“G.I. Joe: Retaliation” pēdējais treileris

December 17, 2012  |  Treileri

Parasti saka – “pirmais”, “pilnais” utt., bet šoreiz es gribētu minēt un teikt, ka “pēdējais”, jo, būsim godīgi, cik var. Un es pilnībā saprotu “G.I.Joe: Retaliation” autorus – pērn tie bija burtiski pāris nedēļas no filmas pirmizrādes, kad tiem no apakšas tika norauts deķis, bet filmas pirmizrāde – pārbīdīta par gadu uz priekšu!

Oficiālais iemesls – filmu steidzami jākonvertē 3D, bez kura to vienkārši nebūs iespējams skatīties! Neoficiālais, bet daudz, daudz ticamākais iemesls – Čanninga Tatuma trūkums sīkvela promo materiālos bija skaidrojams ar to, ka viņa varonis pamet mūs (un šo laicīgo pasauli) kaut kur filmas desmitajā minūtē, bet te, kā nu ne, Čannings kļuva par lielu zvaigzni (pateicoties “21 Jump Street” un “Magic Mike”) un viņa auditorija atnestu filmai daudz vairāk, kā nelaimīgais 3D.

Līdz ar ko Dveinam Džonsonam, Brūsam Villisam un kompānijai nācās ciesties gandrīz gadu, kamēr filma tika konvertēta trīs dimensijās, kā arī pārfilmēti “liekie” Tatuma skati. Būšu atklāts – esmu pēdējais, kurš lūdza sīkvelu pirmajai filmai, bet pagaidām viss mani pārliecina, ka šis būs stulbs, bezgaumīgs, bet gana jestrs action, lai attaisnotu savu eksistenci!

“G.I.Joe: Retaliation” pirmizrāde paredzēta nākamā gada 29. Martā (ASV).