Kino-blogeri aicina uz “The Dark Knight Rises”!

July 4, 2012  |  Kinoblogeri

Nozibēja krāšņie un multenīgie Atriebēji, atlēkājās ņiprais Zirnekļcilvēks – laiks šīsvasaras drūmākajai, skarbākajai un arī gaidītākajai komiksfilmai, jo Latvijas populārākie kino-blogeri (kinokults.lv, kinocast.lv, nofilmēts.lv, kinoteikumi.lv un kinommovies.com) piedāvā savu uz šo brīdi grandiozāko pirmizrādi, Kristofera Nolana režisētās Betmena triloģijas noslēdzošo daļu, „Tumšais Bruņinieks Atgriežas”!

Tumšais Bruņinieks Atgriežas

… kopš iepriekšējās filmas notikumiem ir pagājuši gandrīz desmit gadi. Uzvarējis Džokeru, Betmens (Kristians Beils) ir devies labprātīgā trimdā, uzņemoties atbildību par Hārvija Denta bojāeju – lai Gotema varētu dusēt klusi un mierīgi, tai skaitā pateicoties pret noziedzību vēstajam „Hārvija Denta aktam”. Tomēr šo relatīvo mieru ar dārdoņu pārtrauc terorists Beins (uzlecošā zvaigzne Toms Hārdijs) un viņa neliešu armija, sarīkojot vairākus terora aktus, kuru mērķis ir viens – izvilināt Betmenu uz atklātu cīņu un iznīcināt maskoto atriebēju reizi par visām reizēm!

Supervaronis Betmens pret superteroristu Beinu, pa vidu tiem Kaķsieviete (Enna Hetaveja), kā arī visi uz šo brīdi dzīvi palikušie iepriekšējo daļu varoņi, kā arī jaunas sejas – noslēdzošā cīņa būs tik grandioza, ka Gothema plīsīs pa visām šuvēm, bet filmas ilgums ir 2 stundas 44 minūtes! Ir skaidrs, ka tik grandiozai filmai ir nepieciešams ne mazāk grandiozs pasākums, un tāds tas noteikti arī būs – bet visas detaļas mēs, iespēju robežās, turēsim noslēpumā, glūži kā mūsu elks Kristofers Nolans! Bet skaidrs ir tas, ka būs gan interesantas un asprātīgas prezentācijas, gan neiztrūkstošais konkurss uz kino-erudīciju (ar balvām), gan arī citi pārsteigumi!

Tiekamies Pirmdien, 23. Jūlijā, k/t Kino Citadele, uz 18:30 (bet laiku vēl prezicēsim). Aicinam ierasties kā uz svētkiem, proti – Betmeniādes varoņu kostīmos, jo šī nu būtu īstā reize, kad neviens par to nepārmetīs (un ar pirkstu pie deniņiem negriezīs). Biļešu tirdzniecība būs atvērta Pirmdien, 9. Jūlijā, un jau tagad ir skaidrs, ka vietu būs mazāk, kā gribētāju, tapēc piesakieties jau laicīgi Facebook Event, lai (ja sanāks) mēs saņemtu lielāku zāli!

(ieraksts vēl tiks papildināts)

 
 • http://onkulis.com Miks Latvis

  Šo pasākumu gan centīšos apmeklēt :)

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Cool, ka sanāks būt LV tieši uz šo – pagaidām vēl ar pasākumu neviens publiski nav bijis neapmierināts (par filmām gan, bet tās jau mēs neveidojam ;)

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Labi, ka man šīs divas nedēļas ar daudz ko citu aizsistas, būs vieglāk gaidīt! :)

 • http://www.facebook.com/scarecrow007 Namejs Ercums

  One does not simply miss a movie like this.

 • Ksj

  o, pat četras dienas pirms pirmizrādes! malači! :)

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Pirms-pirmizrādes seansi jau no 1dienas, bet kino-blogeru seanss, protams, būs tikai viens :)

 • kinomMareks

  Ļoti ceram, ka šis būs pirmais blogeru seanss, kurā uz mums varēs raudzīties arī no balkona :)

 • Armandse

  Episki! Gribeeju izlieliities .dk koleegiem, ka redzeeshu atrakak par vinjiem, bet te raada jau no 20taa.

 • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

  Ap cikiem sāksies biļešu tirdzniecība? Ceru, ka ap to laiku nesanāks smagi strādāt un būšu pie darba datora.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nezinu, galīgi nezinu :( Bet nu nebūs jau tā, ka izpirks pirmajās 5 min, būs labi!

   • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

    Labākās vietas izpirks gan tajās piecās minūtēs! :D

 • http://mperkons.wordpress.com/ Matīss Pērkons

  Labprāt dotos, bet uzzinot, ka tā ir pirmdiena – paldies, nē. Gribu braukt no citas pilsētas un palutināt sevi ar šo filmu nedēļas beigās, nevis pirmdienā. Ja reiz varēju pagaidīt trīs gadus, pagaidīšu vēl četras dienas un aizbraukšu uz regulāro pirmizrādi 27. jūlijā.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nezinu detaļas un situāciju, bet, manā skatījumā, īstam kino-fanam tie nav nekādi šķēršļi – turklāt kas var būt labāks, kā skatīties filmu līdzīgi domājošu kompānijā.