Kinoblogeri ielūdz uz “Prometheus”!

May 14, 2012  |  Kinoblogeri

Tieši tā – virsraksts nebūt nemelo, un nākamais (jau trešais!) kino-blogeru pasākums būs veltīts gada gaidītākajai fantastikas filmai, “Prometheus”!

Prometheus kino-blogeru seanss

Jau kopš pirmā raksta par tēmu un tam sekojošajiem tīzeriem un treileriem (viens par otru krāšņāks! Tik labi, ka es pēdējo pat neskatījos, lai nespoilotu sev filmas pārsteigumus) bija skaidrs – nāk gada notikums kino-fantastikā, no žanra vecmeistara, masīvi (150 milj. USD budžets) un bez kompromisiem. Īpaši filmai Sers Ridlijs apguva sev svešās 3D kameras – un turpmāk grasās filmēt tikai ar tām, kas notika iepriekšējo reizi, kad vecmeistars iemācījās rīkoties ar 3D kamerām (Skorsēze, “Hugo”), es ceru, ka nav jāatgādina.

Bet ne jau dēļ 3D gaidam filmu, jo tas taču ir pirmais normālais “Alien” kino pēdējo cik-tur gadu laikā (par sadarbībām ar Predatoriem aizmirsīsim kā par ļaunu murgu), pat ja filma izliekas, ka neko nezin, bet Sers Ridlijs aizbildinās, ka “filmā ir “Alien” DNA” – tas, protams, ir attāls, bet prīkvels, kas šajā gadījumā ir vēl intriģējošāk. Plus, kā knockout nāk ziņa, ka filmai piešķirts pieaugušais, “R” reitings – kas nozīmē, ka bērni paliek mājās skatīties “Star Wars”, bet mēs ejam uz nopietnu, pieaugušu un varbūt pat nedaudz biedējošu kino bez atlaidēm uz vecumu. Tieši tādu, kāds nepieciešams.

Gribat zināt, cik ļoti mums visiem ir paveicies? Studija FOX, izdzirdot kino-blogeru seansa ideju, atļāva to rīkot jau šī gada 31. Maijā, kas nozīmē, ka pilnīgi oficiāli filmu skatīsimies vieni no pirmajiem pasaulē (Latvijā no 1. Jūnija, ASV no 8. Jūnija)! Vai nav lieliski? Lieki būtu piebilst, ka šoreiz biļetes ir nepieciešams paņemt pēc iespējas ātrāk, citādi vienkārši izķers:

PIRKT BIĻETI

(nepieciešamā atruna – tas nedarbojas tā, ka kino-blogeriem tiek iedota zāle ar filmu, lai for free aicinātu visus savus draugus, radus un paziņas, bet gan kino-blogeriem tiek iedots pirms-pirmizrādes seanss, lai organizētu savu pasākumu un savāktu uz to maksimumu cilvēku, kas arī noteiks to, vai nākotnē ļaut organizēt vēl. Biļetes un to pirkšana iet pa tiešo caur kinoteātri, tieši tāpat, kā uz jebkuru citu seansu – šis nav peļņas pasākums mums).

Kā jau ierasts kino-blogeru seansos, būs dažādas interesantas un izklaidējošas aktivitātes un pārsteigumi pirms filmas, par to precīzāk vai nu vēlāk, vai uz vietas, bet jāatceras, ka katra nākamā reize līdz šim ir bijusi labāka par iepriekšējo!

Pasākumu atbalsta Kinokults.lv, Nofilmēts.lv, Kinocast.lv, KinoTeikumi.lv, KinomMovies.com un TVNET.lv!