“Looper” treileris – viena no gaidītākajām filmām!

April 14, 2012  |  Treileri

Beidzot ir kritis noslēpumainības plīvurs vienai no šī gada gaidītākajām filmām, režisora Rajena Džonsona trillerim par ceļošanu laikā “Looper”!

Galvenās lomas filmā atveido Džozefs Gordons-Levits (šis ir viņa gads!), Brullis un Emīlija Blanta, un viss kopā pagaidām vizuāli izskatās kā “Minority Report”, “Push” utml. filmu jaunākais radinieks:

Bet, cepuri nost, ne jau dēļ action vai aktieriem gaidam šo filmu – to apstiprinās jebkurš, kas redzējis Džonsona iepriekšējos darbus, “Brick” vai “The Brothers Bloom”. Skaidrs, ka gadā, kurš jau tāpat lutina mūs ar lieliskām filmām, mēs varam droši gaidīt vēl vienu potenciālo šedevru, un treileris bija nepieciešams vien pārbaudei, vai tiešām viss ir ok. Ir.

Kā papildus bonuss – palīdzēt pie filmas time-travel loģikas (sauksim to šādi), kura var izcelt vai pazudināt jebkuru šī žanra filmu, tika pieaicināts filmas “Primer” režisors/scenārists Šeins Karuts. Šeit atkal tie, kas redzējuši “Primer”, lec gaisā aiz sajūsmas, bet pārējie, cerams, dodas uz tuvāko “videonomu” (pēdiņas vai nē, es vairs nezinu, vai tas ir sarkasms).

“Looper” būs klāt jau šī gada 28. Septembrī (ASV).