“Prometheus” pilnais un IMAX treileri

March 18, 2012  |  Treileri

Nevaru atcerēties, kurai vēl filmai pēdējā laikā bija šāds juceklis ar treileriem, un, īpaši, “treileru treileriem” – kas galvenais, tad pati filma pie tā pilnībā nav vainīga, taču studijas mārketinga “prāti” gan.

Bet vispār man patīk, ka kopš pirmoreiz rakstīju par filmu, uz “Prometheus” fanu kuģa klāja paspēja uzkāpt teju visi, ar ko esmu runājis, un tas ir tikai pareizi – pagaidām filmai, manuprāt, nav neviena “warning” signāla, ka kaut kas varētu būt ne tā, kā vajag. Un pēdējais, pilnais treileris to tikai apstiprina:

Vienkārši tā, ka skudriņas pa muguru, vai ne? Un pat nav svarīgi, kas tur ir vai nav ar to “Alien”-saikni, šis izskatās fantastiski pats par sevi. Un, ja kādam ar to ir par maz, ir pieejams arī filmas IMAX-treileris – īsāks, taču koncentrētāks:

Un, turpinot filmas iesākto netradicionālo reklāmas kampaņu, lieliskajam TED 2023 video seko šis reklāmas rullītis, kurš reklamē sadzīvē noderīgos David 8 (Maikls Fassbenders) robotus – jūtu, ka, tuvojoties filmas pirmizrādei, mēs redzēsim vēl daudz līdzīgu materiālu:

“Prometheus” piezemējas Latvijā šī gada Jūnijā!