KONKURSS par filmu “Battleship” (ir noslēdzies)!

April 14, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 23.04.2012.
Konkurss veiksmīgi noslēdzies, paldies visiem par dalību! Patiesībā, šī konkursa ietvaros saņēmu ziņu, ka jautājumi esot par vieglu – kas tā arī ir, jo vēlmē neierobežot dalībnieku skaitu esmu mazliet pārcenties, un jautājumi tiešām vairs neatbilst Kino Kulta līmenim. Ko rāda arī atbildes – no 22 dalībniekiem 19 atbildēja 100% pareizi!

Domāsim, rīkosimies – līdzīgi kā Ghost Rider konkursā, turpmāk mēģināšu nedaudz “jaukt galvu” (paralēli padomāšu arī par super-hardcore konkursu erudītiem ar super-cool balvu, kādu ekskluzīvu komiksu vai t-kreklu!). Bet nu, pie galvenā – biļetes uz “Battleship” (vismaz līdz “The Avengers” iznākšanai – gada grāvējs!), sekojot random.org izlozei, saņem Kristīne Šlosberga, Olafs Bērziņš un Ingus Znotins. Apsveicu! Ar uzvarētājiem, kā ieraksts, sazināšos personīgi.

PAPILDINĀTS 20.04.2012.
Pagarinam konkursu līdz Svētdienas 23:59:59 – lai lielākas izredzes uzvarēt!

ORIĢINĀLS:
“Karakuģis” ir klāt, un par to jau detalizēti rakstā par filmu. Bet tiem, kas nebija uz pirmizrādi (velti!), es, kopā ar filmas izplatītāju ForumDistribution, gribu dot iespēju laimēt filmas apmeklējumu erudīcijas konkursā par filmas tematiku, kam man ir 3 ielūgumi (divām personām katrs) un pieci jautājumi ar trim atbilžu variantiem – tālākais jau ir elementāra matemātika:

Battleship konkurs

1. Kurš uzņēmums ražo pasaulslaveno spēli “Battleship” a.k.a. “Jūras Kauja”?
a) LEGO
b) Mattel
c) Hasbro

2. Galveno lomu filmā atveido Teilors Kitčs (“John Carter”), bet pirmais pretendents uz to bija
a) Mets Deimons
b) Džeremijs Renners
c) Pols Vokers

3. Filmā būs redzama arī kāda populāra R’n’B mūziķe. Tā ir
a) Beyonce
b) Rihanna
c) Ke$ha

4. Filmas režisors Pīters Bergs agrāk darbojies kā akrieris, tai skaitā fantastikas filmā
a) “Cocoon”
b) “E.T.”
c) “Fire in the Sky”

5. Filma ir viens no dāgākajiem projektiem Universal Pictures vēsturē. Tās budžets ir
a) 200 milj. USD
b) 220 milj. USD
c) 250 milj. USD

Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (ja nav bail, jo premoderācijas nav), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies 3, kuri tad arī saņems ielūgumus uz filmu! Atbildes tiek pieņemtas līdz Ceturdienas (19. Aprīlis) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam, lai varat jau brīvdienās doties uz filmu. Lai veicas!