Kinoblogeri aicina uz jaunāko Olivera Stouna filmu “Savages”!

October 2, 2012  |  Kinoblogeri

Kā rakstīja padomju laiku laikrakstos – “pēc skatītāju lūguma”!
Jo, tiešām, vienubrīd skatītāju vēlmes bija rīkot kino-blogeru seansus gandrīz vai katrai filmai, ko mēs noteikti nevarēsim un arī nedarīsim, taču nedaudz paplašināt rādāmo filmu skaitu gan varam! Tapēc, lai gada beigu megahītu (“Hobits!”, “Džango!”) gaidīšana nav tik skumīga, kopīgi noskatīsimies arī labāko no rudens repertuāra – piemēram, leģendārā Olivera Stouna jaunāko darbu “Savages” jeb “Mežoņi”!

Kurā, ja ticam ārzemju un arī pašmāju kritiķiem, kas filmu jau ir noskatījušies (tomēr ASV tā iznāca jau Jūlijā), Olivers Stouns ir ar lielu entuziasmu metās gremdēties jaunības dienās, kurās pif-paf, marihuāna un “U-Turn” ar “Natural Born Killers”, un ne smakas no patosa, politikas vai nacionālo traģēdiju apcerēšanas (teiksim, “W” vai “World Trade Center”). Bez tam, kopš mēs zaudējām nelaiķa Toniju Skotu, Olivers ir gandrīz vai vienīgais, kas savos sešdesmit filmē MTV stilā labāk, nekā pats MTV. Ok, varbūt vienkārši noskatieties vēlreiz filmas treileri un tad godīgi man pasakiet, ka nevēlaties šito redzēt?

Kino-blogeru seansa struktūrā šoreiz arī nelielas, bet pozitīvas izmaiņas – manis vai Musatova vietā to vadīs mūsu pašu Bleika Laivlija, jeb Lelde no Nofilmēts.lv, kas padarīs šo seansu vēl jo asāku, jo nekad nevar zināt, ko Lelde izodmās (tapēc nemaz nemēģināšu minēt)! Bet pārējos man zināmos pārsteigumus es vienkārši neizpaudīšu – Olivers galvu noraus, ko!

Fantastiskas mūsdienu tehnoloģiju iespējas – seansu rīkošanā ir acīmredzams progress, jo tagad kopā ar anonsu ir iespējams iegādāties arī biļetes! Tātad, tiekamies šī gada 11. Oktobrī, 19:30, k/t Kino Citadele!

 
 • http://twitter.com/armandserglis Armands Ērglis

  Jauki, pēc tik ilgas pauzes, aiziet riktīgā ritmā.

  Bet lūdzu nepereborījiet ar šo. ir jau jauki, es ar kaut visas filmas skatītos blogeru seasos jo publika tač osam un prezentācijas! Bet , ka nesāk kristies līmenis, un nepaliek pārāk ikdienišķs tas pasākums.
  Bet es ticu, ka jums ir kas padomā, ko es nezinu.. :)

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nebaidies, gan būs arī tā, ka reizi mēnesī – diemžēl filmu veidotāji ar mums iznākšanu laikus nesaskaņo, līdz ar ko dažreiz sanāks tā, ka “sakrīt” :)

   • Zandarts

    Varbūt pienācis laiks kļūt izvēlīgiem un atteikt? :)

    P.S. Esmu nopircis divas biļetes uz Savages.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Respect par biļetēm, Olivers jāciena, kaut vai par pagātni!

     Būtu jāraksta garš saraksts (un būtu nekorekti pret tiem, kas piedāvāja) par to, kas ir atteikts, bet tici man – ir, un daudz. Bet nevajag pārdzīvot par to, ka bieži – kad ir reizi mēnesī, tad ir pa retu, kad ir katru nedēļu – par biežu, bet patiesībā to nosaka filma, nevis laiks :)

     • Zandarts

      Vienkārši esmu blogeru seansu izlutināts, vienmēr gribas, lai ne sliktāk kā nu jau leģendārajos seansos (Promitejs). Mums Siguldā Kino Lora izlaidusies galīgi, šodien bija Expendables 2 pirmizrāde (LOL), Total Recall vēl tikai būs.

      • http://kinokults.lv Kino Kults

       Rādās, ka būs jābrauc inspekcijā uz to “kino” Lora…

    • http://kinokults.lv Kino Kults
     • Zandarts

      Pēc Looper dzirdēju kā viens skatītājs sūkstījās – blakus esot sēdējis pļāpa un pļurkstējis visu seansu. Bet kopumā uzvedība patiešām reti laba, piekrītu rakstītajam.

      • http://kinokults.lv Kino Kults

       Jā, nākamajos seansos būs apsargs, kas pļurkstētājus izvedīs ārā un uz atvadām iegriezīs svastiku uz pieres, kā “Bēdīgi Slavenajos Mērgļos”. Zero Tolerance policy!