Kino-blogeru seanss Nr.3, “Prometheus”, godam novadīts!

June 3, 2012  |  Kinoblogeri

Nu jau trešais kino-blogeru pasākums ap filmu “Prometheus” ir godam novadīts, šoreiz burtiski – jo es to šoreiz arī vadīju, prezentējot īsu atskatu uz “Alien” filmām un pasauli ap tām, selektētu Ridlija Skota filmogrāfiju (kā izrādās, tad reti kurais ir redzējis “Matchstick Men”…), kā arī – ak šausmas – netīšām paredzēju, ka Deimona Lindelofa klātbūtne būs jūtama arī “Prometejā”.

Bet, kopumā, bija ļoti jautri (arī vadīt), visi smējās, kur tas bija paredzēts, un aplaudēja pat tur, kur nebija – ko gan vēl varētu vēlēties? Lai nākamreiz pieprasījums ir tik liels (lai arī šoreiz bija SOLD OUT visām 240 vietām!), ka pasākumu varam rīkot kinoteātra 1. zālē, protams! Bet arī tiem, kas netika vai negribēja, vai “bija žēl naudas”, mēs neliegsim iespēju uzzināt, kas tad notiek kino-blogeru seansos – zemāk ir video un prezentācija, kas dos aptuveno priekšstatu (pilna pieredze, protams, ir iespējama tikai klātienē):

Kā apliecina pēdējie slaidi, tad nākamreiz gaidam Jūs uz “Iron Sky” kaut kad Jūlija sākumā (precīzs datums tiks izziņots nedaudz vēlāk), bet plānā ir arī citas nozīmīgas filmas.

Rekomendēju iepazīties arī ar kolēģu vērtējumiem par pasākumu un filmu:
Nofilmēts.lv | Kinom Movie Blog | KinoTeikumi.lv

 
 • kinomMareks

  Par Matchstick Men arī biju sasodīti pārsteigts. Viena laba, ironiska drāma.

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   Tur es vainoju Nikolasu Keidžu, jo kad parādijās tas attēls, ja atklāti saka, es uzreiz sāku prātot kādā no Ridlija filmām viņš ir spēlējis, jo viņš visās filmās izskatās tik vienāds (matu sakārtojums un sejas izteiksme), ka es pat apjuku un nespēju atcerēties, kas tā ir par filmu. Mani vairāk izbrīnija mazā ovāciju sajūsma par Black Hawk Down, kuru es ierindoju viņa filmogrāfijas augstākajā vietā (pat virs mana mīļā žanra cyberpunk pārstāvja Blade Runner).
   Runājot par Iron Sky, žēl ka filma ar tik novēlotu pirmizrādi pie mums. Aizdomas, ka būs grūti piedabūt cilvēkus uz to iet dēļ internetā dabūnamiem “labumiem”.

   • http://twitter.com/Roberts_Krekis Roberts Krēķis

    Žēl, ka nu jau B kategorijas stāra reputācija Niku “my hair is a bird’ Keidžu liedz skatīties awesome filmas. Varam taču vienoties par to, ka Keidžs, kad saņemas, tomēr ir diezgan spējīgs aktieris ar pieklājīgu range. Diemžēl uz katru lielisku Adaptation, Matchstick Men vai Bad Lieutenant viņam ir pieci tādi Con Airi, Drive Angry vai Ghost Raideri. Nez, kur risinājums: nošaut aģentu, vai mainīt – kā baumo – vērienīgo laifstailu, kuru ar “nopietno” kino nez vai apmaksāsi?

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     “Con Air” neaiztiec!

 • Pingback: Kinocast.lv s04e12: Prometheus / Kinocast.lv: podkāsts par kino()

 • http://www.facebook.com/people/Kaspars-Kelmers/1430394131 Kaspars Kelmers

  Uz šādu pasāukumu biju pirmo reizi! Ļoti patika, visu cieņu. Ceru, ka līdzīgs pasākums būs arī ar Dark Knight Rises :).

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Darīsim visu, lai varam tikties arī uz TDKR!

 • Pingback: Kas ir #kinoblogeri? / Kinocast.lv: podkāsts par kino()