Kino-blogeru seanss Nr.3, “Prometheus”, godam novadīts!

June 3, 2012  |  Kinoblogeri

Nu jau trešais kino-blogeru pasākums ap filmu “Prometheus” ir godam novadīts, šoreiz burtiski – jo es to šoreiz arī vadīju, prezentējot īsu atskatu uz “Alien” filmām un pasauli ap tām, selektētu Ridlija Skota filmogrāfiju (kā izrādās, tad reti kurais ir redzējis “Matchstick Men”…), kā arī – ak šausmas – netīšām paredzēju, ka Deimona Lindelofa klātbūtne būs jūtama arī “Prometejā”.

Bet, kopumā, bija ļoti jautri (arī vadīt), visi smējās, kur tas bija paredzēts, un aplaudēja pat tur, kur nebija – ko gan vēl varētu vēlēties? Lai nākamreiz pieprasījums ir tik liels (lai arī šoreiz bija SOLD OUT visām 240 vietām!), ka pasākumu varam rīkot kinoteātra 1. zālē, protams! Bet arī tiem, kas netika vai negribēja, vai “bija žēl naudas”, mēs neliegsim iespēju uzzināt, kas tad notiek kino-blogeru seansos – zemāk ir video un prezentācija, kas dos aptuveno priekšstatu (pilna pieredze, protams, ir iespējama tikai klātienē):

Kā apliecina pēdējie slaidi, tad nākamreiz gaidam Jūs uz “Iron Sky” kaut kad Jūlija sākumā (precīzs datums tiks izziņots nedaudz vēlāk), bet plānā ir arī citas nozīmīgas filmas.

Rekomendēju iepazīties arī ar kolēģu vērtējumiem par pasākumu un filmu:
Nofilmēts.lv | Kinom Movie Blog | KinoTeikumi.lv