KONKURSS par filmu “Wrath of the Titans” (ir noslēdzies)!

March 23, 2012  |  Dažādi, Raksti

UPDATE 30.03.2012:
Paldies visiem par dalību, šoreiz noslēgsim konkursu laicīgi, tapēc – pie rezultātiem. Jūsu šoreiz bija veseli 29, no kuriem 23 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem – bravo, taču arī jāatzīst, ka tie nebija no grūtākajiem (pretēji WTCHD.com spēlei). Bet nepielūdzamais randomaizers šoreiz nolēma, ka:
1) T-kreklu saņem Aigars Broks
2) Cepuri saņem Toms Strazds
3) iPhone 4/4S skinu saņem Lana R-berga
Ar uzvarētājiem, kā ieraksts, sazināšos personīgi. Tas arī viss – šai reizei, bet, ja kārtis kritīs veiksmīgi, varēšu turpināt Jūs izklaidēt jau pavisam drīz ar konkursu, kas veiltīts kādai zināmās aprindās mega-gaidītai filmai!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Pēc dažādiem eksperimentiem ar Twitter un Facebook konkursiem (nav gan teikts, ka tie ir beigušies) ir skaidrs, ka pienācis laiks atgriezties pie pārbaudītām vērtībām – jeb tradicionāla trivia-konkursa tepat blogā! Un par iemeslu šoreiz kalpos “Wrath of the Titans”, ar balvām T-krekla, Cepures un iPhone4 skina veidolā trim uzvarētājiem no filmas izplatītāja AcmeFilm. Bet nu, lai aiziet jautājumi:

Wrath of the Titans konkurss

1) Cik gadu ir pagājis starp „Clash of the Titans” un „Wrath of the Titans” notikumiem?
a) 5
b) 10
c) 12

2) Filmas uzņemšana norisinājās gan studiju paviljonos, gan arī eksotiskākās vietās. Tai skaitā:
a) Nassau, Bahamu salās
b) Honolulu, Havaju salās
c) Tenerifē, Kanāriju salās

3) Aktieris Sems Vortingtons ir piedalījies arī kādas slavenas videospēles tēla ierunāšanā. Kuras sērijas videospēle tā bija?
a) “Call of Duty”
b) “Halo”
c) “Grand Theft Auto”

4) Aktiera Laiema Nīsona karjerā Zevs filmā „Wrath of the Titans” ir
a) 80. loma
b) 81. loma
c) 84. loma

5) „Wrath of the Titans” režisors Džonatans Lībesmans drīzumā ķersies pie kāda leģendāra varoņeposa atkārtotas ekranizācijas. Šie varoņi būs:
a) Bruņurupuči Nindzas
b) Motopeles no Marsa
c) SWAT Cats

Nosacījumi tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (ja nav bail, jo premoderācija vairs nedarbojas), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies trīs veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas (secīgi kreklu, cepuri un iPhone4 skinu)! Atbildes tiek pieņemtas līdz Ceturdienas (29. Marts) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!