Kino-blogeri aicina uz “The Dark Knight Rises”!

July 4, 2012  |  Kinoblogeri

Nozibēja krāšņie un multenīgie Atriebēji, atlēkājās ņiprais Zirnekļcilvēks – laiks šīsvasaras drūmākajai, skarbākajai un arī gaidītākajai komiksfilmai, jo Latvijas populārākie kino-blogeri (kinokults.lv, kinocast.lv, nofilmēts.lv, kinoteikumi.lv un kinommovies.com) piedāvā savu uz šo brīdi grandiozāko pirmizrādi, Kristofera Nolana režisētās Betmena triloģijas noslēdzošo daļu, „Tumšais Bruņinieks Atgriežas”!

Tumšais Bruņinieks Atgriežas

… kopš iepriekšējās filmas notikumiem ir pagājuši gandrīz desmit gadi. Uzvarējis Džokeru, Betmens (Kristians Beils) ir devies labprātīgā trimdā, uzņemoties atbildību par Hārvija Denta bojāeju – lai Gotema varētu dusēt klusi un mierīgi, tai skaitā pateicoties pret noziedzību vēstajam „Hārvija Denta aktam”. Tomēr šo relatīvo mieru ar dārdoņu pārtrauc terorists Beins (uzlecošā zvaigzne Toms Hārdijs) un viņa neliešu armija, sarīkojot vairākus terora aktus, kuru mērķis ir viens – izvilināt Betmenu uz atklātu cīņu un iznīcināt maskoto atriebēju reizi par visām reizēm!

Supervaronis Betmens pret superteroristu Beinu, pa vidu tiem Kaķsieviete (Enna Hetaveja), kā arī visi uz šo brīdi dzīvi palikušie iepriekšējo daļu varoņi, kā arī jaunas sejas – noslēdzošā cīņa būs tik grandioza, ka Gothema plīsīs pa visām šuvēm, bet filmas ilgums ir 2 stundas 44 minūtes! Ir skaidrs, ka tik grandiozai filmai ir nepieciešams ne mazāk grandiozs pasākums, un tāds tas noteikti arī būs – bet visas detaļas mēs, iespēju robežās, turēsim noslēpumā, glūži kā mūsu elks Kristofers Nolans! Bet skaidrs ir tas, ka būs gan interesantas un asprātīgas prezentācijas, gan neiztrūkstošais konkurss uz kino-erudīciju (ar balvām), gan arī citi pārsteigumi!

Tiekamies Pirmdien, 23. Jūlijā, k/t Kino Citadele, uz 18:30 (bet laiku vēl prezicēsim). Aicinam ierasties kā uz svētkiem, proti – Betmeniādes varoņu kostīmos, jo šī nu būtu īstā reize, kad neviens par to nepārmetīs (un ar pirkstu pie deniņiem negriezīs). Biļešu tirdzniecība būs atvērta Pirmdien, 9. Jūlijā, un jau tagad ir skaidrs, ka vietu būs mazāk, kā gribētāju, tapēc piesakieties jau laicīgi Facebook Event, lai (ja sanāks) mēs saņemtu lielāku zāli!

(ieraksts vēl tiks papildināts)