KONKURSS par filmu “Ghost Rider: Spirit of Vengeance” (ir noslēdzies)!

April 15, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 23.04.2012.
Konkurss veiksmīgi noslēdzies, paldies visiem par dalību! Šim konkursam vēlējos piešķirt nedaudz jokainu raksturu, jo pati filma arī nav no tām nopietnākajām – domāju, ka atbildes uz 2., 3. un 5. tam bija labs indikātors. Par 5. jautājumu – protams, ka nav pareizs neviens no atbilžu variantiem, jo filmu uzņēma Rumānijā un Turcijā, bet Latvērija ir forša zeme, no kuras nāk Dr.Doom, bet pagaidām tā eksistē tikai iekš Marvel Universe (atbilde, ko gaidīju, bet tā arī nesagaidīju). Tā kā konkursa nolikumā nebija aicināta minēšana, darīsim tā, ka 5. jautājuma atbildes vienkārši neņemšu vērā. Bet nu, izlozes rezultāti:
1) Filmas T-Kreklu saņem Martins Sulcs
2) 2 biļetes uz filmu saņem Toms Strazds
3) 2 biļetes uz filmu saņem Linna Behmane

Ar uzvarētājiem, kā ieraksts, sazināšos personīgi.

ORIĢINĀLS:
Ar mežonīgu troksni Latvijā ierodas Nikolass Keidžs un viņa patiesākais alter-ego, Jēgu Rātnieks Rēgu Jātnieks, ar filmu “Ghost Rider: Spirit of Vengeance”, kuru skatīties dosimies režisoru dueta Neveldīns/Teilors dēļ. Un, par godu tam, ātrais konkurss saistībā ar filmu, sadarbībā ar filmas izplatītāju GPI, kas balvās piedāvā kaut ko foršu, bet ko tieši es vēl neesmu precizējis. Bet būs, kā jau parasti – vismaz Top3 uzvarētājiem!

Ghost Rider 2 konkurss

Bet nu, lai aiziet jautājumi:

1. Kurā gadā komiksos pirmoreiz bija redzams varonis “Ghost Rider”
a) 1972
b) 1975
c) 1981

2. Kā zināms, tad Nikolass Keidžs ir traks komiksu fans. Pirms tēlot Rēgu Jātnieku, viņš gandrīz-gandrīz notēloja
a) Betmenu
b) Supermenu
c) Sūkli Bobu Kvadrātbiksi

3) Neveldīns/Teilors ir diezgan prasmīgi vīri, paši rakstot, režisējot un filmējot savas filmas. Vienu lietu tie piekopj visās savās filmās, un tā ir ekstrēmā filmēšana, operatoram pārvietojoties ar
a) Motociklu
b) Skrituļslidām
c) Izpletni

4) Bet nu nemīl viņus kritiķi (izņemot Armondu), nemaz – kurai no Neveldīna/Teilora filmām ir zemākais IMDB reitings?
a) “Gamer”
b) “Jonah Hex”
c) “Ghost Rider: Spirit of Vengeance”

5. Kā mūsdienās ierasts, filmu uzņēma lētajā Eiropā. Bet kur tieši?
a) Čehijā
b) Ungārijā
c) Latvērijā

Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (ja nav bail, jo premoderācijas nav), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies X, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (22. Aprīlis) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!