“Red Dawn” treileris: laiki mainās, filmas nemainās

August 11, 2012  |  Treileri

Teorijā, “Red Dawn” rīmeikam bija jākļūst vēl vienam ļoti garājā rīmeiku sarakstā – ar komentāru, ka krievu tautības cilvēkiem oriģināls ir viena no visu laiku “mīlētākajām” Holivudas filmām par russian menace (kopā ar “Rambo III”), un tajā tēloja tābrīža karstākās jaunās Holivudas zvaigznes (Patriks Sveizijs, Čārlijs Šīns, Dženifera Greja).

Bet liktenis izlēma savādāk, un sākumā bankrotēja rīmeika studija MGM, uz vairākiem gadiem iesaldējot jau uzņemtas filmas progresu (tā bija paredzēta iznākšanai 2010. gadā), bet tad izrādījās, ka Ķīna ir kļuvusi par vienu no Holivudas lielākajiem ārzemju tirgiem, un filma par to, kā Ķīna iekaro ASV, var kaitēt tik rūpīgi būvētajām attiecībām.

Līdz ar ko visi logotipi un uniformas filmā tika rūpīgi digitāli pārzīmētas par Ziemeļkorejas armijas – lai nu ko, bet šie noteikti neapvainosies, jo savā zemē Holivudas filmas nerāda vispār:

Labā ziņa (filmas autoriem) – pa šiem gadiem gan Kriss Hemsvorts, gan Džošs Hatčersons ir kļuvuši par lielām zvaigznēm, un uz saviem pleciem iznesīs šo jau sen aizgājušas ēras ne pārāk vajadzīgo atraugu.

“Red Dawn” pirmizrāde beidzot paredzēta šī gada 21. Novembrī (ASV)!

 
  • Ģirts Luste

    Vai cik laicīgi noskatījos (uz visu sāka šķist,ka tomēr esmu jau redzējis) šo viduvējo filmu. Tiem gadiem gan jau tīri ok, bet šobrīd diezgan skumjo (novecojusi) un pagarlaicīgo (tikai šauj un sprāgst) filmu. Treileris nedod cerības, ka rīmeiks būs labāks. Pat “we are wolverines!” šķiet izņemts. Nemaz nerunājot, ka orģināla galvenais akcents bija, ka mazi sīkaļas apšauj lielos iekarotājus.

  • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

    Tā, tajā ainā, kad mežā izdomāja stāties pretī nu baigi atgādināja «Defiance». Bet nezinu, izskatās pēc baigā – ēēh.

  • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

    Vienu dienu gāju un ka filmu un tehnoloģiju gīks nodomāju – lai gan gan oriģināls bija “ehhh”, un šis visticamāk arī būs “ehhhhh”, filmas starta koncepcija ka iznīcinot gaisa spēkus var kaut ko ieņemt Amerikā nav nemaz tik neticama.