“Snow White and the Huntsman” interaktīvais treileris

May 24, 2012  |  Treileri

Laikā, kad pat ar meistarīgi samontētu treileri nevienu vairs nepārsteigsi (precīzāk – caur visu masu grūti izsisties līdz skatītājam), studijām ir jādomā jaunas pieejas, viena no kurām droši varētu būt t.s. “interaktīvie treileri” – jeb treileri, kuros, bez pamatsatura, ir paslēpti dažādi interesanti bonusi.

Šodienas eksemplāram, “Snow White and the Huntsman”, tas nozīmē papildus ainas no filmas, fotogalerijas un audiokomentāru – kas kopā veido to, ko agrāk sauca par didžetu vidžetu (iespējams, sauc vēl joprojām). Un vispār šai filmai visa reklāmas kampaņa ir tāda “pareiza” – nekas nav pārspīlēts, nav pārsātinājuma, taču filma izskatās lieliski, intriģējoši un noskatīties gribas:

Pašu filmu redzēsim jau pavisam drīz – “Sniegbaltīte un Mednieks” pirmizrāde Latvijā paredzēta jau šī gada 8. Jūnijā!

 
 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1338766186 Jānis Lazdāns

  2 atziņas noskatoties treileri: 1) gribās redzēt filmu 2) pēc treilerī redzētajiem krāšņumiem rodas zināms satraukums par to, ka tik tas viss nebūs brutāli iebāzts 1:40h garā filmā un sekas – tā riebīgā nepabeigtības sajūta.

  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

   Cik atceros tam visam ir paredzētas trīs filmas un šī ir tikai pirmā filma triloģijai.

   • http://www.facebook.com/profile.php?id=1338766186 Jānis Lazdāns

    Paldies, nomierināji.

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Nu īsti ne – šī ir filma kā stand-alone filma un, ja būs labi, būs vēl (par Huntsmanu), kas ir liels bet. Tādā ziņā, ka šis nav LotR, kur jau 3 filmas safilmētas.

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Šī filma izsauc interesantas emocijas tiem, kuriem feju tante ir atnesusi ik pa laikam uzmest acis spēcīgajam Lost veidotāju jaunajam seriālam “Once Upon A Time”. Daudz interesantāk, un emocionālāk (it īpaši no ļaunās karalienes skatu punkta). Silti iesakāms. Gaidu, kad vismaz Viasat sagrabinās naudiņu. Šobrīd laikam FOX Life.