Kinoblogeru seanss Nr.2 – “Tumšās Ēnas”!

May 4, 2012  |  Kinoblogeri

Sekojot iepriekšējam, ārkārtīgi veiksmīgajam pasākumam, turpinam iesākto tradīciju un anonsējam kino-blogeru seansu Nr.2, kurā skatīsimies “Tumšās Ēnas” (“Dark Shadows”), jaunāko Tima Bērtona un Džonija Depa sadarbības augli!

Kino-blogeru seanss #2 -

Jā jā, zinu – Džonija Depa pēdējā laikā ir par daudz, un arī Tims Bērtons vairs nav “tas”, taču, jau uz mirkli apstāsimies un padomāsim, tie ir tikai mūsu aizspriedumi, un šis galīgi nav tas gadījums. Spriediet paši – veca un pie mums nezināma TV seriāla ekranizācija, no kuras bērnībā čurāja karstu gan Bērtons, gan Deps, garantē autoru ieinteresētību materiālā, bet krāšņas dekorācijas, Denija Elfmana mūzika un fantastisks aktieru ansamblis garantē ieinteresētību filmā tiem, kam Bērtona un Depa vārdi vairs negarantē filmas kvalitāti.

Turklāt, atšķirībā no iepriekšējās reizes, kad neko nedrīkstēja zināt, šoreiz kā reizi var un vajag noskatīties treileri, lai saprastu, ka mūs gaida t.s. “campy fun”, ko lieliski pieprot gan Bērtons, gan Deps:

Kā jau vienmēr, šis nebūtu kino-blogeru pasākums, ja tajā nebūtu dažādas interesantas aktivitātes – noteikti gaidiet vēl interesantāku, atraktīvāku un asprātīgāku “lekciju” pirms filmas (šoreiz ar pārsteigumu), kā arī noteikti izlozēsim lieliskas balvas ar filmas simboliku starp visiem nācējiem. Kā arī iespēja tikties ar visiem kino-blogeriem un blogerēm – pats par sevi saprotams. Vārdu sakot – būs jautri un interesanti, un var droši nākt tie, kurus iepriekšējā reizē nobiedēja horror žanrs.

Un, pats galvenais – kur un kad? Nākamajā Ceturtdienā, 10. Maijā, k/t Kino Citadele, sākam 18:30! Un te arī pati svarīgākā saite:

PIRKT BIĻETI

Ļoti gaidam uz seansu visus!

(mani moca sajūta, ka ir jāizskaidro pasākuma finansiālā shēma – tas nedarbojas tā, ka kino-blogeriem tiek iedota zāle ar filmu, lai for free aicinātu visus savus draugus, radus un paziņas, bet gan kino-blogeriem tiek iedots pirms-pirmizrādes seanss, lai organizētu savu pasākumu un savāktu uz to maksimumu cilvēku, kas arī noteiks to, vai nākotnē ļaut organizēt vēl. Biļetes un to pirkšana iet pa tiešo caur kinoteātri, tieši tāpat, kā uz jebkuru citu seansu – šis nav peļņas pasākums mums).

Pasākumu atbalsta Kinokults.lv, Nofilmēts.lv, Kinocast.lv, KinoTeikumi.lv, Kinom Movie Blog un šoreiz arī TVNET.lv!

 • http://twitter.com/_affair Toms Lūsis

  būtu pavisam jauki, ja pirm-pirmizrādi nebojātu ar subtitriem. pieņemu, ka var nomenedžēt?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Pieņemu, ka nevarēs gan, jo:
   a) tas nav īsti legāli (pērkot biļeti LV, pakalpojuma sniedzējam jānodrošina tulkojums valsts valodā)
   b) ne visi gribēs, lai ir bez subtitriem :)

   • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

    Vismaz krievu subtitrus varētu tad gan noņemt, kā nekā uzreiz par rindiņu mazāk.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Pie tāda nosacījuma tad jau būtu jālaiž vispār bez. Bet es nedomāju, ka subtitri ir tā milzu sāpe (3D tad jau ir lielāka), par kuru baigi jāiespringst.

  • kinomMareks

   Nūūū, es gan nezinu, cik ļoti var traucēt tās pāris rindiņas ekrāna apakšā :)

   • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    Vispār traucē gan. Es vienmēr negribot sāku lasīt, jo man ir tāda mānija, ka es pat, piemēram, ēdot ieraugot uz ēdamā paciņas kādu tekstu sāku to lasīt :D Man piemēram angļu valodai nav vajadzīgi subi un tas nu tas, ka es negribot sāku lasīt, kas tur lejā ir uzrakstīts, man ir nedaudz traucējoši.

  • KinoExperts_jr

   Es domāju, ka tāda publika, kas apmeklē blogeru seansus gribētu gan bez subtitriem. Bet nav ko uz to iespringt – tas nenotiks un tas būtu diezgan pastulbi, ja tiktu rīkots kaut kāds spec-seanss tikai lai cilvēki redzētu filmu bez subtitriem :)

 • Jefis

  Noteikti apmeklētu, bet tieši tajā laikā jābūt citā pasākumā. Tikai nepārstājat taisīt šādus pasākumus un noteikti tos apmeklēšu!

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Nez, gan Deps gan Bērtons man joprojām nozīmē kvalitāti. Tas, ka ne vienmēr sanāk spīdoši – nez, katram gadās klupieni, tieši tie padara dzīvi/aktierus/režisorus interesantus.

  Šī filma katrā ziņā varētu būt klasisks Bērtons labākajā nozīmē – viss ir savās vietās, lai tā notiktu.

 • Pingback: Кино-блоггерские сеансы: Dark Shadows / Kinocast.lv: podkāsts par kino()

 • http://twitter.com/_madis Kārlis Pētersons

  Začots par PIRKT BIĻETI izvēlēto signačer fontu :) Ta jau tiekās 4dien .o/

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Lieliski – tiekās!

 • http://twitter.com/LuckImUrFather Andris Jokers

  par šo filmu māc ļoti nelāgas aizdomas, ka būs premium sh**, tik ļoti nelāgas, ka pat nemaz negribas dot tai iespēju.

 • Pingback: “Dark Shadows” (2012) un otrais kino-blogeru pasākums! « Kino Kults()

 • Pingback: “Dark Shadows” (2012) un otrais kinoblogeru pasākums! « Kino Kults()