KONKURSS par filmu “Safe”: Stethemizācija

June 12, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀJUMS:
Tā kā aktivitāte ir maza (bet nikna tiem, kas piedalās), tad pagarinu konkursu pat līdz nākamās 3dienas (27.06) vakaram – kas zin, varbūt Līgo/Jāņu neprātā radīsies lieliskas pērles, kuras varēs izmantot? Eyes on the prize, dārgie!

ORIĢINĀLS:
Par godu filmai “Safe” (pirmizrāde jau šo Piektdien!) laiks iepludināt svaigas asinis jau pamatīgi stagnējošajā (šogad tikai divas filmas) Džeisona Stethema sadaļā, un šoreiz man būs nepieciešama Jūsu palīdzība – piekritīsiet, ka minēt kaut kādus jautājumus Stethema sakarā būtu izcili muļķīgi, jo viss, kas par Stethemu ir jāzin, ir tas, ka viņš bieži atver “whoopass” bundžu, “kicks asses and takes names”, “don’t take no for an answer”, atver durvis tās izsitot un…

SAFE konkurss - Stethemizācija!

… un te arī slēpjas šī konkursa būtība – zemāk komentāros atstājiet savas versijas par to, ko un kā dara (būtībā – kā dzīvo, uz ekrāna un ārpus tā, var arī dzejā!) Džeisons Stethems, par piemēru ņemot nu jau leģendāros teicienus par Čaku Norisu. Un kurš noliegs, ka Stethems ir mūslaiku Čaks Noriss?

Kas jādara?
Nosacījumi ir pavisam vienkārši – šī ieraksta komentāros ierakstam savu versiju, kā arī balsojam par citām (vai arī par savu – nav aizliegts), spiežot “Patīk” pie attiecīgā komentāra (to var darīt tikai reģistrētie lietotāji, tapēc droši spiediet “Login” DISQUS sistēmā komentāru apakšā ar saviem Facebook, Twitter, Google/Gmail, Yahoo, OpenID vai DISQUS profiliem)! To ierakstu autori, kuru ieraksti savāks visvairāk “Like”, saņems lieliskas balvas ar filmas “Safe” simboliku:

Balvas!
Šoreiz man ir (īpaši šāda kalibra filmai) vienkārši episkas balvas – veselas 4 (četras) cepurītes, kuras filmā nēsā Stethems, tieši kā bildē zemāk! Kā teiktu pats Stehems, izpildot roundhouse kick – “Saimniecībā noderēs!” Par episkajām balvām liels paldies filmas izplatītājam GPI Latvia! Visu pasākumu turpinam līdz, teiksim, nākamajai Trešdienai, 20. Jūnijam, ieskaitot – cepurītēm nav derīguma termiņa.

SAFE konkurss - Stethemizācija!

Aiziet, gaidam pērles un lai Stethems stāv klāt!