KONKURSS par filmu “The Dictator” (ir noslēdzies)!

May 12, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 18.05.2012.
Wow! Šoreiz konkursā piedalījās 78 cilvēki, kas laikam ir rekords (vai tuvu tam). Diemžēl iepriekšējā konkursa laikā es saņēmu komentāru, ka jautājumi esot par vieglu, līdz ar ko šoreiz bija nedaudz grūtāki (vismaz man tā likās), un no 78, kas piedalījās, tikai 20 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem. Jo tie tiešam nemaz nebija tik sarežģīti:

1) Filma, kā baumo (bet tās izrādījās tikai baumas), ir balstīta uz Sadama Huseina memuāriem
2) Pils ārskatus uzņēma Spānijā – Seviļjā, Plaza de España
3) Sadarbība ar Leriju Čārlzu sākās, protams, pie “Borata”
4) “Handsome Joe” es pats izdomāju, veidojot konkursa jautājumus
5) Sašam Baronam Koenam “pieder” 4 personāži – Ali G, Borats, Bruno un Admirālis Ģenerālis Aladīns

jo pārsvarā veidoju tos, balstoties uz brīvi pieejamu informāciju IMDB, Wikipedia utml., kur parasti var atrast arī atbildes :) Bet T-Kreklus ar filmas simboliku, ar nepielūdzamā datora palīdzību, saņem Jānis ar e-pastu theniklass@ un Mārtiņš Bruņenieks, apsveicam! Ar uzvarētājiem sazināšos personīgi, visiem pārējiem – līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLS:
Zinot, cik ļoti Jums patīk komēdijas, noteikti būsiet starā par svaigāko kino-konkursu, kurš šoreiz ir veltīts filmai “Diktators” / “The Dictator”!

Personīgi man ar Sašas Barona Koena tēliem un humoru ir visai pozitīvas attiecības (kā nekā, sekoju viņa karjerai vēl kopš AliG Channel4 šova laikiem), ar vienu, bet spēcīgu izņēmumu filmas “Bruno” formā (taču Bruno kā TV šova tēls ir, iespējams, Koena labākais tēls). Taču šoreiz mums ir iespēja vērot personāžu bez TV bagāžas, kuru Koens ir izveidojis īpaši lielajiem ekrāniem – un ļoti ceru, ka tas nepievils, un mūs sagaida lieliska “jēlā” komēdija!

The Dictator balvas

Kas attiecas uz konkursa balvām, tad šoreiz mums ir oficiālie filmas T-Krekli (paldies ForumDistribution!), 100% dabisks Republic of Wadiya ražojums – vismaz 7 bērna asaras uz vienu kreklu. Bet lai tas Jūs neaptur:

1) Filma “Diktators”, kā baumo, ir balstīta uz kāda patiesi eksistējoša diktatora memuāriem. Kura?
a) Sadama Huseina
b) Muamara Kadāfi
c) Fidela Kastro

2) Filmas galvenā varoņa lepnās pils ārskati tika uzņemti
a) Marokā
b) Spānijā
c) Apvienotajos Arābu Emirātos

3) Filmas režisors Lerijs Čārlzs jau ilgstoši sadarbojas ar Koenu. Viņu sadarbība sākās ar filmu:
a) “Brüno”
b) “Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan”
c) “Da Ali G Show” seriālu

4) Kurš no šiem varoņiem NAV Sašas Barona Koena atveidots?
a) Super Greg
b) Christo
c) Handsome Joe

5) Kopā, cik personāžus/alter-ego (ne lomas – domājam Borats/Bruno utt. plaknē) Saša Barons Koens ir izdomājis un atveidojis uz šo brīdi?
a) 4
b) 6
c) 7

Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (ja nav bail, jo premoderācijas nav), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies X, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Ceturtdienas (17. Maijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!