“Jack Reacher” tīzeris: netīri-badass Toms Krūzs

July 4, 2012  |  Treileri

“Pietiek!” izsaucās Toms Krūzs, un tas nebūt nebija par tabloīdu pievērsto uzmanību viņa privātajai dzīvei (pietika uzmest aci tam, kas notiek dzeltenajos medijos, lai Kukurūzu paliktu no sirds žēl), bet gan par viņa konkurentu smukģīmju scēnā aktivitātēm, tēlojot skarbos badass večus – Metu Deimonu kaululauzēja Borna filmās nomaina glamūrīgais Džeremijs Renners, Bens Afleks filmē pats sevi skarbo jau kurā filmā, un pat romantiskais varonis Rajens Goslings ir vai nu skarbais šoferis, vai vēl skarbākais taiboksa izsitējs (references, domāju, ka uztvērāt). Bet kā tad oriģinālais pretty face? Tam tiek gardākais kumoss, jeb Lī Čailda (īstajā vārdā Džims Grants) bestsellera “One Shot” ekranizācija, kuru ērtības labad nosauca tāpat kā tās galveno varoni – “Jack Reacher”!

Liekas, ka šādus detektīv-trillerus tagad “štancē” visi, kam nav slinkums (skat. pāris treilerus zemāk)? Ka tik ne tā! Jau kastinga stadijā filma sacēla pamatīgu vētru – visās 17 (!) grāmatās Džeks Rīčers ir aprakstīts kā milzis (1,96m), kurš sver 110-115 kg, aptur lodes ar krūti un mētā apkārt neliešus kā ķegļus! Skaidrs, ka viņu tēlot varētu kā minimums The Rock, bet labāk The Undertaker no WWE vai vismaz Kaspars Bindemanis, nevis Toms Krūzs (1,72m), kuram vakar, starp citu, palika apaļi 50!

Bet, ja jau pat grāmatu autors deva savu svētību, kapēc gan ne? Arī tīzeris pierāda, ka, ja aizmirstam par grāmatās doto varoņa aprakstu, viss pārējais ir izdevies godam. Plus, filmas ļaundari tēlo tīzerī nemanītais Verners Hercogs – tas pats!

“Jack Reacher” pirmizrāde paredzēta jau šī gada 21. Decembrī – kā Ziemassvētku dāvana visiem saentologiem!