“Jack Reacher” tīzeris: netīri-badass Toms Krūzs

July 4, 2012  |  Treileri

“Pietiek!” izsaucās Toms Krūzs, un tas nebūt nebija par tabloīdu pievērsto uzmanību viņa privātajai dzīvei (pietika uzmest aci tam, kas notiek dzeltenajos medijos, lai Kukurūzu paliktu no sirds žēl), bet gan par viņa konkurentu smukģīmju scēnā aktivitātēm, tēlojot skarbos badass večus – Metu Deimonu kaululauzēja Borna filmās nomaina glamūrīgais Džeremijs Renners, Bens Afleks filmē pats sevi skarbo jau kurā filmā, un pat romantiskais varonis Rajens Goslings ir vai nu skarbais šoferis, vai vēl skarbākais taiboksa izsitējs (references, domāju, ka uztvērāt). Bet kā tad oriģinālais pretty face? Tam tiek gardākais kumoss, jeb Lī Čailda (īstajā vārdā Džims Grants) bestsellera “One Shot” ekranizācija, kuru ērtības labad nosauca tāpat kā tās galveno varoni – “Jack Reacher”!

Liekas, ka šādus detektīv-trillerus tagad “štancē” visi, kam nav slinkums (skat. pāris treilerus zemāk)? Ka tik ne tā! Jau kastinga stadijā filma sacēla pamatīgu vētru – visās 17 (!) grāmatās Džeks Rīčers ir aprakstīts kā milzis (1,96m), kurš sver 110-115 kg, aptur lodes ar krūti un mētā apkārt neliešus kā ķegļus! Skaidrs, ka viņu tēlot varētu kā minimums The Rock, bet labāk The Undertaker no WWE vai vismaz Kaspars Bindemanis, nevis Toms Krūzs (1,72m), kuram vakar, starp citu, palika apaļi 50!

Bet, ja jau pat grāmatu autors deva savu svētību, kapēc gan ne? Arī tīzeris pierāda, ka, ja aizmirstam par grāmatās doto varoņa aprakstu, viss pārējais ir izdevies godam. Plus, filmas ļaundari tēlo tīzerī nemanītais Verners Hercogs – tas pats!

“Jack Reacher” pirmizrāde paredzēta jau šī gada 21. Decembrī – kā Ziemassvētku dāvana visiem saentologiem!

 
 • http://twitter.com/artis_k Artis Kamals

  Jā, tiešām žēl, ka galvenajā lomā nav Kaspars Bindemanis. :)

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Priekš 50 gadiem viņš ir apbrīnojamā formā. Un nebūs ne pirmā, ne pēdējā reize, ka tēla esense tiek labi pārnesta uz ekrāna, pazaudējot fizisko līdzību (“Constantine”, piemēram).

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Krūzs man nu nekādi neasociējas ar sejā sitēja tipa personāžu. Plus pēc tā tava oriģinālā tēla apraksta un pēc tam trailer noskatīšanos, tiešām nelīmējas kopā tie tēli, jo sevišķi redzot ka Krūzs uz to savu oponentu fona tiešām ir maziņš :D Bet nu pārsvarā jau Holivudā lielākā daļa slaveno aktieru nav garāki nemaz par 1.70 :D

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Bet tas 1969. gada Chevrolet Chevelle SS vien ir filmas skatīšanās vērts. Skaņa jau vien liek ausīm, acīm, spalviņām, kauliem, muskuļiem trīsēt. Prieks, ka, neskatoties uz nebūšanām privātajā dzīvē, Toms Krūzs turpina aktīvi filmēties. Starp citu, jūlija Playboy ir intervija ar viņu.

 • Bacs

  krūzam ar savu baby face ir jau sen laiks pievērsties ģimenes komēdijām … tie tēli neiet kopā!
  tad jau kerijs varētu skarbāku ģīmi uztaisīt nekā mazulis toms!

 • http://twitter.com/TrancaMaans Jānis

  ui kā spiežas pa visām vīlēm neiespējamās misijas akordi ieskanoties dziesmas skaņām.