Kinoblogeri aicina uz “Seven Psychopaths”: beidzot komēdija!

November 11, 2012  |  Kinoblogeri

Līdz šim “Kinoblogeri piedāvā…” seansos ir rādītas dažādas filmas, no supergrāvēja par Betmenu līdz somu satīrai par nacistiem no Mēness. Nav bijs vien “tīras” komēdijas (kau gan “Cabin in the Woods” bija ļoti smieklīga, un “Iron Sky” tāpat, un dažiem, cik sapratu, arī “Prometejs”), tapēc šoreiz, starp Bena Afleka politiku un Vačovsku/Tikvera trīsstundīgo eposu, aicinam aizmirst par drēgno rudeni siltā un patīkamā kinozālē, kopīgi noskatoties filmu “Septiņi Psihopāti” – pagaidām tuvāko, kas pielīdzināms “tīrai” komēdijai kinoblogeru seansos:

Septiņi Psihopāti

Sena paruna vēsta – „ja ko vēlies, vēlies to uzmanīgi, jo tas var piepildīties“. Scenārists Mārtijs (Kolins Farels) ir sagatavojies atdot jebko par radošās darbības iedvesmu. Viņa lūgšanas tika uzklausītas ar uzviju: divi Mārtija draugi – Hanss (Kristofers Vokens) un Bils (Sems Rokvels) zog mājdzīvniekus pret izpirkumu. Tomēr šoreiz tie nozog ne to Shi-Tsu šķirnes sunīti – un tas pieder nevienam citam kā slavenam mafijas pārstāvim ar nestabilu psihi (Vudijs Harelsons). Turpmākais var tikt raksturots vienā vārdā – “haoss”…

Bez nosaukumā minētajiem septiņiem psihopātiem filmā darbojas vēl vismaz viens, bet – aizkadrā, un tas ir filmas režisors un scenārija autors Martins Magdonahs, noteiktās aprindās kulta filmas “In Bruges” veidotājs!

Protams, ka ar filmu vien mēs nearobežosimies. Būs konkurss un interesantas balvas ar filmas simboliku, Sergeja Musatova no Kinocast.lv prezentācija, kā arī lieliska atmosfēra, kuras dēļ ir vērts apmeklēt „Kino-blogeri piedāvā!” seansus!

Šoreiz īpaši glauni – “Kinoblogeri piedāvā” seanss ir vairāk kā nedēļu pirms filmas oficiālās pirmizrādes Latvijā! Tiekamies šī gada 15. Novembrī, 18:30, k/t Kino Citadele, 3. Auditorijā! Biļetes jau ir pārdošanā:

 
 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Ja tā komēdija ir In Bruges stilā, tad es pass. Nav man domāta. Jāpalūr būs laikam vispirms treilerīši un klipiņi no filmas pirms izlemt.

 • http://twitter.com/_madis Charlie Fapalot

  Jau iepriekš atvainojos par nekorekti skaļu ņirgšanu seansa laikā, lūdzu nešaujiet ^_^

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Šoreiz drīkstēs!

 • http://twitter.com/armandserglis Armands Ērglis

  Kāpēc pasaulē valda netaisnība?
  Stāv biletes uz Skuteļa StandUp pasākumu.

  Tik dramatiskas izvēles priekšā nēesmu vēl bijis šogad! :(((((
  Būs jāpārrauj blogerpasākumu apmeklētības taisne :(

  Vienīgi var paspēt uz jūsu prezentāciju, kas miljards procenti būs episka vai jāzvana Skutelim, lai šis pārceļ savu pasākumu uz 5dienu! :DD

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nu vot tā, tiešām diezgan episka dilemma – labā ziņa ir tāda, ka abos gadījumos būsi uzvarētājs!

   • http://www.facebook.com/janis.misevics Janis Misevics

    Vēl varētu Skuteli kādreiz kā vieslektoru pirms kādas komēdijas uzaicināt – sanāktu 2-in-1. :)

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Starp citu! Atļausimies nozagt šo ideju :)