Filmu jaunumi: “The Avengers” gaidot

April 17, 2012  |  Jaunumi

Gaidot pavasara-vasaras kinosezonas potenciāli lielāko grāvēju, “The Avengers”, ielūkosimies Marvel projektu nākotnē, kura pamazām spīd caur filmas varoņu bruņām:

Iron Man 3
(Liekam jaunu bildi iekšā!)

– Pilnās burās notiek “Iron Man 3″ sagatavošanas darbi, kurus vada viens no maniem mīļākajiem režisoriem/scenāristiem Šeins Bleks (“Kiss Kiss Bang Bang”). Filmā, bez Roberta Daunija, atgriezīsies arī Dons Čīdls, Gvineta Peltrova un arī Skārleta Johansone (Semjuels, protams, arī), bet nenoteikta ļaundara lomai tikko apstiprināts Oskara laureāts Bens Kingslijs! Kingslijam jāuzmanās, ka tik neierūsē šādā tipāžā, un cepums visiem, kas iesaucās “Mandarīns!”

– Pāris mēnešus vēlāk sāksies arī “Thor 2″ uzņemšana – galu galā, pirmizrāde ir noteikta 2013. gada 15. Novembrī. Arī šajā filmā atgriezīsies viss galveno varoņu pamatsastāvs, bet sižetiski tas būs pirmās daļas (un ne “Atriebēju”) tiešs turpinājums – Tors meklēs iespēju atgriezties pie Džeinas Fosteres, bet sabrucinātā varavīksnes tilta vietā atvērās melnais caurums, no kura uz Asgardu sāk lauzties ļaunie. Īpaši sakarīgs šis synopsis izklausās tiem, kas nav redzējuši 1. daļu :)

Black Widow
(Lūdzu pasmaidam!)

– Bet aiz Tora seko “Captain America 2″, kurš šoreiz gandrīz pilnībā norisināsies mūsdienās – nav izslēgti WWII flashback’i, bet ļoti mēreni. Kā arī Marvel vēlas, lai ārpus “Atriebējiem” (plānotas 3 filmas) varoņi īpaši netiktos, tomēr Kapteinis filmā nebūs viens, bet gan ar visu S.H.I.E.L.D. komandu – tika nolemts, ka organizācijas solo-filmas vietā labāk būs šādi, līdz ar ko gaidam filmā Semjuēlu, Skārletu un, iespējams, arī Renneru. Kā arī baumo, ka pirmajā daļā redzētais aktieris Derek Luke atgriezīsies kā supervaronis Falcon. Viss minētais, protams, ir absolūtās spekuācijas;

The Hulk
(Bēdīgākais ir Marks Raffalo – vēl viena Halka solo-filma pagaidām netiek plānota)

– Un, visbeidzot, kas ir svarīgākais katrā Marvel filmā? Protams, palikt kinoteātrī līdz titru beigām! Arī “The Avengers” šajā ziņā nebūs nekāds izņēmums, jo burtiski šajās dienās notiek šīs pēc-titru ainas uzņemšana – tās saturs gan lai paliek noslēpums vēl vismaz pāris nedēļas ;)

The Avengers
(Galvenais, lai visiem jautri – gan veidotājiem, gan skatītājiem!)

 
 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Cerams, ka nesabruks zem haipa svara. Pagaidām šī frančīze man kā skatītājam patīk un ir baudāma.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Atsauksmes no ārvalstu kolēģiem gandrīz tikai un vienīgi pozitīvas – esot paveikts neiespējamais, labākā Marvel filma, treileros labi, ja 1/3 filmas utt. utml. Iepriekš šādi dzirdēju tikai par “Cabin in the Woods”, un izrādījās balta patiesība :)

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  heh lasot visu šito par komiksu ekranizācijām es atskārtu cik tomēr esmu patālu no tās scēnas. Jā, es zinu, kas ir Thor, Iron Man, Hulk, Kaptenis Amerika utt., bet kad tu sāc pieminēt visus tos mazāk zināmos side kicks, komandas vai arī itkā loģiskos ļaundarus, tad man ir tumša bilde :D Jā, es praktiski gremoju 90to sākumā visus tos komiksus, gan multfilmas ar šiem varoņiem, bet kaut kā pēc 90to beigām es krietni attālinājos no visa tā un īpaši nesekoju un atmiņa arī sāk pievilt. Tagad lasu un domāju, who the f*** ir Mandarīns :D Nācās iegooglēt un tik ieraugot kas tas ir, sāku nedaudz kaut ko atcerēties.

 • rick’james

  vai tik te nesakas visa ta komiksu “universa” krustošanās un wtf, kas notika kāpēc, kur? kas tas tāds, kāpēc te nav, moments. Palasot komiksu time-line’us tur ir diezgan paliels apjukums, piem. Avengeros TORS ir, bet tai pat laikā filmā pēc gada viņš atkal meklēs izeju uz Zemi pie mīļotās? utt utjp… baigi sarežģīti to visu būs sajūgt kopā lai nesākas nonsenss

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   pagaidām it kā nē – šī ir tikai kulminācija Marvel filmām, kas sākās ar Iron Man (IM, The Incredible Hulk, IM2, Thor, CapAm), neņemot vērā X-Men, Spider-Man u.c. “citu studiju” garadarbus. Līdz ar ko “kanons” ir ievērots. Tora situācija, cik dzirdēju, arī ir atrisināta :)

 • http://twitter.com/armandserglis Armands Erglis

  Skaisti! Uz avengeriem arī varētu gīktusiņu tiasīt. Vismaz tikdaudz cik laicīgi dabūt rezervācijas labākajās vietās.:))

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Manuprāt, jaunais iTunes treilerīts arī diezgan labs. :))
  http://trailers.apple.com/movies/marvel/theavengers/avengers-mountain_h480p.mov?width=580&amp
  Cerams, ka par linku likšanu pērienu nedabūšu. :)) Bet nu emocijas jau filma uzsit pamatīgās. Piedzīvojums kino garantēts uz visiem 100%.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nu bet kas tad vainas linku likšanai, pie tam vēl uz noderīgiem resursiem? :) Tikai apsveicami!!