“Man of Steel” pilnais treileris

December 17, 2012  |  Treileri

Pēc pamatīgas gaidīšanas pie mums ir ieradies “Man of Steel” video materiāls, ko droši varam nosaukt par treileri – vasaras tīzeris tam nu nekādi nederēja. Un nav jau tā, ka filma būtu tik negatava vai studijai trūktu materiāla (Comic-Con 2012 tika demonstrētas visai iespaidīgas ainas), vienkārši Warner Bros. ir ļoti, ļoti uzmanīgi ar šo filmu, jo – baidās!

Jo, griez kā gribi, Supermens ir tās (konglomerātam piederošās DC Comics, ja gribam būt precīzi) supervaroņu saimes centrālais tēls, taču, pretstatā superveiksmīgaijam Betmenam, tā ekrāna gaitām tik ļoti neiet, ka jebkura nākamā filma ir burtisks šāviens tumsā – sanāks vai nē. Jo pat Brajena Singera “Superman Returns” (200 milj. USD peļņas) tiek uzskatīts par neveiksmīgu, bet par dažādām neuzfilmētām Supermena versijām var uzrakstīt biezu grāmatu (man ir gandrīz tāda grāmata), un tas viss pie tā, ka savulaik Ričarda Donnera “Superman” iesāka komiksfilmu ēru kā tādu!

Un arī Zeks Snaiders pēc “Watchmen” un “Sucker Punch” finansiālajiem (!) panākumiem vairs nav nekāds veiksmes garants – tapēc nebrīnīšos, ja lielākā daļa filmas reklāmas kampaņas norisināsies zem producenta Kristofera Nolana karogiem. Par laimi jaunais treileris atspēko ja ne visas, tad lielāko daļu bažu par jauno filmu!

Treileris uzmanīgi seko Nolana, Snaidera & co. solījumiem parādīt mums mūsdienīgu, realistisku Supermenu – kas attiecas uz action, kura kripatas mēs varam redzēt treilerī, tad… come on, šī taču ir Zeka Snaidera filma, ir muļķīgi domāt, ka tas būs mazāk kā episks (drīzāk jau slimi, pārspīlēti episks).

Gaidam “Man of Steel” ierodamies Latvijā nākamā gada 28. Jūnijā!

ps.
personīgi man jaunais Supermens interesē sekojošas epizodes deļ – “The Dark Knight Rises” DVD/Blu-ray prezentācijas laikā Kristoferam Nolanam uzdeva tiešu jautājumu par to, vai Betmens/Gordons Levits būs iekš “Man of Steel”, uz ko Nolans neatbildēja vis “Protams, ka nē!” vai “Kas par muļķībām!”, bet gan “to es Jums nedrīkstu izpaust!”. Kaut kas briest!