Filmu jaunumi: Sīkveli, sīkvelu sīkveli, prīkvelu sīkveli un Dženifera Lourensa

April 7, 2012  |  Jaunumi

Šodien programmā subj. minētais, kā arī Maikls Bejs un labs TV:

1) Visiem “X-Men: First Class” faniem (tātad vienkārši visiem) svētki – Metjū Vons un Džeina Goldmane aktīvi strādā pie scenārija un otrās daļas uzņemšana sāksies 2013. gada Janvārī, jo visus Dženiferas Lourensas projektus šobrīd būvē ap viņas grafiku. Brīdināja taču, ka “The Hunger Games” (un sīkveli) mainīs dzīvi, un ne tikai pašai (THR).

Dženifera Lourensa iekš
(Uz ko tēmē Dženifera Lourensa? Uz visiem topošajiem sīkveliem!)

2) Bet “Bada Spēļu” frontē valda naturāls izsalkums – pēc zaļajiem un čaukstošajiem. Nodevis pirmo daļu pret ļoti pieticīgu honorāru, režisors Gerijs Ross sākumā paprasīja lielāku algu par turpinājuma uzņemšanu, bet pēc tam vienkārši pameta projektu. Kā pierādīja “Harry Potter” un “Twilight” filmas, režisora maiņa neatstāj vispār nekādu ietekmi uz filmu komercpanākumiem, taču Lionsgate producenti ir panikā, jo pulkstenis tikšķ – “Catching Fire” pirmizrāde paredzēta 2013. gada 22. Novembrī (THR).

3) Maikls Bejs filmē “Pain & Gain”. Salīdzinot ar Klinti Džonsonu, mēs visi esam niecības:

Pain & Gain

4) Noticis neizbēgamais – Stīvenam Sīgalam, kurš pirmās divas daļas necēla klausuli, piedāvāja lomu neizbēgamajā “The Expendables 3″. Būsim godīgi – Sīgals braši turējās līdz pēdējam, bet tagad tomēr “apsver dalību”. Kā vienmēr, arī tas nav līdz galam skaidrs (ScreenRant).

5) Bet noslēgumā atstāšu Jūs divvientulībā ar, iespējams, gaidītāko no vēl neiznākušajiem HBO seriāliem – Ārona Sorkina (“The West Wing”, “Social Network”) producēto “The Newsroom”:

 
 • kinomMareks

  Hei, bet par Klinti runājot, viņš Expandables plānos neietilpst?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Mani piemeklēja tieši tā pati doma – pie tam Expendabļos jau nav tikai veterāni, bet arī Stethems, Terry Crews, Randy Couture… ticu, ka Klinti gribētos, bet viņš, domājams, ir ļoti dārgs, pārāk dārgs priekš studijas Millenium/Nu Image.

   • kinomMareks

    Jāsapelna naudiņa ar otro filmu un tad jau varēs runāt.

 • http://twitter.com/kaarliitys Kārlis

  Domāju, daudziem žurnālistiem Newsroom varētu būt interesants.

  • Zandarts

   Precizēšu – Newsroom ir interesants visiem kvalitatīvu seriālu cienītājiem.

   • http://kinokults.lv Kino Kults

    Precizēšu – “nekvalitatīvu seriālu” cienītājiem arī, iespējams sāks skatīties kvalitatīvus, un šis būs labs sākums