“Man of Steel” pilnais treileris

December 17, 2012  |  Treileri

Pēc pamatīgas gaidīšanas pie mums ir ieradies “Man of Steel” video materiāls, ko droši varam nosaukt par treileri – vasaras tīzeris tam nu nekādi nederēja. Un nav jau tā, ka filma būtu tik negatava vai studijai trūktu materiāla (Comic-Con 2012 tika demonstrētas visai iespaidīgas ainas), vienkārši Warner Bros. ir ļoti, ļoti uzmanīgi ar šo filmu, jo – baidās!

Jo, griez kā gribi, Supermens ir tās (konglomerātam piederošās DC Comics, ja gribam būt precīzi) supervaroņu saimes centrālais tēls, taču, pretstatā superveiksmīgaijam Betmenam, tā ekrāna gaitām tik ļoti neiet, ka jebkura nākamā filma ir burtisks šāviens tumsā – sanāks vai nē. Jo pat Brajena Singera “Superman Returns” (200 milj. USD peļņas) tiek uzskatīts par neveiksmīgu, bet par dažādām neuzfilmētām Supermena versijām var uzrakstīt biezu grāmatu (man ir gandrīz tāda grāmata), un tas viss pie tā, ka savulaik Ričarda Donnera “Superman” iesāka komiksfilmu ēru kā tādu!

Un arī Zeks Snaiders pēc “Watchmen” un “Sucker Punch” finansiālajiem (!) panākumiem vairs nav nekāds veiksmes garants – tapēc nebrīnīšos, ja lielākā daļa filmas reklāmas kampaņas norisināsies zem producenta Kristofera Nolana karogiem. Par laimi jaunais treileris atspēko ja ne visas, tad lielāko daļu bažu par jauno filmu!

Treileris uzmanīgi seko Nolana, Snaidera & co. solījumiem parādīt mums mūsdienīgu, realistisku Supermenu – kas attiecas uz action, kura kripatas mēs varam redzēt treilerī, tad… come on, šī taču ir Zeka Snaidera filma, ir muļķīgi domāt, ka tas būs mazāk kā episks (drīzāk jau slimi, pārspīlēti episks).

Gaidam “Man of Steel” ierodamies Latvijā nākamā gada 28. Jūnijā!

ps.
personīgi man jaunais Supermens interesē sekojošas epizodes deļ – “The Dark Knight Rises” DVD/Blu-ray prezentācijas laikā Kristoferam Nolanam uzdeva tiešu jautājumu par to, vai Betmens/Gordons Levits būs iekš “Man of Steel”, uz ko Nolans neatbildēja vis “Protams, ka nē!” vai “Kas par muļķībām!”, bet gan “to es Jums nedrīkstu izpaust!”. Kaut kas briest!

 
 • kinomMareks

  Njā, esmu entās intervijas redzējis ar Snaideru par Supermena tēlu šajā filmā un katru reizi viņš uzsver, ka grib parādīt reālistiskāku varoni, ne tik ļoti sterilā vidē. Cēla doma, bet ja filma pārvērtīsies par psihoanalīzes seansu, tad ir auzas. Ceru, ka ar to nebūs pāršauts pār strīpu.

 • http://twitter.com/Uldis_Burkevics Uldis Burkevics

  Ja godīgi, šķita garlaicīgs. Iespējams, ka tā ir mana diezgan lielā vienaldzība pret pašu tēlu, bet treileris liekas kā tāds garāks tīzeris un joprojām nav intereses par filmu.

  Mareka komentārs (un arī dažas ainas) lika iedomāties par Anga Lī Halku..

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Es nezinu, kapēc, bet man ir tāda ļoti stipra sajūta, ka treileros mūs baro ar kaut kādu patosu pārmārēm, bet filmā būs vienkārši mežonīgs, nepieradināts action labākajās “300” un “Sucker Punch” tradīcijās – nu neticu es, ka Snaiders varēs sevi savaldīt (ja nu vienīgi filma neies 3h, no kurām “labākais” ir treilerī).

   Vienīgi šī ir tā reize, kad būšu ļoti bēdīgs, ja kļūdos :/

 • http://www.facebook.com/scarecrow007 Namejs Ercums

  Man treileris patīk. Piešķir filmai tādu filozofisku noskaņu. Zinu, ka šis nav rīmeiks, bet man liekas, ka tomēr būs tāds daļējs rīmkeiks 1978.gada Supermenam tikai ar nopietnākām tēmām.
  Par Gordons Levits parādīšanos filmā – man kaut kā liekas, ka viņš būs kāds cits tēls nevis Bleiks no TDKR, bet tomēr ja būs tad varētu viņam būt līdzīga loma kā Nikam Fūrijam “Iron Man”. Betmens komiksos arī ir Taisnības Līgas dibinātājs taka nebūtu slikta aftercredits aina.

 • http://www.facebook.com/peteris.krisjanis Pēteris Krišjānis

  Nez, treileris ir ļoti ok (Manuprāt Nolans un Snaiders ir lielāki gara radinieki, nekā dažs labs domā), patika aspekti par cilvēku bailēm no Supermena, tēva vēlme, lai Kents slēptu savas prasmes… Nekāda lielā mega psiholoģiskā drāma manuprāt tā nav, ne vairāk kā tā ir bijusi citās jaunā viļņa supervaroņu filmās.

  Teorētiski ir viens labs domājošais un viens labs vizuālais režisors kopā šajā filmā. Ļoti ceru ka tas izšaus :)