“Iron Man 3” treileris atklāj Marvel Cinematic Universe Phase 2!

November 21, 2012  |  Treileri

“Iron Man 3” (un pārējo upcoming Marvel filmu) autori ir kļuvuši paši par savas veiksmes ķīlniekiem – ticu, ka brīdī, kad “The Avengers” nopelnīja miljardu USD, ļoti daudzi atbildīgie stipri aizdomājās un sāka kasīt galvas. Jo ir skaidrs, ka visam, kas būs tālāk, ir jābūt kā minimums “The Avengers” līmenī – pēc vēriena, vai kaut kā cita. Un kamēr lielākās galvassāpes ir “The Avengers 2” veidotājiem (lai gan domāju, ka tur cilvēki tiks galā ;), lielākais jautājums ir par varoņu solo-filmu turpinājumiem.

Kā pirmais hronoloģiski nāk “Iron Man 3”, un pagaidām izskatās, ka cikla noslēdzošo daļuu tās veidotāji ir izvēlējušies veidot pēc “pēdējā filma triloģijā” šablona – viss ir maksimāli nopietni (visi Šeina Bleka joki paslēpušies pagultē?), tumši, “realistiski” un gandrīz pat traģiski, “izšķirošā cīņa”, “lielākais ienaidnieks” utml. Visu cieņu – ne tikai neizskatās muļķīgi, bet pat ļoti un ļoti zolīdi, kā miniums tikpat labi, kā iepriekšējās filmas (zinu, ka treileris galīgi nav svaigs, vienkārši šeit nav publicēts).

Atgādināšu, ka Marvel Cinematic Universe Phase 2 oficiāli sastāv no, hronoloģiski, “Iron Man 3”, “Thor: The Dark World”, “Captain America: The Winter Soldier”, “Ant-Man”, “Guardians of the Galaxy” ar reaktīvo jenotu un, protams, “The Avengers 2”.

“Iron Man 3” pirmizrāde paredzēta 2013. gada 3. Maijā!

Bonuss: Pirmie attēli ar “Thor: The Dark World” ļaundariem, tumšajiem elfiem plastmasas zaldātiņiem vedina uz domu, ka pirmās daļas Asgardas plastmasīgums nekur nav palicis, bet ziņu par to, ka vismaz daļa darbības norisināsies uz Zemes, pagaidām nav… Joks, protams – ļoti gaidam filmu!