“Man of Steel” tīzeris: Supermens no Snaidera un Nolana

July 22, 2012  |  Treileri

“The Dark Knight” pirmizrāde nevarēja iztikt arī bez nākamā Kristofera Nolana projekta prezentācijas – pat ja Nolans tur ir tikai producents. Es domāju, protams, jauno Supermena filmu “Man of Steel”, Zeka Snaidera režijā.

Ko īsti gaidīt no Zeka Snaidera “Supermena”, pagaidām nav īsti skaidrs – režisoram, kurš izgāja cauri gan “Watchmen”, gan pseido-komiksfilmai “Sucker Punch” (komiksa nebija, bet citādi 100% komiksfilma), par komiksiem ir skaidrs viss, vai gandrīz viss, bet te, var teikt, visu komiksu galvenais komikss. Turklāt mūs atkal (sveiks, Spaidermen!) gaida origin-story, vai vismaz ar flashback’iem pārbārstīts stāsts – visas iepriekšējās Supermena filmas tiek ignorētas.

Arī tīzeris tāds pašvaks – taču man liekas, ka filmas autoriem nevis nav, ko rādīt, bet gan nav skaidrs, ko tieši šobrīd rādīt, bet kaut kas ir jārāda (izdevība ar “Betmenu” utt.); turklāt zinoši cilvēki saka, ka Comic-Con tika atrādīts daudz garāks treileris, kuru no šī atšķir neiedomājamas action-ainas. Ceru, ka arī tas drīzumā parādīsies tīklā:

(šobrīd ir pieejami divi identiski tīzeri – viens ar Jor-El (Rassels Krovs), bet otrs ar Džonatana Kenta (Kevins Kostners) aizkadra balsi. Šis, kā saprotat, ir pirmais)

Kas attiecas uz Kristofera Nolana dalību procesā – nebūsim naivi, tā aprobežojas ar vārdu titros (un honorāru), un arī tikai tapēc, ka Warner Bros. palūdza, nevis tādēļ, ka pats gribēja. Arī pats Nolans atzīst, ka filmai ir savs režisors – Snaiders, kurš tad arī lems par lietām un atbildēs par rezultātu.

Tapēc uzmanīgi, bet gaidam – cerībā ka Snaiders ievēros savu iepriekšējo filmu kļūdas, un piegādās mums klasisku, bet 21. gadsimta Supermenu. Par action trūkumu tīzerī nav jāsatraucas – līdz filmas pirmizrādei 2013. gada 14. Jūnijā vēl būs tik daudz treileru, ka redzēsim pusi filmas neizejot no mājām.