Kino-blogeri aicina uz “Looper” – vienu no gada intriģējošākajām filmām!

September 18, 2012  |  Kinoblogeri

Kā nesen runājot ar svarīgiem cilvēkiem noformulējām – kino-blogeru seansiem ideālā gadījumā kvalificējas filmas “ar vēsturi”, un nav vairs svarīgi, vai tās ir lielas vai mazas, “kases grāvēji” vai art-house. Un tā arī sanāk – “Būda Mežā”, “Prometejs”, “Betmens” vai “Neiznīcijāmie”, tām visām nemainīgi līdzi velkas trekna kinematorgrāfiska vēsture. Nav izņēmums arī mūsu nākamais seanss, ar vienu no gada gaidītākajām filmām, “Looper”!

Looper kino-blogeru seanss(pa kreisi – kā vienmēr izcils ir Harija Grundmaņa ekskluzīvi kino-blogeru seansam veidotais plakāts!)

Nenogurdināmie kino-blogeri (kinocast.lv, kinokults.lv, nofilmets.lv, www.kinoteikumi.lv un kinommovies.com), sadarbībā ar k/t Kino Citadele un filmu izplatītāju TopFilm, turpina priecēt Latvijas kino fanus ar teicamām filmām un pārsteidzošiem pasākumiem. Šoreiz skatītāji tiek aicināti mainīt laika gaitu filmā „Laika cilpa”, kuru, pēc pirmizrādes Toronto starptautiskajā kinofestivālā, jau dēvē par nākotnes klasiku un labāko zinātnisko fantastiku kopš „Children of Men”! Šīs noir fantastikas filmas galvenais varonis ir Džo – mafijas algots slepkava 2044. gadā (Džozefs Gordons-Levits – šī loma tika rakstīta speciāli viņam). Viņa darbs ir nogalināt un atbrīvoties no „mērķiem”, kurus uzņēmums sūta atpakaļ pagatnē, taču uzdevums kļūst sarežģīts brīdī, kad kārtējā „mērķī” Džo atpazīst vecāku sevi pašu (Brūss Viliss)…

Filmas par ceļošanu laikā vienmēr ir sajūsminājušas kino-blogerus un tieši šo darbu filmas režisors lieka gaidīt ar vēl lielāku nepacietību. Rajens Džonsons nav iesācējs noir filmu žanrā, savu karjeru viņš sāka, nofilmējot Gordonu-Levitu vidusskolnieka lomā mazbudžeta (450 000 USD) noir detektīvā „Brick”, ko turpināja ar kriminālkomēdiju „The Brothers Bloom”, kā arī vairākām spilgtām epizodēm kulta seriālā „Breaking Bad”. Rakstot scenāriju savai (šobrīd) lielākajai filmai „Laika cilpa”, Džonsons konsultējās ar Šeinu Karūtu – matemātiski precīzākās filmas par ceļošanu laikā „Primer” režisoru. Tāpēc tradicionālajā prezentācijā pirms filmas seansa pastastīsim kino-faniem par to, kā pareizi manipulēt laiku un neizraisīt laika paradoksu. Protams, kā jau ierasts, būs arī kino atjautības konkurss ar “hardcore” jautājumiem ar vērtīgām balvām no Philips un filmas izplatītāja TopFilm – jums vēl ir laiks sagatavoties!

Un, pats galvenais:
Šī gada 27. Septembrī, k/t Kino Citadele, 19:30, 12. Auditorija! Kā jau ierasts, filmu skatīsimies vieni no pirmajiem pasaulē – dienu ātrāk pirms tās starptautiskās pirmizrādes! Pieteikšanās Facebook event’am jau darbojas, biļešu iegāde:

Tiekamies seansā!