“Man of Steel” tīzeris: Supermens no Snaidera un Nolana

July 22, 2012  |  Treileri

“The Dark Knight” pirmizrāde nevarēja iztikt arī bez nākamā Kristofera Nolana projekta prezentācijas – pat ja Nolans tur ir tikai producents. Es domāju, protams, jauno Supermena filmu “Man of Steel”, Zeka Snaidera režijā.

Ko īsti gaidīt no Zeka Snaidera “Supermena”, pagaidām nav īsti skaidrs – režisoram, kurš izgāja cauri gan “Watchmen”, gan pseido-komiksfilmai “Sucker Punch” (komiksa nebija, bet citādi 100% komiksfilma), par komiksiem ir skaidrs viss, vai gandrīz viss, bet te, var teikt, visu komiksu galvenais komikss. Turklāt mūs atkal (sveiks, Spaidermen!) gaida origin-story, vai vismaz ar flashback’iem pārbārstīts stāsts – visas iepriekšējās Supermena filmas tiek ignorētas.

Arī tīzeris tāds pašvaks – taču man liekas, ka filmas autoriem nevis nav, ko rādīt, bet gan nav skaidrs, ko tieši šobrīd rādīt, bet kaut kas ir jārāda (izdevība ar “Betmenu” utt.); turklāt zinoši cilvēki saka, ka Comic-Con tika atrādīts daudz garāks treileris, kuru no šī atšķir neiedomājamas action-ainas. Ceru, ka arī tas drīzumā parādīsies tīklā:

(šobrīd ir pieejami divi identiski tīzeri – viens ar Jor-El (Rassels Krovs), bet otrs ar Džonatana Kenta (Kevins Kostners) aizkadra balsi. Šis, kā saprotat, ir pirmais)

Kas attiecas uz Kristofera Nolana dalību procesā – nebūsim naivi, tā aprobežojas ar vārdu titros (un honorāru), un arī tikai tapēc, ka Warner Bros. palūdza, nevis tādēļ, ka pats gribēja. Arī pats Nolans atzīst, ka filmai ir savs režisors – Snaiders, kurš tad arī lems par lietām un atbildēs par rezultātu.

Tapēc uzmanīgi, bet gaidam – cerībā ka Snaiders ievēros savu iepriekšējo filmu kļūdas, un piegādās mums klasisku, bet 21. gadsimta Supermenu. Par action trūkumu tīzerī nav jāsatraucas – līdz filmas pirmizrādei 2013. gada 14. Jūnijā vēl būs tik daudz treileru, ka redzēsim pusi filmas neizejot no mājām.

 
 • http://twitter.com/Roberts_Krekis Roberts Krēķis

  Neba haltūristisks CG finālā, uzskates materiāls drīzāk atgādina jaunas Terensa Malika filmas treileri. Daudz par agru teikt, vai tas uz labu.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Es arī, ja godīgi, nesaprotu šo gājienu – filma taču nebūs ne attāli tuva Malikam, kapēc veidot misleading treileri? Pats par sevi, protams, tīzeris ir diezgan sirsnīgs…

   • Armands Erglis

    Treileru “mode”. Pat ja pati filma ir pavisam kas cits, šobrīd aktuālā tendence ir taisīt treilerus ar fīlingu, noskaņu. Tipo mēs esam tik kruti, ka varam atļauties jums treileros rādīt noskaņas bildītes un foršu muzāka pavadījumu. Beigās pieleikam Title. TDKR, Skyfall, pirmie vīri ciemā ar šādiem treileriem. Tāpēc bez variantiem, ka šis stils tiks izmantots arī sūdfilmu reklāmas pasākumos.

    “This Summer… ” ēra pagājusi, tagad visi baigi nopietnie :)

    P.S Nākamgad Latvijas kinoteātros būs Dzelzs Vīrs un Tērauda Vīrs :) Diez kādu episku nosaukumu šoreiz izdomās mūsu kino izplatītāji.

    • kinomMareks

     Cik es palasījos Ziemeļamerikas forumos, turieniešiem šis Supermens šķiet absolūti nevajadzīgs, JO katru reizi viss tiek sākts ar origins un stāsts tā arī uz priekšu nevirzās (kā, piemēram, jau minētajā Dzelzs vīrā).

 • kinomMareks

  Jau Twiterī rakstīju-nevaru saprast, kad beigsies reklāma un sāksies tīzeris….

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  A man tīzeris tīri tā neko – pilda savu uzdevumu. Par Nolana lomu dzelzs vīra filmā gan diskutēšu – ja nemaldos viņš galu galā kopā ar brāli strādāja pie stāsta kaldināšanas. Snaiders savukārt ir vīrs, kas no manas puses pelnījis respektu par “Watchmen”. (“300″ ir tāds pulpy guilty pleasure, kaut zinu ka viss tajā filmā ir neīsts, ieskaitot džeku uzkrāsotos torso). Vai sanāks? Redzēsim. Un “Superman Returns” galīgi nebija origins filma.

  • kinomMareks

   Njā, bet atkal tā ņuņāšana par to, kas es esmu, kur es esmu utt. Tas man ir absolūti pieriebies. Un treileris vedina domāt, ka atkal puse filmas notiks Supermena galvā…

 • Pingback: “Man of Steel” pilnais treileris | Kino Kults()