Holy pajamas, Batman! KONKURSS par filmu “The Dark Knight Rises”!

July 18, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 27.07.2012:
Paldies, un piedošanu par nelielo kavēšanos ar rezultātu apkopošanu – tas nav tik vienkāršs darbs. Tomēr rezultāti ir apkopoti, un no 32 dalībniekiem, kas piedalījās, teju-teju visi atbildēja pilnīgi pareizi, apsveicu! Taču uzvarētājs šoreiz ir tikai viens (ceru, ka tas nebija šķērslis dalībai), un random.org noteica, ka tas ir Edgars Kuzmans – apsveicam! Ar uzvarētāju jau sazinājos perosnīgi, visiem pārējiem – vēlreiz paldies par dalību, un līdz nākamajam konkursam!

PAPILDINĀTS 23.07.2012:
Paldies, pieteikšanos slēdzam un sāku apkopot rezultātus – cīņa par balvu būs skarba, jo šoreiz visi ir pacentušies un lielākā daļa ir atbildējusi pareizi (uz pirmo acu uzmetienu)!

ORIĢINĀLS:
Pēc ilgāka klusuma atkal laiks konkursam (lai gan “Safe” balvas vēl nav nodotas uzvarētājiem, bet tas ir tikai loģistikas un mana atvaļinājuma jautājums, apsolu!), un kur nu vēl labāku iemeslu, kā “The Dark Knight Rises”, kuru mēs kopā skatīsimies jau pavisam drīz!

KONKURSS par filmu
Balva šoreiz ir viena, taču pamatīga (un tā ir drošās rokās), jo filmas izplatītājs AcmeFilm Kino Kultam ir piešķīris oficiālo filmas Laptop Case, kurā var glabāt visu ko – 13″ MacBook Air, burtnīcas ar pierakstiem, vai vienkārši naudu (bet vislabāk batarangu!). Ar jautājumiem šoreiz ir sekojoši:

1) Mēs visi atceramies spīdošo Džeka Nikolsona tēlojumu oriģinālajā “Batman”. Bet kurš cits slavens aktieris gandrīz ieguva Džokera lomu šajā filmā?
a) Roberts DeNiro
b) Robins Viljamss
c) Hārvijs Keitels

2) Savukārt neilgi pirms “Batman Returns” uzņemšanas sākuma Mišele Feifere Kaķsievietes lomā nomainīja kādu citu zināmu aktrisi. Kura tā bija?
a) Anneta Beninga
b) Kima Besindžere
c) Melānija Grifita

3) Kriss O’Donnels kā Robins debitēja iekš “Batman Forever”, bet tā parādīšanās bija plānota stipri ātrāk un cita aktiera izpildījumā. Kurš bija šis aktieris:
a) Ītans Hauks
b) Rajens Filips
c) Marlons Vajanss

4) Ārnijs kā Mr. Stindzis iekš “Batman & Robin” ir tikai viena no filmas katastrofām. Tomēr tā varēja izvērsties par epidēmiju, ja vien, kā sākotnēji tika iecerēts, Mr. Stindzi atveidotu
a) Denijs Glovers
b) Halks Hogans
c) Kristofers Vokens

Kā redzat, tad jautājumi šoreiz par iepriekšējām Betmeniādes filmām, jo kaut kas taču jāpietaupa arī kino-blogeru seansa neiztrūkstošajai sastāvdaļai ;)

KONKURSS par filmu
Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (vienu reizi gan izvērtās episka kļūdainu atbilžu lokomotīve), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētāju, kurš tad arī saņems balvu! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (22. Jūlijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!