaunekli-miljonāru, kurš, pārcietis jahtas avāriju un viesošanos neapdzīvotā salā, atgriežas sabiedrībā un kļūst par atriebēju maskā un ar loku (!) un bultām (!!!). Lūk arī viņš:

CW's Arrow

Veido “Smallville” autori, pirmizrāde strauji tuvojas! Ja atceramies, tad iepriekšējais DC Comics mēģinājums iziet seriālu arēnā, “Wonder Woman”, līdz TV ekrāniem tā arī nenonāca, paliekot publiski nedemonstrēta pilota formā, par spīti very sexy Adriannai Paliki (bet ne tik sexy kostīmam). Turam īkšķus, lai šoreiz veiktos labāk.

Par pārējo (par cik es ne-kabeļtelevīzijas seriālus vairs gandrīz neskatos, iespējams permanenti) Jūs gan jau tāpat zinat – “HIMYM” un “TBBT” pagarināti vēl vairākas sezonas uz priekšu (pretstatā “Community”), “Terra Nova” meklē jaunas mājas, bet Čārlija Hārpera spoka lomai seriālā “Two and a Half Men” uzaicināta Keitija Beitsa, kura var mājās reflektēt uz Oskaru, bet darbs jādara. Vārdu sakot – karsti iet tajā TV, taisiet jau kāds augšā seriālu blogu, es noteikti lasīšu!

 
 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Varu jau iepriekš paredzēt ka Terra Nova jaunas mājas neatradīs.
  1. dārgi
  2. tv vadoņu prāt sci fi saks
  3. dārgi
  4. un vispār ja, realitātes tv izmaksā n-tās reizes lētāk, bet reklāmas naudiņa paliek kabatā, nevis aiziet specefektu veidošanai.

  Starp citu, “Battlestar Galactica: Blood & Chrome” tā arī netika līdz rādīšanai. Līdz ar to SyFy oficiāli vairs nav nevienas ar space sci fi saistītas lietas kā vispār. Visādu superspēju filmas pie sci-fi manuprāt neskaitās.

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   vakar tweetoju https://twitter.com/#!/Brockxz/status/182372401978408960
   Tā ka tur vēl nav pielikts punkts.

  • http://laacz.lv/ Kaspars Foigts

   Nevis TV vadoņu prāt sci-fi sucks, bet gan skatītājuprāt. Ja sci-fi seriāls konkrētā laikā savāc mazāku auditoriju, nekā to tai pat laikā varētu izdarīt kāds ne-sci-fi seriāls, viss ir skaidrs.

 • Ģirts Luste

  “Luck” stock footgage neizmanto jo sakotneji izveidotais brends (pilotserija) to teoretiski neļāva. Ļoti būtisks elements bija tā sacensību, treniņu zirgu auļošana tā ka pusekrānu aizņēm to žokeja dibens, to zirga. Tiesa gan operatora darbs uzreiz pēc pilota stipri “nomierinājās” un nebija tik izteikts klātesamības efekts.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Būs jātic uz vārda (un kurš gan gribētu stock footage izmantot anyway), jo vēl neesmu pats skatījies

   • Ģirts Luste

    Vismaz pilotu noskaties. Tur viskautkas ir tāds film-īgs.

    • Zandarts

     Ne tikai pilotu, bet visu sezonu lai skatās :) Baudāms seriāls, kaut tikai sezonu garš.

 • Zandarts
  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Mūsdienās visādi gadās, pat “Arrested Development” jaunu sezonu filmē – ar to es domāju, ka ir ļoti daudz dažādu pušu, kam ir vajadzīgs kvalitatīvs (populārs, zināms, pieprasīts) saturs, ne tikai ABC/CBS/NBC vai HBO/SHO/AMC, bet tagad arī Netflix, Hulu, Amazon u.c.

   Vārdu sakot, par “Community” es toč nebaidītos – par labu, lai aizietu.