“Looper” treileris – viena no gaidītākajām filmām!

April 14, 2012  |  Treileri

Beidzot ir kritis noslēpumainības plīvurs vienai no šī gada gaidītākajām filmām, režisora Rajena Džonsona trillerim par ceļošanu laikā “Looper”!

Galvenās lomas filmā atveido Džozefs Gordons-Levits (šis ir viņa gads!), Brullis un Emīlija Blanta, un viss kopā pagaidām vizuāli izskatās kā “Minority Report”, “Push” utml. filmu jaunākais radinieks:

Bet, cepuri nost, ne jau dēļ action vai aktieriem gaidam šo filmu – to apstiprinās jebkurš, kas redzējis Džonsona iepriekšējos darbus, “Brick” vai “The Brothers Bloom”. Skaidrs, ka gadā, kurš jau tāpat lutina mūs ar lieliskām filmām, mēs varam droši gaidīt vēl vienu potenciālo šedevru, un treileris bija nepieciešams vien pārbaudei, vai tiešām viss ir ok. Ir.

Kā papildus bonuss – palīdzēt pie filmas time-travel loģikas (sauksim to šādi), kura var izcelt vai pazudināt jebkuru šī žanra filmu, tika pieaicināts filmas “Primer” režisors/scenārists Šeins Karuts. Šeit atkal tie, kas redzējuši “Primer”, lec gaisā aiz sajūsmas, bet pārējie, cerams, dodas uz tuvāko “videonomu” (pēdiņas vai nē, es vairs nezinu, vai tas ir sarkasms).

“Looper” būs klāt jau šī gada 28. Septembrī (ASV).

 
 • KinoExperts_jr

  Šis treileris liek man gaidīt šo filmu!

 • http://twitter.com/armandserglis Armands Erglis

  Nepatīk treilera krāsu korekcija. atgādina Push, kas tomēr nav labi, šoreiz…Mega twistu arī nemana, vai arī labi slēpj. nez, bet Levitta dēļ jau var. (šis nebūs mūsdienu Kianu Rīvzss?:) )

 • http://kinokults.lv Kino Kults

  Nē nu ko tad tagad twistus treilerī gribas? :) Tikko jau skatījāmies vienu filmu, kuru tas gandrīz pazudināja :) Ja ir redzēts kaut vai “Brick”, tad šis uzreiz kļūst must-see, jo ir skaidrs, ka nekādi treileri neparādīs filmas atmosfēru, bet autoram ir uzticības carte blanche

 • r00m

  Kad skatījos treileri uzreiz iedomājos par “Primer”. Bija grūti sagremot “time travel crap”, bet internetā bija pieejami daudz materiālu par filmu tāpēc beigās tomēr sapratu un tagad esmu fans :)

 • http://twitter.com/kaarliitys Kārlis

  Smieklīgi redzēt, kā Levits sagrimēts, lai padarītu seju platāku un Villisīgāku.

 • http://twitter.com/Siluks Ingus Silins

  Sākšu ar Brick un gaidu jau šo!

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nu Brick jau vispār viena no “Kino Kults stingri rekomendē” filmām, pēc kuras gaidi visu, kas no autora nāks ārā