KONKURSS par filmu “Resident Evil: Retribution”!

September 17, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 20.09.2012:
Tā kā visi, kas gribēja, jau iesūtīja atbildes, tad finalizējam jau tagad – manuprāt, šoreiz nebija īpaši āķīgi vai grūti, bet specifiski gan, jo ne katrs var atcerēties visu, kas notika “Resident Evil” filmās, kur nu vēl videospēlēs. Bet, kā vienmēr, mani ārkārtīgi priecē lasītāju erudīcija, jo no 17 dalībniekiem 65% (jeb 11) atbildēja pilnīgi pareizi! Pareizās atbildes zemāk atzīmēju ar bold, bet uz kino šoreiz dodas Olafs Bērziņš, Mārtiņš Bruņenieks, Laima Orlovska un Toms Strazds (ar kuriem sazināšos personīgi rītdienas laikā) – kas ar savu uzvaru tikai apliecina to, ka būt pastāvīgiem UN erudītiem konkursu dalībniekiem ir baigi forši ;) Visiem pārējiem – liels paldies par dalību, un līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLS:
Sen nav bijusi tāda lieta, kā KONKURSS – iemeslu tam nosaukt nevaru, vienkārši organiski nesanāca/negribējās. Bet te kā reizi bagātīga tēma, “Resident Evil” filmas, kur, ja grib, var domāt pa jautājumam uz katru filmu, un tāpat filmas paliks pāri. Wait – tieši tā es arī darīšu, tapēc šoreiz būs pieci jautājumi, pa vienam uz katru filmu. Balvās šoreiz būs iespēja redzēt filmu – pateicoties filmas izplatītājam Forum Distribution man ir četri ielūgumi uz filmu, kurus saņems četri laimīgie uzvarētāji – ar norunu, ka iesiet uz filmu ar kādu kopā (lai ir dalīta atbildība). Tālāko, domāju, jau zinat:

Resident Evil: Retribution konkurss

1) “Resident Evil”. Gatavojoties filmas uzņemšanai, tās veidotāji meklēja piemērotu vietu, tai skaitā Latvijā – žēl, ka neizdevās vienoties (prooflink’a, diemžēl, nav). Bet uz kādu pasaku grāmatu filmā ir vairāk kā viena atsauce?
a) “Alises piedzīvojumi Brīnumzemē”
b) “Apburtā Princese”
c) “Alise Aizspogulijā”

2) Kurš spēles varonis tika vairākkārtīgi recast’ots, līdz beidzot izgriezts pavisam no “Resident Evil: Apocalypse”?
a) Leons Kenedijs
b) Klēra Redfīlda
c) Kriss Redfīlds

3) Zinu, ka tas viss jau sen ir sagājis vienā lielā putrā, bet sākotnējais “Resident Evil: Extinction” nosaukums bija:
a) “Resident Evil: Nemesis”
b) “Resident Evil: Ground Zero”
c) “Resident Evil: Afterlife”

4) Lai arī ar videospēlēm “Resident Evil” filmas jau sen saista vairs tikai nosaukums, kuru spēles daļu elementi atrodami filmā “Resident Evil: Afterlife”?
a) “Resident Evil: Dead Aim”, “Resident Evil 0”
b) “Resident Evil: Umbrella Chronicles”
c) “Resident Evil 5”

5) “Resident Evil: Retribution” uz ekrāna beidzot redzami sen gaidīti spēles varoņi. Tie ir
a) Ada Vonga, Leons Kenedijs, Džila Velentaina
b) Alberts Veskers, Berijs Bērtons, Leons Kenedijs
c) visi augstākminētie

Konkursu nosacījumi nemainās, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kurš tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Ceturtdienas (20. Septembris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!