KONKURSS par filmu “Projekts X: ballīte bez bremzēm!” (ir noslēdzies)

March 5, 2012  |  Dažādi, Jaunumi

Sen nav bijis kāds kino-konkurss, tapēc būtu tā kā īstais laiks kādu uzrīkot, vai ne? Tapēc laiks filmas “Projekts X: ballīte bez bremzēm” konkursam! Un, par cik šis blogs ir par kino-erudīciju, tad, pretstatā AcmeFilm un PicaLulū konkursiem, šis būs vairāk par kino, nevis par kauna bildēm.

Project X konkurss

Un, par cik iepriekšējie konkursi ir bijuši gan šeit, gan tviterī, tad ir pienācis laiks arī Facebook konkursam – lapā, kurai ir ieteicams sekot, gan tapēc, ka tur bieži parādās interesanta informācija, kuru nelieku šeit vai tviterī, gan arī tapēc, ka konkursā piedalās tikai lapas sekotāji, piedodiet par brutalitāti.

Bet kas tad īsti ir jādara? Pavisam vienkārši – piecas dienas, sākot ar šodienu, es Kino Kulta Facebook lapā likšu piecus kadrus dienā (kopā tātad 25) no filmām, kuras ir vai nu par ballīšu tematiku, vai nu tajās ir bijusi lieliska ballīte. Citiem vārdiem sakot – spēle “atpazīsti filmu pēc kadra”. Filmas ļoti dažādas, nav obligāti “Project X”, “The Hangover” utml. stilā – un es pacentīšos, lai uzvar kino-erudīcija!

Project X balvas

Balva šoreiz viena, bet glauna – erudītais (kā man patīk šis vārds) uzvarētājs saņems “Project X” dāvanu grozu (grozs šoreiz metafora), kurā divas biļetes uz filmu, beer-pong atribūti (kausiņi un bumbas) ar filmas logo, pludmales bumba un pāris Red Bull bundžas tonusam. Vārdu sakot – lielisks komplekts, kuru saņems tas, kurš uzminēs visvairāk filmas.

Piedalīšanās ir pavisam vienkārša – zem attiecīgās bildes vienkārši jāuzraksta filmas nosaukums, minēt beidzam naktī uz Sestdienu, rezultātus publicēšu brīvdienās – ja būs vairāki ar vienādiem rezultātiem, talkā nāks randomaizers! Aiziet!