“Red Dawn” treileris: laiki mainās, filmas nemainās

August 11, 2012  |  Treileri

Teorijā, “Red Dawn” rīmeikam bija jākļūst vēl vienam ļoti garājā rīmeiku sarakstā – ar komentāru, ka krievu tautības cilvēkiem oriģināls ir viena no visu laiku “mīlētākajām” Holivudas filmām par russian menace (kopā ar “Rambo III”), un tajā tēloja tābrīža karstākās jaunās Holivudas zvaigznes (Patriks Sveizijs, Čārlijs Šīns, Dženifera Greja).

Bet liktenis izlēma savādāk, un sākumā bankrotēja rīmeika studija MGM, uz vairākiem gadiem iesaldējot jau uzņemtas filmas progresu (tā bija paredzēta iznākšanai 2010. gadā), bet tad izrādījās, ka Ķīna ir kļuvusi par vienu no Holivudas lielākajiem ārzemju tirgiem, un filma par to, kā Ķīna iekaro ASV, var kaitēt tik rūpīgi būvētajām attiecībām.

Līdz ar ko visi logotipi un uniformas filmā tika rūpīgi digitāli pārzīmētas par Ziemeļkorejas armijas – lai nu ko, bet šie noteikti neapvainosies, jo savā zemē Holivudas filmas nerāda vispār:

Labā ziņa (filmas autoriem) – pa šiem gadiem gan Kriss Hemsvorts, gan Džošs Hatčersons ir kļuvuši par lielām zvaigznēm, un uz saviem pleciem iznesīs šo jau sen aizgājušas ēras ne pārāk vajadzīgo atraugu.

“Red Dawn” pirmizrāde beidzot paredzēta šī gada 21. Novembrī (ASV)!