“Iron Man 3″ treileris atklāj Marvel Cinematic Universe Phase 2!

November 21, 2012  |  Treileri

“Iron Man 3″ (un pārējo upcoming Marvel filmu) autori ir kļuvuši paši par savas veiksmes ķīlniekiem – ticu, ka brīdī, kad “The Avengers” nopelnīja miljardu USD, ļoti daudzi atbildīgie stipri aizdomājās un sāka kasīt galvas. Jo ir skaidrs, ka visam, kas būs tālāk, ir jābūt kā minimums “The Avengers” līmenī – pēc vēriena, vai kaut kā cita. Un kamēr lielākās galvassāpes ir “The Avengers 2″ veidotājiem (lai gan domāju, ka tur cilvēki tiks galā ;), lielākais jautājums ir par varoņu solo-filmu turpinājumiem.

Kā pirmais hronoloģiski nāk “Iron Man 3″, un pagaidām izskatās, ka cikla noslēdzošo daļuu tās veidotāji ir izvēlējušies veidot pēc “pēdējā filma triloģijā” šablona – viss ir maksimāli nopietni (visi Šeina Bleka joki paslēpušies pagultē?), tumši, “realistiski” un gandrīz pat traģiski, “izšķirošā cīņa”, “lielākais ienaidnieks” utml. Visu cieņu – ne tikai neizskatās muļķīgi, bet pat ļoti un ļoti zolīdi, kā miniums tikpat labi, kā iepriekšējās filmas (zinu, ka treileris galīgi nav svaigs, vienkārši šeit nav publicēts).

Atgādināšu, ka Marvel Cinematic Universe Phase 2 oficiāli sastāv no, hronoloģiski, “Iron Man 3″, “Thor: The Dark World”, “Captain America: The Winter Soldier”, “Ant-Man”, “Guardians of the Galaxy” ar reaktīvo jenotu un, protams, “The Avengers 2″.

“Iron Man 3″ pirmizrāde paredzēta 2013. gada 3. Maijā!

Bonuss: Pirmie attēli ar “Thor: The Dark World” ļaundariem, tumšajiem elfiem plastmasas zaldātiņiem vedina uz domu, ka pirmās daļas Asgardas plastmasīgums nekur nav palicis, bet ziņu par to, ka vismaz daļa darbības norisināsies uz Zemes, pagaidām nav… Joks, protams – ļoti gaidam filmu!

 
 • r00m

  Man nezin kāpēc patīk, ka tagad action filmas ir tādas tumšas, drūmas, e.g. The Dark Knight triloģija un tagad vēl IM3. Nice touch.

 • http://www.facebook.com/peteris.krisjanis Pēteris Krišjānis

  Rodās iespaids, ka viss Marvel Cinematic Universe Phase 2 krāsosies daudz nopietnākās krāsās un likmēs nekā pirmā filmu virtene. Un savā ziņā loģiski – Iron Man jūtami noilgojies pēc dzīves izaicinājuma, Toram bakstiņš ar savu brāli sanāca diezgan elementārs, kā arī neesam redzējuši Kapteini Ameriku tā pa īstam sadzīvojam ar faktu, ka viņam dzīve sākas no jauna, un viss kas bijis iepriekš (arī labais…) ir izgaisis pagātnē. Turklāt kā Avengers viņi nokaitināja dažu labu vieglas uzvaras tīkotāju…

  Ļoti ceru ka tikai nepārspīlēs. Galu galā, mēs gribam, lai cilvēciski labais uzvar, vai ne?

 • http://www.facebook.com/peteris.krisjanis Pēteris Krišjānis

  Taču reaktīvo jenotu ar galaktikas sargiem gaidu visvairāk. Tā ja.

 • Pingback: “Iron Man 3″ final treileris ir episks! | Kino Kults()