Radošs KONKURSS par filmu “Frankenkrancis”!

October 15, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 15.10.2012:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību! Būšu atklāts – konkurss varbūt nebija uz kvantitāti, bet vēl kā uz kvalitāti, jo daudzi no darbiem vienkārši pozitīvi pārsteidza! Tas gan padarīja jo grūtāku vērtēšanu (nevienu negribas apdalīt!), ko gan nedaudz atviegloja tas, ka man ir precīzi divas reizes vairāk balvu, kā biju plānojis! Līdz ar ko, pēc ilgām pārdomām, izvēlējos sekojoši:
1) “Frankenkaķis” by Laima Orlovska – T-krekls, jo vienkārši fantastiski uzzīmēts
2) “Ash (no “Evil Dead”) krustojums ar lāci” by Raivis Vilūns – Cepure, jo ļoti precīzi atbilst bloga interesēm ;)
3) “Adatukaķis Jopcīts ar savu saimnieci mazo Vellatu” by Linda – Cepure, jo pie darba vēl nāca klāt vesela leģenda!
4) “Drakullācis” by Guna Poga – atslēgu piekariņš, jo drausmīgi mīlīgs tak!
Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināšos personīgi. Bet, kā jau minēju, ja būtu vēl vairāk balvu, iedotu visiem! Paldies visiem par dalību un centību – līdz nākamajam konkursam!

PAPILDINĀTS 09.10.2012:
Piedošanu visiem ar konkursa rezultātu nepublicēšanu, bet… gluži vienkārši nemanīju, ka tā periods jau izgājis! Vai nu laiks skrien tik ātri, vai nu neticējās, ka tikai 4 darbi iesniegti – iespējams, ka ne visi vēl paspēja noskatīties filmu un iedvesmoties (nekavējieties un dariet, filma ir lieliska!), iespējams, ka nepieciešama papildus iedvesma papildus balvas veidolā (un tā ir!). Lai vai kā, pagarinu konkursu vēl līdz šīs nedēļas beigām – droši sūtiet savus darbus, pretējā gadījumā uzvarētāji man jau ir skaidri :)

ORIĢINĀLS:
Kā zināms, nekas nav sliktāks par stagnāciju, bet no Kino Kulta konkursu jautājumiem jau var salikt kopā quiz grāmatu (btw, laba ideja!), tapēc šoreiz mēģināsim kaut ko citu – par godu “Frankenkrancim” es gribētu pirmoreiz bloga vēsturē sarīkot radošu konkursu!

Frankenkrancis | KonkurssSkatoties uz pēdējā laikā notiekošo mediju telpā, ir skaidrs, ka pamazām tiek demistificēti un pat domestificēti teju vai visi centrālie šausmu filmu tēli – vārdu “vampīrs” pieklājīgā sabiedrībā labāk vairs neminēt (nosmies!), MTV kanālā plosās jaunās raudzes “Teen Wolf”, Disney (un ne tikai viņi) veido animācijas filmu visai ģimenei par zombij-suni… trūkst tikai Mūmijas, bet gan jau arī tas ātri vien tiks izlabots!

Tas bija ievads, bet uzdevums ir vienkāršs – saviem spēkiem un līdzekļiem, jebkurā tehnikā un izpildījumā, iesūtīt vai nu savu versiju par Frankenkranci, vai arī Frankenkranča iedvesmotu citu klasiskā horror un dzīvnieka “krustojumu”, pēc Jūsu izvēles. Citu nosacījumu nav, vērtēšu personīgi es un pēc savas gaumes (man patīk viss, kas ir badass, ar ugunīm un ķēdēm… bet neaizraujamies), tapēc varu apsolīt, ka izloze būs 100% godīga!

Darbus sūtiet uz kino.kults (at) gmail.com, uzvarētāji tiks pievienoti un publicēti šim uzdevumam ērtākajā platformā – Kino Kulta Facebook lapā! Turpat varat atrast arī konkursa balvas, kuras šoreiz ir īpaši lieliskas (paldies Forum Distribution!) – oficiālā filmas cepure 1. vietas ieguvējam un oficiālais filmas T-krekls 2. vietas ieguvējam! Tas, protams, papildus slavai, atzinībai un (iespējams) aicinājumiem turpmākajai sadarbībai! Darbu iesniegšanas termiņš – šī gada 7. Oktobris, laika vēl daudz, bet īpaši kavēties arī nevajadzētu!

Aiziet – iepriecināsim sevi un citus!