Kinoblogeri aicina uz “The Hobbit: An Unexpected Journey”!

November 28, 2012  |  Kinoblogeri

Tas mirklis ir pienācis – viena no gada gaidītākajām filmām, “The Hobbit: An Unexpected Journey”, ir klāt! Līdz ar to ir pienācis arī viens no gaidītākajiem “Kinoblogeri piedāvā” seansiem, tāpēc ar treknu, sarkanu līniju apvelciet savā plānotājā 13. Decembri un esiet gatavi doties līdzi hobitam! 13. seanss, 13. datumā – kas gan var noiet greizi, vai ne?

Kinoblogeri aicina uz THE HOBBIT

Oskarotais režisors Pīters Džeksons sauc mūs līdzi apbrīnojamā ceļojumā cauri Vidusszemei, kurā arī mēs (ar AMD augstāko kadru nomaiņas ātrumu – 48 kadri sekundē un trīs dimensijās) redzēsim, cik tomēr dēkaini spēj būt hobiti. Lai gan stāsts norisinās ierastajā “The Lord of the Rings” vidē, filmas veidotāji mums parādīs to, kas notika pirms Frodo un pārējo piedzīvojumiem (cameo netiek izslēgti), orku armijas un visuvarenā Saurona iznīcināšanas. Stāsts seko šķietami daudz mierīgākajam Bilbo Baginsam (Martins Frīmens no seriāla “Sherlock”), kuru viedais burvis Gendalfs (tajā laikā vēl Pelēkais) diezgan sneaky manierē nosūta ceļojumā kopā ar bariņu rūķu. Tikai mieru, Golums būs!

Tieši tā pat kā LOTR triloģija, arī “The Hobbit” ir gan balstīta uz Dž. R. R. Tolkīna grāmatu (šoreiz “The Hobbit: There and Back Again”), kura gan tiks uzņemta kā triloģija, jo tā ir moderni un ienesīgi. Atšķirībā no LOTR, mēļo, ka Hobitā būs vairāk atkāpju no grāmatas – kaut kā jau tā viena plānākā grāmata (tīri pēc izmēriem, ja salīdzinām ar LOTR grāmatām) jāizstiepj trīs filmās, un paredzēts, ka hobita ceļojums noslēgsies 2014. gadā filmā (ar tādu pašu nosaukumu kā grāmata) “The Hobbit: There and Back Again”. Būtībā, ļoti skaisti sadalīts – katru gadu pa vienai maģiskai filmai!

No šīs filmas (un visas filmu sērijas) varam gaidīt to, pie kā mūs jau ir pieradinājusi LOTR triloģija – maģisku pasauli, tēlus ar spēcīgu raksturu, apbrīnojamu stāstu, labu humoru, kārtīgu action un viscaur labi nostrādātu kvalitāti un elpu aizraujošus skatus. Un it kā ar visu šo nebūtu gana, kinoblogeri, kā jau ierasts, sniegs prezentāciju pirms filmas (šoreiz Lelde no Nofilmēts.lv centīsies apvaldīt savu sajūsmu un sniegt noderīgu informāciju), izspēlēs konkursus ar balvām ar filmas simboliku, un nodrošinās izteikti geek’ainu atmosfēru filmas laikā. Un neaizmirstam par iepazīšanos ar HFR (High Frame Rate) 3D formātu!

Tāpēc velkam ārā no plauktiem LOTR Extended diskus, uztaisām kārtīgu maratonu un tiekamies k/t Kino Citadele šī gada 13. Decembrī, 21:30 (jā, es zinu, ka beigsies vēlu, un mājās ejot būs jāatkaujas no urkiem)! Biļetes jau pārdošanā: