KONKURSS par filmu “Sniegbaltīte un Mednieks” (ir noslēdzies)!

June 12, 2012  |  Dažādi, Raksti

UPDATE 11.06.2012:
Nū… pagaidām pats kvantitatīvi rezultatīvākais Kino Kulta konkurss ever ar 110 (!) dalībniekiem, kā arī feilotākais Kino Kulta konkurss ever ar precīzi 1 (!) uzvarētāju, kurš atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem konkursa jautājumiem (tādejādi atspēkojot manas bažas par to, vai tik pats nebūšu sapinies meistarībā). Jo viss taču bija pavisam vienkārši:
1) Brāļi Grimmi apkopoja nacionālās folkloras augļus – pareizas ir abas atbildes, tā arī skaitīju!
2) Atbilde atrodama paša Rūperta (psc cik smieklīgs vārds, tiešām) mājaslapā!
3) Protams, ka “Riekstkodis” – uzmanīgi lasam Šarlīzes biogrāfiju tai pašā IMDB;
4) Pārlasīju jautājumu un “pretendēja” laikam vajadzēja ielikt pēdiņās – to mēs tāpat nekad neuzzināsim, kā tur precīzi bija, bet izskatīti tika visi trīs, kas arī ir pareizā atbilde uz šo jautājumu;
5) Pats grūtākais jautājums, pie kura paklupa 99% respondentu – filmas producents Džo Rots tiešām ir vadījis Walt Disney (kā arī Fox un Caravan Pictures), bet vēlāk dibināja Revolution Studios, kuru, protams, arī vadīja, līdz ar ko atbildes ir divas. Apzināti, protams – ja es gribētu tikai otro, tad lūgtu nosaukt, kur viņš bija tikai valdes priekšsēdētajs, ja trešo, tad tikai kuru dibināja;
6) Pārsteidzošā kārtā šim 99% atrada pareizo atbildi – protams, tā ir studija Disney ar savu projektu “Ordes of the Seven”, kuru mēs, visdrīzāk, tā arī neredzēsim.

Ar balvām es izdarīju sekojoši – protams, vienīgajam uzvarētājam tā tiek pēc noklusējuma, bet pārējās četras es izspēlēju starp tiem, kas pareizi atbildēja uz 4/5 jautājumiem, par noteicošo ņemot 4. jautājumu, uz kuru un pārējiem, izņemot 5., pareizi atbildēja veseli 22 cilvēki – cool! Uzvarētāji, attiecīgi, ir:
1) Artis Kamals (visas atbildes pareizas – žurnālists, ko! ;)
2) Gints Eihmans
3) Agita Cīrule
4) Kristīne Šlosberga
5) Helena Vorslova

Visi uzvarētāji jau ir noinformēti par balvu saņemšanu! Un, lai kādam nav rūgtums – apsolu, ka arī nākotnē ekskluzīvus kino-suvenīrus izspēlēšu tikai šādi (lai ir interesanti un vērts censties), katram jautājumam vienmēr var būt vairākas atbildes, un tās visas vienmēr būs brīvi pieejamas internetā! Nākamais kino-konkurss (kurā vispār nekas nebūs jāmin, tieši otrādi) cerams, ka jau šonedēļ!

ORIĢINĀLS:
Sveicināti, Kino Kulta Konkursu (ok, galvenais nesaīsināt šo) cienītāji – šodien vēlos pārbaudīt Jūsu erudīciju saistībā ar tikko iznākušo krāšņo pasakfilmu “Sniegbaltīte un Mednieks”!

Sniegbaltīte un Mednieks

Balvās mums šoreiz (paldies ForumDistribution!) ir veseli pieci dāvanu komplekti, kas sastāv no suvenīra ar filmas simboliku – ābola, kā arī divām biļetēm uz filmu, kā saka, labākais no abām pasaulēm, tapēc ir vērts pacensties, jo jautājumi nebūs viegli:

1) Filmas pamatā ir visiem zināmā pasaka par Sniegbaltīti, kuras autors ir
a) Hanss Kristians Andersens
b) Brāļi Grimmi
c) neviens, tā ir nacionālās folkloras rakstisks apkopojums

2) Filmas režisors Rūperts Sanderss ir debitants lielajā kino, taču pieredzējis reklāmas rullīšu veidotājs. Par kuru no šiem videospēļu reklāmas rullīšiem viņš saņēma Cannes Lions “Grand Prix” balvu?
a) Call of Duty: Black Ops – There’s a Soldier in All of Us
b) Halo 3 – Believe
c) X-Men Origins: Wolverine – Uncaged

3) Ļauno pamāti filmā spīdoši atveido Šarlīze Terona, kura, sagadīšanās pēc, jaunībā bija baletdejotāja izrādē
a) “Apburtā Princese”
b) “Sniegbaltīte”
c) “Riekstkodis”

4) Īpaša loma šajā Sniegbaltītes versijā ir Medniekam. Pirms Krisa Hemsvorta, kuri aktieri pretendēja uz šo lomu:
a) Viggo Mortensens
b) Hjū Džekmens
c) Džonijs Deps

5) Filma tiek pasniegta kā “no filmas “Alise Brīnumzemē” producentiem”. Abu filmu producents (neminēšu vārdā, protams – meklējiet!) savā laikā ir vadījis studiju:
a) Columbia Pictures
b) Walt Disney Studios
c) Revolution Studios

6) Šī ir jau otrā Sniegbaltītes filma šogad, sekojot neviennozīmīgi uzņemtajai “Mirror, Mirror”. Enough is enough – kura studija burtiski tikko (pirms mēneša) paziņoja, ka atceļ savu Sniegbaltītes versiju, kura bija paredzēta Āzijas/piedzīvojumu nokrāsās?
a) 20th Century Fox
b) Summit Entertainment
c) Walt Disney Studios

Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (iepriekšējo reizi gan izvērtās episka kļūdainu atbilžu lokomotīve), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies piecus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (10. Jūnijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!